joysro

game12

Beijo

Bilgiliyim
Kayıt
25 Ağustos 2007
Mesajlar
1.664
Beğeniler
0
Şehir
s1cky.
jado
Bu türe yeni bir heyecan getirmek amacıyla geliştirilen eRevollution kendinden öncekilerin yaptığı hataları yapmadan gelişme şansına sahip ve bunu şimdilik başarı ile yerine getiriyor. Üye olduktan sonra bir ülkenin vatandaşı oluyorsunuz ve ondan sonra hayatınızı o ülke için harcıyorsunuz. Üretim yapabilir, ticaret yaparak ürettiğinizi satabilirsiniz ya da isterseniz orduya katılıp ön saflarda ülkeniz için savaşabilirsiniz. Politikacı olup bu işleri masa başında çözmek yine size sunulan seçeneklerden bir tanesi.

Arkadaşlar oyunumuz eRepuklik gibi bir oyun, bazı küçük farklılıkar tabiki mevcut gelip kendiniz görmenizi tavsiye ediyorum :) Oyun an itibariyle 141. gününde lakin hergün oyuna katılan oyuncu sayısı 100-200 arasındadır. Oyun açıldığı gün büyük bir oyuncu kitlesi ile karşılaştık şu an resmi olarak 30k kayıtlı aktif oyuncu var ve bu kitle hergün artmakta. "Kardeşim 4 ay olmuş neyine başlayalım bunun" felan demeyin sakın, bu tür oyunlar için 4 ay nerdeyse hiçbirşey zira eRepublik'e bakacak olursak 8 yıldır oynanıyor oyun. Bu konuyu açmamın sebebi birazda yeni başlayan oyuncular için gelen yenilikler sebebiyle oldu şöyle ki; antreman binalarındaki update sebebiyle 1000 - 1500 STR'ye gelene kadar çok büyük bir destekele geleceksiniz..Oyunun ilk gününde başlayan arkadaşlar şu an 3000 STR civarında lakin siz 2.5-3 kat daha hızlı gelişip aradaki farkı kapama şansını yakalayacaksınız :)
Birazda eTürkiye hakkında konuşayım. Şu an oyunun en çok nüfusa sahip ülkesi biziz ve muhtemel en güçlü 3 ülkesinden biri biziz 2 ay önce yapılan reklamlar vs sayesinde yeni gelen oyuncu sayısı cok fazla ve bugün yaptıgımız bir savaşta yeni gelen oyuncuların ne kadar fark yaratabildiğine herkes şaşırdı zira cok büyük bir hasar farkıyla bulgaristanı yerle bir ettik :)
Daha önce bu tür oyunları oynanamış arkadaşlara tavsiyem lütfen oyuna kayıt olup hiç bişey anlamadığınızdan şikayet edip oyunu bırakmayın. Max. 1 haftada oyunun herşeyini öğrenebilirsiniz chatte soru sorduğunuz taktirde herkes yardımcı olacaktır, gelişmeniz için harika organizasyonlar var hiç bi sıkıntı çekmeden gelişebileceksiniz. Daha fazla sorunuz olursa mesaj atın kesinlikle yardımcı olmaya çalışıcam :)

oyun hakkında küçük rehber

referans linkimden kayıt olursanız çok makbule geçer siz birşey kaybetmessiniz ama bana çok şey kazandırmış olursunuz :)

eRevollution
 
Yukarı Alt