1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Erdoğan: Ceza çok ağır


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Erdoğan: Ceza çok ağır
  Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, PFDK tarafından siyah-beyazlı kulübe verilen 2 maçlık cezanın ağır olduğunu savunarak Tahkim Kurulu'na başvuracaklarını söyledi.
  Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun, Fenerbahçe maçında kötü ve çirkin tezahürat ile saha olayları nedeniyle verdiği 1 maç seyircisiz, 1 maç saha kapatma ve 80 bin YTL para cezasına tepki gösterdi.
  Erdoğan, verilen cezanın çok ağır olduğunu belirterek, ''Bundan önceki örnekleriyle karşılaştırıldığı takdirde, bu cezanın ağırlığı açık şekilde görülecektir. Şampiyonluğa giden bir takım hakkında verilecek kararlarda daha dikkatli ve adil olunması gerekir'' diye konuştu.
  Sezon başından bu yana uğradıkları haksızlıklar nedeniyle çok puan kaybettiklerini iddia eden Erdoğan, ''Eğer bu haksızlıklara uğramasak şu anda açık ara lider olurduk. Bu kadar ağır bir cezanın verilmesini de üzüntüyle karşıladık'' dedi.
  Levent Erdoğan gerekli girişimlerde bulunarak haklarını arayacaklarını ifade ederek, "Verilmiş olan bu ağır kararın düzeltilmesi için Tahkim Kurulu'na başvuracağız'' şeklinde konuştu.
   
 2. The_DifferenT

  The_DifferenT rank8

  Kayıt:
  27 Ekim 2007
  Mesajlar:
  3.806
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Fucker LoL
  Şehir:
  Kestel / BURSA

  1 e düşer
  klasik tff cezayı verir tahkim yarsıya düşürür bu bi 10 yıl daha boyle gider 3678291 kişi olene kdr