BaSoryong

Buralıyım
Erkeklerin, kadın müşterilerine para karşılığında hizmet vereceği, ABD’nin ilk erkek genelevi, Nevada eyaletinin Las Vegas kentinde önümüzdeki aydan itibaren hizmete giriyor.

Las Vegas’a iki saatlik bir mesafede açılacak olan erkeklerin çalışacağı genelev’in sahibi Bobbi Davis konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Nevada eyaleti yetkilileri ile yasal izinler, sağlık ve bulaşıcı cinsel hastalıkların kontrolü gibi ,bir çok konuda uzlaşma sağladıklarını belirterek, sadece hizmet verecekleri bölge polisinin onayını beklediklerini söyledi.

Davis, “Erkeklerin çalışacağı genelevin, ekonomik açıdan çok zor günlerin yaşandığı bölgede, ekonomiyi de hızla canlandıracağını düşünüyoruz” dedi. Davis, 25 yıldan beri Nevada eyaletinde vesikalı olarak çalışan hayat kadınlarından hiç birinde, AIDS’e yol açan pozitif HIV virüsüne rastlanmadığını belirterek, genelevde çalışacak erkekleri önümüzdeki aydan itibaren işe almaya başlayacaklarını, müşterilerden alınacak ücreti ise henüz tespit etmediklerini söyledi.

En sonunda bu da oldu

Brooklyn

Buralıyım
kızlar ayağına gelecek ve üstüne para alınacak yani , güzel iş :P

Kategorilere ayırmışlar erkekleri

Teen olarak başvurumu yaptık en yakın zamanda cevap göndericeklermiş :mrgreen:

20 yaşındaki fıstık gibi hatunların gitceğini düşünmüyorsunuz heralde :lol:

50-60 yaşındakiler gider anca :twisted:

Neverex

Bilgiliyim
Ben öyle yapmıyorum akşam izmir asfaltına çıktıgım zaman yazlıkçılar duruyor fiyat nedir ?
- sen yabancı değilsin gel diyip yazlıkçıları memnun ediyorum ama böyle güzel bir mekanda çalışmak çok isterim zuhaaa :twisted: :mrgreen:

Yukarı Alt