Arkadaşlar öncelikle herkese iyi kasmalar.

Üyesi olduğum ve ElazıgLee nin master ı olduğu Ergenekon guildi için union logo araştırması yapmak istiyorum. Ergenekon guildinde olan veya olmayan bütün arkadaşların bu araştırmaya katılmasını rica ediyorum.

Bildiğiniz veya bulduğunuz iki uçlu kılıç resimleri varsa mesaj atmasını rica ederim.

Katılan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Hunların bi sancagı vardı yeşil arka plan üstüne sarı bir daireyi dairenin içinde siyah kurt kafası vatan millet sancak yaz google ye bulursun Wink vaktim olsa bulur koyarım da otobüsüm kacıyo detective

Arkadaşlar düşündümde Ergenekon ismine en yakışır resim bence bir kurt resmi olmalı. Çünkü kurt bence türklüğü simgeliyor. Ama yine de her türlü fikre açığız. Katılımlarınızı bekliyoruz. Ben birkaç tane kurt resmi buldum şööle yakışıklısından. Ama buraya resim eklemeyi bilmediğim için sizlerle paylaşamıyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kurt mu arıyorsunuz onun temsil edecek çizgiler de olabilir veya union logosu ile birleşik yapın daha belirgin olur.

arastırmaya basladım 10k kadar minik resim varda bana bir konsep söyleyinki ona göre arayayım onların icinde

ayrıca sunuda sorayım union logosuyla yan yana gelebilecek bisimi olsun yoksa tek basına güzel durn bisimi Rolling Eyes

söyleyin yaw ne istiyonuz :?!!! :mrgreen:

Wayy bee demek Ergenekon hee bak duygulandım simdi Crying or Very sad Pasificte kurdugumuz guildin adıydı (Ben-keless-ThisoSpa) Sonra NWO ile birleştik ve taa bu gunlere geldık ins basarılı olursunuz

bende eski HeLL_AwAiT yeni _BarbaroS_ :lol: guild silinmiş duydum kadarıyla logoyu soraya ertelesenizde olur ..

lem lee dolamak lazım sana Evil or Very Mad Razz Sad Crying or Very sad

durun nickim neydi benim :mrgreen:

ya o ya ben kuracağız zaten :lolmuch:

durun bakayım neler olacak :lolmuch:

iş kur demenize bakar 500k ile kurarız hazır zaten bende lee dede vardır eminim :lolmuch: lem guild deposundakilere ne oldu Shocked Evil or Very Mad

Yukarı Alt