Journalist

Aileden
herkes birbirini yiyor insanlar bölündükçe bölünüyor hep farklı kutuplarda olunmaya çalışılıyor birileri başka birilerini ezmek istiyor.hep kendimizi düşünüyoruz ve bunun sonucunda din dil ırk meshep siyasi görüş... diye uzayıp giden saçmalıklarla birbirimizi yiyoruz.

vardır yada yoktur geçmişte yaşanan bir olay için nedir bu birbirimize olan nefret aynı şekilde yunanlarada böyle yapıyoruz tüm dünya böyle hatta bizden daha beterler.

dün dündür bugün bugündür demeyi bilmiyoruz hep birbirimizi kırmakla birbirimize zarar vermekle meşgulüz halbuki tüm dünya olarak daha çok çalışsak daha çok üretip daha iyi şartlarda yaşasak daha iyi olmazmıydı.

Bazen insanların hayvanlardan farkının olmadığını düşünüyorum hatta belkide onlardan daha beteriz tek farkımız kendimizi düşünmeyi onlardan daha iyi bilmemiz.

JasonWalker demiş ki:
Yukarıdaki bilgiler birkaç ay boyunca süren ermeni soykırımı araştırmamın sonucunda bulduğum bilgilerin özetidir.

Araştırmamı yaparken olaya olabildiğince objektif bakmaya çalıştım. Ve olayı tüm gelişmeleriyle birlikte inceledim. Artık yorum sizlerin.
Güzel bir açıklama olmuş bende boyle bir şey hazılıcayorudum başlık içinde tşkler...

Bütün enerjisini, stratejisini, politikasını dünyaya bu yalanı kabul ettirebilmek için harcayan bir devlet ve çok iyi işleyen bir plan dahilinde önce kendi cahil milletini sonra ülkemizdeki bazı insanlar dahil dünyanın büyük bölümünü inandırabilmiş dünkü komşularımız. Ayşe teyze, mahmut amca vb..

Evet bu insanlar komşularımızdı, dünürlerimizdi, kimilerimizin arkadaşıydı, sevgilisiydi.
Kimse halklara sormaz. İki tane politikacının ağzına bakar.

Bu özür diliyorum imzasını çıkaran kendine aydın sıfatını takabilmiş zevat(lar) kimin soylu tarihi adına kimden özür diliyor.

Sen kimsin ki benim adıma özür dileme cüretini kendinde görüyorsun it(ler).

Sana kaç para verdiler bu kampanyayı başlatmak için. Ki bilelim kaç paralık adamsın.

Sen sessiz kalırsan (burda çok iyi bir atasözümüz var ama foruma gitmez) senin eşşek soykırımda yapar, öbür eşşekte kabul eder.

MassiveAttack demiş ki:
Bütün enerjisini, stratejisini, politikasını dünyaya bu yalanı kabul ettirebilmek için harcayan bir devlet ve çok iyi işleyen bir plan dahilinde önce kendi cahil milletini sonra ülkemizdeki bazı insanlar dahil dünyanın büyük bölümünü inandırabilmiş dünkü komşularımız. Ayşe teyze, mahmut amca vb..

Evet bu insanlar komşularımızdı, dünürlerimizdi, kimilerimizin arkadaşıydı, sevgilisiydi.
Kimse halklara sormaz. İki tane politikacının ağzına bakar.

Bu özür diliyorum imzasını çıkaran kendine aydın sıfatını takabilmiş zevat(lar) kimin soylu tarihi adına kimden özür diliyor.

Sen kimsin ki benim adıma özür dileme cüretini kendinde görüyorsun it(ler).

Sana kaç para verdiler bu kampanyayı başlatmak için. Ki bilelim kaç paralık adamsın.

Sen sessiz kalırsan (burda çok iyi bir atasözümüz var ama foruma gitmez) senin eşşek soykırımda yapar, öbür eşşekte kabul eder.
çok güzel yazmışsın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_FireMaN_ demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
Yukarıdaki bilgiler birkaç ay boyunca süren ermeni soykırımı araştırmamın sonucunda bulduğum bilgilerin özetidir.

Araştırmamı yaparken olaya olabildiğince objektif bakmaya çalıştım. Ve olayı tüm gelişmeleriyle birlikte inceledim. Artık yorum sizlerin.
Güzel bir açıklama olmuş bende boyle bir şey hazılıcayorudum başlık içinde tşkler...

hepiniz harika yazmışsınız satırı satırına kadar okudum güzel bilgilerdi lakin jason'ın son bilgileri mükemmeldi teşekkürler jason :muck:

Yukarı Alt