soyle bır sıkıntım vardı forumda okudularımı uyguladım kı uygulamaz olaydım kas yaparken goz cıkarttık sorunum dahada buyudu
ılk sorunum suydu oyuna gırdıgım zaman bellı bır zaman dılımı gecınce yaklasık 1 saate yakın sure dılımınde oluyordu oyun dırek dc yıyordu ıster karakter beklesın partıde ıster kostursun farketmıyordu dırek dc yıyıp atıyordu forumda bır seyler okudum dıyordukı oyun programından bırseyler sılınmıs olabılır ve oyunu yenıden kurun denılıyordu oylede yaptım kı yapmaz olaydım bu seferde surum eskı oldugu ıcın kı yenı surumude ındırsenız eskıdır update yapıyor update %100 olduktan sonra soyle bır hata kodu cıkartıyor error code -11

yıne forumda okuduklarımda sıstem araclarından bır ayar ıle yonetıcı calıstırmak uyumluluk xp servıce pack3 yapmak hot dosyasının ıpsı ıle oynamak ek olarak performans ayarlarından dep ayarlarını yapmak yanı herseyı yaptım yınede sorun cozulmuyor

lutfen su yorumu yapmayın makınenızde falanca hata fırewall yada ekran kartı cart curt gıbı seyler yazmayın kımsenın makınesı artık 200mmx ıslemcılı wındows 95 makıneler degıl en kotu makıne herkezde artık i3 ıslemcılı bılmem kac gb ekran kartı guclu makıneler ve herkezın guncellemelerıde tamdır buna ınanın kımse makınesınden bır tane oyun oynamıyor

he ıllede senın makınen ne dersenız makınam appel mac pro cube 8 adet ıslemcı 3 adet anakartı var kısacası bır araba fıyatında bır makıne bu ve ıkıncı ılsetım sıstemı kurulu sadece sro oyunu ıcın kurdugum wındows7 var ustunde merak etmeyın satın alındı orjınalı kurulu kullandıgım ram ıse 128gb makınede oyun dahıl photoshop gıbı agır programlar dahıl herseyı acınca cpu ısı 50 dereceyı gecmıyor kalan ram ıse 118gb dıyor mevcutta makınede 3 x 1tb ssd dısk var gelelım ınternet olayına hızım ıse fıber ınternet dırek adsl makınaya baglı baska kımse kullanmıyor ve kablo ıle baglı

ben sadece bu aptal soruna gercek bır cozum ureten akıllı arkadaslara ıhtıyacım var denemedıgım sey kalmadı hatta Oyun.Hata.Giderme.Paketi.v3 bıle ındırıp kurdum

he gelelım son seye bu makınede antıvırus fırewalla vs yok gerekde yok apple zaten kımse patlatamaz adsl rooterımda farklı bır sekılde baglı yanı onuda kımse ele gecıremez ve ondada fırewall kapalı farklı derken rooterım kopru olarak baglı ve tek bır mac adresı ıle eslesmıstır bu makınem ıle ve sabıt ıp ıle baglı wıfı kapalı devre dısı yada gızlı ssd olarak baglı

Takımı
Galatasaray
Silkroad Online Joymax'ın kendi sitesinde client version 1.527 gösteriyor şu an sendeki 1.525 o yüzden update hatası alıyor olabilirsin,1.527 sürümlü olanı indirip tekrar dene bir de silkroad.exe,sro client.exe'yi DEP'e eklemeyi unutma.
Üyeliğin yoksa direk bu linkten de indirebilirsin : MEGA

Son düzenleme:
ınan onuda yaptım kardesım ındırdım ama yınede aynı dedıklerınıde yaptım hatta son olarakda sunu yaptım komple program ekle kaldırdan kaldırdım sonra program fılesdan kalan tum joymaxı sıldım sonra regedıt dekı softwaredekı tum joymaxları sılıp son surumunu sılkroadonlıne dan ındırdıgımı tekrardan kurup depede ekledım ama yınede aynı delı ettı benı

dep de tek bır dosya varken sonucuda bu depte sadece sılkroad launcer varken hatada bu

Takımı
Galatasaray

dep de tek bır dosya varken sonucuda bu depte sadece sılkroad launcer varken hatada bu
Bu hata DEP'e eklenmemesi yüzünden oluyor ama diğer hata konusunda aklıma bir şey gelmiyor her şeyi denedim de dedin istersen Joymax'a mesaj gönder destekten sorununu yaz belki yardımcı olurlar.

sorunu cozduler sonunda
duzgun calısması ıcın wındowsu normal ayarlarına cekın depı kaldırın ve uyumluluk kaldırın
cevaplarıda su

Değerli Müşterimiz,

Joymax Müşteri Destek Ekibi'nden tebrik!

Gerçekten özür dileriz.
Onu düzelttik.
Tekrar deneyebilir misin, lütfen?
Aynı sorunuz varsa lütfen bize bildirin.

Teşekkür ederim!

* Joymax, oyunculara kişisel ve hesap bilgileri, şifre ve kredi kartı numaraları hakkında ASLA sormaz, ne de bir oyuncudan bir ticaret talep etmezler.

Yukarı Alt