Uprising demiş ki:
Peki o zaman 2. değişikliği de yazdırdın bana.
Madde 20:Herkes özel hayatına ve aile hayatına saygı gösterilmesini isteme hakkına sahiptir.Özel hayatın ve aile hayatının gizliliğine dokunulamaz.
2010 Ek fıkra:
Herkes, kendisiğle ilgili kişisel verilerin korunmasını isteme hakkına sahiptir.Bu hak ; kişinin kendisiğle ilgili kişisel veriler hakkında bilgilendirilme, bu verilere erişme, bunların düzeltilmesini veya silinmesini talep etme ve amaçları doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığını öğrenmeyi de kapsar.Kişisel veriler, ancak kanunda öngörülen hallerde veya kişinin açık rızasıyla işlenebilir.Kişisel verilerin korunmasına ilişkin esas ve usuller kanunla düzenlenir.
Diğer 26 sından biri :wink1:
2.Değişiklik yazmışım not tutarken :thumbsup:
Hacım telefon konuşmalarıda kişisel verilerdir fakat bir kimsenin telefonu dinlenirken ondan izin alınıyor mu ?

Schweppes demiş ki:
Uprising demiş ki:
Madde 20:Herkes özel hayatına ve aile hayatına saygı gösterilmesini isteme hakkına sahiptir.Özel hayatın ve aile hayatının gizliliğine dokunulamaz.
2010 Ek fıkra:
Herkes, kendisiğle ilgili kişisel verilerin korunmasını isteme hakkına sahiptir.Bu hak ; kişinin kendisiğle ilgili kişisel veriler hakkında bilgilendirilme, bu verilere erişme, bunların düzeltilmesini veya silinmesini talep etme ve amaçları doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığını öğrenmeyi de kapsar.Kişisel veriler, ancak kanunda öngörülen hallerde veya kişinin açık rızasıyla işlenebilir.Kişisel verilerin korunmasına ilişkin esas ve usuller kanunla düzenlenir.
Hacım telefon konuşmalarıda kişisel verilerdir fakat bir kimsenin telefonu dinlenirken ondan izin alınıyor mu ?
Tayyib mi dinliyo :lol:
ps:Ona bakarsan sen 18 yaşından küçüksen vasinin izni olmadan gidip arkadaşına kalem bile veremezsin.
bknz medeni kanun mad 449.

Uprising demiş ki:
Schweppes demiş ki:
Uprising demiş ki:
2010 Ek fıkra:
Tayyib mi dinliyo :lol:.
Tayyib'in hükümetinde dinleniyor tayyibin dinlemesi şart mı mademki başbakan yapılan işlerden sorumludur.

Uprising demiş ki:
ps:Ona bakarsan sen 18 yaşından küçüksen vasinin izni olmadan gidip arkadaşına kalem bile veremezsin.
bknz medeni kanun mad 449
İşte bende onu diyorum çıkardıkları yasaya kendileri uymuyor biz neden uyalım ki ?

Bunun değişiklikle bir alakası yok ki.Benim demek istediğim sırf siyasi çatışmalardan dolayı kendi yararımıza olacak bir şeyi siyasi parti hayır dediği için bunca insanın yanlış şeyler düşünmesi.Ben dedim ki kimse neye hayır diyeceğini bilmeden hayır dedi.Sen gelmiş bana tayyib hükümeti dinliyor diyorsun.
İkinci konu medeni kanunun bugünkü hükümetle bir alakası yok.Bugün başta başka bir hükümet olsa da sen ona yine uymayacaksın, ben de yine uymayacağım.

Konu benim yüzümden baya saptı arkadaşlar.Hepinizden özür diliyorum.Ama yanlış anlaşılmasın kimseyi savunduğum yok.Anayasa değişikliğinde ben de oy kullanmadım çünkü neyin ne olduğunu bilmiyordum ki.Tekrar hepinizden özür diliyorum. :byes:

Uprising demiş ki:
Bunun değişiklikle bir alakası yok ki.Benim demek istediğim sırf siyasi çatışmalardan dolayı kendi yararımıza olacak bir şeyi siyasi parti hayır dediği için bunca insanın yanlış şeyler düşünmesi.Ben dedim ki kimse neye hayır diyeceğini bilmeden hayır dedi.Sen gelmiş bana tayyib hükümeti dinliyor diyorsun.
İkinci konu medeni kanunun bugünkü hükümetle bir alakası yok.Bugün başta başka bir hükümet olsa da sen ona yine uymayacaksın, ben de yine uymayacağım.
Benim Tayyip'e olan bu ön yardımın tek sebebi Recep , Tayyip ...

Kemalist demiş ki:
Bizim vergilerle yapılmadı mı bu stad ? Nasıl hiç bir galatasaraylının katkısı yok.Recep 600 trilyonu kendi cebinden mi verdi , yoksa devletin kasasından mı verdi ?

Journalist

Aileden
Orada gösterilen tepki başbakana değil toki başkanı'nın yersiz, dengesiz sözlerineydi ve son derece haklı bir tepkiydi. Başbakan üstüne vazife olmayan bir durumdan yola çıkarak şov yaptı dün akşam...

Mopneet

Kemalist demiş ki:
Bizim vergilerle yapılmadı mı bu stad ? Nasıl hiç bir galatasaraylının katkısı yok.Recep 600 trilyonu kendi cebinden mi verdi , yoksa devletin kasasından mı verdi ?
daha ne diyelim ki...

Ya adam sanki oraya çıkıp ben bu parayı cebimden verdim dedi. O kadar saçma yerlere çekiyorsunuzki şu konuyu. Tayyip Erdoğan'a nerden vursam diye koz arıyorsunuz. O stadın yapılmasında işçisinden tut,mühendisine kadar kimin emeği varsa Tayyip'inde emeği var. Stada özel yollar,köprüler yapıldı. İett'ler atandı. Siyaset yapmak istemiyorum ama çok merak ettiğim birşey var. Oraya Tayyip yerine bir başkası çıksaydı ve 'Stadı Ben Yaptırdım' deseydi o zaman ne diyecektiniz çok merak ediyorum.

JetHomme demiş ki:
Ya adam sanki oraya çıkıp ben bu parayı cebimden verdim dedi. O kadar saçma yerlere çekiyorsunuzki şu konuyu. Tayyip Erdoğan'a nerden vursam diye koz arıyorsunuz. O stadın yapılmasında işçisinden tut,mühendisine kadar kimin emeği varsa Tayyip'inde emeği var. Stada özel yollar,köprüler yapıldı. İett'ler atandı. Siyaset yapmak istemiyorum ama çok merak ettiğim birşey var. Oraya Tayyip yerine bir başkası çıksaydı ve 'Stadı Ben Yaptırdım' deseydi o zaman ne diyecektiniz çok merak ediyorum.
Başbakanın emeği mutlaka olmuştur hacım eleştirilen kısım o değildi.Cebimden verdim demedi tabiki ama sonrasında yaptığı konuşmada;
Erdoğan protesto ile ilgili konuşmasında Türk Telekom Arena'nın yapımında GS'ın hiç bir maddi katkısı olmadığına ve tahsis ile ilgili anlaşmanın henüz yapılmadığına dikkat çekmişti.
bu sözleri söyleyerek taraftarı resmen tehdit etmiştir.Taraftarın protestosunu bu sözüyle haklı çıkarmış oldu.Bu söz demektirki "siz kim oluyorsunuzda beni protesto ediyorsunuz alırım elinizden stadınızı" der gibiydi.Ben bu şekilde yorumladım.Son zamanlarda yaşanan olaylardan anladığım üzere eleştirilere açık olan bir hükümet değil. eekd1

Tahminimce taraftarı sinirlendiren ve tahrik eden Toki başkanının yaptığı ukalaca konuşmadır.Ben orada olsaydım ıslıklamazdım fakat ıslıklayanlarada kalkıp Galatasaraylı değilsiniz,maçlara gelmeye hakkınız yok yada stadınızı elinizden alırız gibisinden tehditler savurmazdım. [horny21

Son olarakta olayı büyüten medyadır.Şöyle bir baktığınızda çokta büyütülecek birşey değil...

Konu hakkında daha fazla mesaj atmayacağım.Birilerini kırdıysam k.bakmasın :kalp:
Saygılarımla
Ergen beyin

Kemalist demiş ki:
sovalye demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Galatasaraylıların vergisiylemi yapıldı sadece ona bakarsan fenerbahcelinin besiktaslınında katkısı var sallayın ya agzı olan konusur bitmez bu tartısmalar
Bizim derken , galatasaray taraftarlarını değil türk vatandaşlarını kastettim.

Recep resmen cebinden hiç para çıkartmadan bizim vergilerimizle seçimlere yatırım yapıyor , bütün millette bu herifi savunuyor :)
Bizim vergilerle yatırım yapmıyacakta hangi parayla yapacak?Sen oy verirken verdiğin vergiyi çar çur eden adamamı oy veriyosun?Kendi cebinden parayı çıkartıpta sana hizmetmi vericek merak ettim,yada sana böylemi öğrettiler??

Yukarı Alt