Eroad oynyorum suan ama bot'um yok.Bot ihtiyacım var.Bot bilen varmı ? Srokingbot calısmıyor. Srokingbot haricinde bi bot bilen var mı ?

Hocam Forumdan mı bakacağız çünkü Google'dan arattığımda pek sağlıklı sonuçlar alamıyorum. :roll:

İyi haber sroking eroad icin bir bot cıkarmıs suan test version oldugu ıcın paralı.Calışıyormus yorulmlarda yazyıordu umarım yakında free olur.

haslal demiş ki:
İyi haber sroking eroad icin bir bot cıkarmıs suan test version oldugu ıcın paralı.Calışıyormus yorulmlarda yazyıordu umarım yakında free olur.
makara: makara:
Yok böyle bi düşünce sistemi makara: test versiyonda paralı olup sonradan free olurmu yav makara: test versiyonda bedavaydı şimdi paralı oldu.
Holy Bot var paralı ama crackliyosun bedava kullanıyosun.

madem o kadar komik buldun git bide forumuna bak http://www.sroking.com/ipb/index.php?showtopic=34530

hee ben foruma bakmakla ugrasamam dersen dur sana orda yazanı verim

2. Only PAY user of Elite or international can using this test version. The free user can't use ERoad-SROKing now.
This means the SROKing's account can play international-SRO, Elite-SRO and ERoad-SRO.
So, the account for Elite-SROKing can use at ERoad-SROKing.

OKu diyoki pay user olmayan kisiler yani free kullanan kisilier Eroad-Sroking i simdilik kullanamaz lar.

Bu arada holy bot eroad'ı calıstıramıyor.Elite silkroad ile Eroad aynı serverlar degil

@haslal daha sonra free olabileceği hakkında bi yazı göremedim ben. Ayrıca orda artık free kullanılmayacak diyor bu bot ilk çıktığında free idi zaten buda beni haklı kılar. Sonradan paralı oldu, yaklaşık 1 ay kadar free idi...

Yukarı Alt