1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

/ Era \ /100 CAP \ CH / Otomatik Eventlar \ Türk Devrimi ! /


 1. TheEra

  TheEra rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2014
  Mesajlar:
  91
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6

  [​IMG]

  Era Online, temeli kervan ve dungeon aktivitelerine dayalı olan bir platformdur.
  İlk projemiz “ Era Revolution “ binlerce insanımızın beğenisini kazanmakla beraber, birçok kişiye örnek olmuş ve birçok olaya öncülük etmiş bir oyundur. Geçmişte yaşananları bir kenara bıraktığımızda, Era Revolution’un öncesinde ve sonrasında; gördüklerimizi, öğrendiklerimizi ve keşfettiklerimizi derlediğimiz bu yeni konseptimizde:

  Bütün vatandaşlarımızı tek bir çatı altında toplayarak “ devrim “ niteliğinde bir olay yaratmak niyetindeyiz.

  Türk Silkroad camiasının zor günler yaşadığı şu dönemlerde, bitmek bilmeyen aç-kapa oyun silsilesini durdurmak, insanlarımızın zamanlarını ve enerjilerini bir umut vaadiyle boş yere harcatmamak, onlara sağlam, güvenilir ve eğlenceli bir ortam sunmak boynumuzun bir borcudur değerli dostlar...

  Dünya çapındaki forumlarda ve platformlarda yaptığımız araştırmalar, birebir sohbet ederek düşüncelerini not aldığımız oyuncular ve saatlerce süren testlerimizin sonucunda “kusursuza” yakın denilebilecek bir sistem yarattık.


  [​IMG]

  İTEM SATIŞI YOK
  COİN SATIŞI YOK
  GOLD SATIŞI YOK
  7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

  Felsefesiyle yolumuza devam etmemizle beraber, yeni maceraya yeni ekip arkadaşlarıyla devam etme kararı aldık. Takımımızda bulunan ve bizimle birlikte bu davaya katılmış olan her insan kendi alanında bilgili ve donanımlı olmasının yanı sıra, oyuncularımızın huzuru, refahı ve güvenliği için hizmet verecektir.

  Sunucumuzda bulunan ve bizimle birlikte bu yola devam eden her insan Era’nın güvencesi altında bulunacak ve imkanlar dahilinde sorunsuz bir biçimde hizmet alacaktır. Lakin, unutmamız gereken bir husus olan yönetiminde yetkilerinin sınırlandığı bir alan olduğudur. Bu, platformda varolan herkesin uymakta zorunluluğunun bulunduğu “Oyun ve Oyuncu” kuralları tarafından belirlenmiştir.

  Biz bunu bir oyun olarak değil bir amaç bir macera olarak görüyoruz. Her ne kadar düşüncemiz bu yönde olsa dahi, bir çok oyuncumuz; oyuna ve yaratacağı karaktere çok önem veriyor. Biz bunun farkındayız ve her zaman söylediğimiz gibi; oyuncularımız bu elit platformun bir parçası ve biz bu platformun refahı için bütün var gücümüzle çalışacağız.

  Her ne kadar sohbet etmeyi çok sevsek bile lafı daha fazla uzatmadan yeni Era'yı huzurlarınıza bırakıyoruz :  [​IMG]

  [​IMG]

  Web Site - Facebook - Forum


  [​IMG]

  Etkinlik Sayfası :

  Aramıza katılacak olan bir çok oyuncumuz aşağıdaki link aracılığıyla bu fikirlerini belirtmektedirler. Eğer ki sizde bu elit platformun bir parçası olmak istiyorsanız aşağıdaki linke gidebilir ve bu olaya destek olabilirsiniz.

  https://www.facebook.com/events/755237897908381/

  [​IMG]

  25 Nisan 2015 – 18:00

  [​IMG]

  Temel Sistem

  [​IMG]

  Temel Bilgiler

  CAP ∞ 100

  Sadece Çin ırkı.

  Exp/Sp Rate

  Hemen hemen birçoğumuz için günlerce "level" kasmak zaman zaman keyif yerine eziyete dönüşmekte. Böyle bir durumun meydana gelmemesi adına; Rate'leri en üst seviyelere çıkarttık.
  Asıl amacımızın level kasmaktan ziyade eğlence olduğunu hatırlatacak kadar yüksek seviyededir.


  Gold ve Drop Rate

  Saatlerce süren testlerimizin sonucunda sistemin mükemmele yakın olduğunu söyleyebiliriz. Para kasmak için günlerce bota koyup hiçbir keyif almamaktan ziyade, Silkroad'ın özü olan job aktivitelerine yönelmeniz adına gold rate uygun bir seviyede tutuldu.

  Academy Sistemi

  Oyundaki dengeleri altüst etme ve oyuncular arasındaki rekabeti azaltma ihtimali olan bir sistem olduğundan ötürü devre dışı bırakılmıştır.


  Guild ve Job Cezası

  Guildinden ayrılan ve mesleğinden feragat eden her oyuncu, aynı işlemleri yapmaması için belirli bir süreliğine sistem tarafından otomatik olarak cezalandırılır. Fakat, her ne kadar sistemin orijinalliğini korumak istesekte; konseptimiz durmak bilmeyen bir döngüye sahip olduğundan dolayı bu cezanın silinmesini sağlayan sistemler geliştirdik. Oyun içine girdiğiniz vakit ayrıntılı olarak inceleyebileceksiniz.

  Karakter Başlangıç Eşyaları

  [​IMG]

  ITEM STACKS

  http://i.hizliresim.com/yMdR7a.png

  Guild Limit

  Zaman zaman kale savaşının ne kadar zorlayıcı ve adaletsiz olabileceğini anlıyoruz. Büyük ekiplerin sayıca üstün olduklarından ötürü “kaleyi” haftalarca ellerinde tutmalarının önüne biraz olsa da geçebilmek adına. Guild Limit “50” Union Limit “2” olarak ayarlandı.

  Stall Limit

  Stall Limiti’ni 500B olarak düzenledik. Bu sayede, büyük alışverişler yapacağını zamanlar daha kolay ve güvenli olacak.


  Kale Savaşı

  Kale savaşının yapılacağı şehir Jangan olarak belirlenmiştir.

  Savaş günü ve saati : Cumartesi / 20:30 – 22:00
  Kayıt Zamanı : Pazar – Cumartesi 19:50
  Tax Zamanı : Pazar – Cumartesi 19:50


  Otomatik Ekipman

  Neredeyse artık her oyunda varolan bir sistem olduğundan ötürü detaylı bir açıklama yapma gereği duymadık. Sistemi daha stabil bir hale getirdik. Karakteriniz her 10 level atladığında, 1 defaya mahsus olmak suretiyle tamamı blue ve sos olacak şekilde (1 – 9 dg arası) eşyaları otomatik olarak üstüne giydirilecektir.

  Harita

  Resimde de gördüğünüz üzere harita belirli bir oranda küçültüldü. Jangan Cave kapatıldığından dolayı, kasma alanlarını genişlettik. Bu sayede slot sıkıntısı ortadan tamamiyle kalktı.

  [​IMG]

  Ana Şehir

  Her ne kadar kale savaşı Jangan kalesinde yapılacak olsa dahi; Donwhang Şehrinin vergilerinin bir kısmı Jangan kalesine

  verilecek şekilde ayarlandığından ötürü bir sıkıntı meydana gelmeyecek.


  [​IMG]

  Cerberus & Captain Ivy

  Tabi ki Cerberusu ve Captain Ivy’i es geçmedik ! Harita genel olarak küçültüldüğü ve Constantine ile Samarkand devre dışı bırakıldığından dolayı bu uniquelerimizin spawn yerleri doğal olarak ortadan kalktı. Bundan ötürü, Donwhang ve Jangan bölgelerine onlar için özel olarak spawn bölgeleri ekledik. Detaylı bilgiyi forum sitemizde ki oyun rehberinde vereceğiz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Bireyselliğin ötesinde ve bot karakterlerin çok fazla işlevselliğinin olmadığı bir sistem yaratmaya çalıştık. Kişilerin grup olarak istedikleri an istedikleri her şeyi elde edemeyecekleri bir düzen oturttuk.

  Sistem yazıya dökemeyeceğimiz şekilde ayrıntı içermesinin dışında , her bir insanın” gelecekte ne yapacağım?” sorusuna aklına getirmeyeceği bir konsepte sahibiz.

  Kervan ve gold’un önemli olmasının yanında dungeon’larda bir o kadar sürükleyici ve tatmin edici oldu.

  Oyunda sona ulaşmak her ne kadar kolay gözükse dahi drop sistemlerini ince eledik sık dokuduk.

  Reverse ve Immortal Stone gibi özel itemleri oyun içerisinde ulaşabileceğini şekilde tasarladık. Ayrıca, uniquelerden de elde edilebilen ve oyunun ticaret döngüsünün kalbi olabilecek bir çok eşya bu sisteme dahil.

  Holy Water Temple , Job Cave , İki adet Forgetten World ve Era’nın kervan sistemini içeren bu yeni konseptte yapabileceklerinizin bir sınırı yok. Bütün bunlar ve daha fazlası için forum sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın ki bu sadece tanıtım.

  Devrim başlıyor...  ARENA


  Sistem tarafından belirlenen bir gün ve saatte etkinliğe kayıt yaptıran oyuncular, Arena'ya yollanır ve otomatik olarak "PK" moduna geçirilirler. En son hayatta kalan kişi, ödülün, onurun ve ünün sahibi olur.

  KERVAN

  Era denildiğinde akla gelen yegane olay ! Kervan Savaşları ! Her ne kadar yeni sistem bir çok yeniliği içermiş olsa bile, eski sistemde yegane önceliğe sahip olan "kervan" önemini yitirmedi.


  [​IMG]

  FGW 1 - FGW 2


  Evet, yanlış duymadınız ! Oyunda tam tamına 2 tane FGW var ! Oyunda yapabileceklerinizin bir sınırı yok derken elbette şaka yapmıyorduk ve bu onlardan sadece bir tanesi. Detaylı açıklamaları ve bilgilendirmeleri forum sitemizde yayınlayacağız.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Holy Water Temple

  110 CAP'in orijinal sistemini, Era'nın altyapısına ekledik. Açıklanacak pekte bir şey yok.


  Job Cave

  Her ne kadar haritayı küçültmüş olsak bile, cave'in giriş kapısının yerini değiştirmedik. Efsane kapışmalar bizi bekliyor !


  [​IMG]

  [​IMG]

  “Otomatik Altın Kelime “ Etkinliği :

  Fotoğrafta gördüğünüz " global " ile anons geçen - Erabot - isimli NPC'ye, söylediği altın kelimeyi pm ile ilk gönderen oyuncu yarışmayı kazanır.


  [​IMG]

  Kelimeyi ilk gönderen oyuncu ödülünü otomatik olarak alır.


  [​IMG]

  “Otomatik Şanslı Parti Numarası “ Etkinliği :

  Yönetim tarafından belirlenen bir gün, saat ve parti numarası aralığında " Şanslı Parti Numarası " etkinliği başlatılır.


  [​IMG]

  Oyuncular, seri bir şekilde "Party Form" yaparak "parantez içindeki" parti sayısına ulaşmaya çalışır (-BKNZ: Sağ alt- ) ilk ulaşan oyuncu ödülü alır ve adı -notice- şeklinde duyurulur.


  [​IMG]

  “ Otomatik Saklambaç “ Etkinliği :

  Tarafımızca belirlenen herhangi bir günde ve herhangi bir saatte " Saklambaç " etkinliğinin başladığı duyurulur.


  [​IMG]

  Duyuru geçildikten sonra "5" dakika içinde, saklanan kişi bulunmazsa; oyuncularımızın işini biraz daha kolaylaştırma adına bir "tüyo" verilir.


  [​IMG]

  Saklanan kişi bulunduktan sonra, üzerine sağ tık ile tıklayıp "exchange" yapan ilk oyuncumuz ödülün sahibi olur.


  [​IMG]

  Kazanan kişi otomatik olarak, bizim belirlediğimiz herhangi bir yere ışınlanır ve ödülü kendisine tahsis edilir.


  [​IMG]

  Elixir Parlamaları :

  [​IMG]

  Old Pvp Capes :

  [​IMG]

  Genesis Dressleri :

  [​IMG]

  Alchemy Parlamaları :

  [​IMG]

  Lord Of Jangan :


  Bir "Era" klasiği olan ve her savaşın sonunda, kaleyi ele geçiren guildin liderine verilen rütbe.

  [​IMG]


  Global Level Kısıtlaması

  Flood'u ve birazcık olsa dahi gereksiz reklamları önlemek amacıyla 90 level ve altı oyuncularımız "global" eşyasından yararlanamayacaklardır.


  Haftalık Unique ve Job Rank Ödülleri

  Era'da kervanın ve unique'lerin ne kadar önemli oldukları unutmadık. Madem ki bu sistemlere bu kadar öncelik tanıyoruz, kendine güvenen ve değerli zamanını oyunu için harcayan oyuncularımız için ödüllü bir rank sistemi yarattık.

  Pvp Rank

  Her oyuncu -Pvp- modunda iken bizim tarafımızca belirlenen algoritmalar dahilinde öldürdüğü her oyuncu başına puan kazanır ve bu - Web Sitemizdeki - listeye kaydedilir. Şu an için herhangi bir ödül belirlenmemiştir.

  Roc Gear

  Çok yakında.

  * Anılarla Era Online *

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. TheEra

  TheEra rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2014
  Mesajlar:
  91
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6

  [​IMG]

  Era Online, temeli kervan ve dungeon aktivitelerine dayalı olan bir platformdur.
  İlk projemiz “ Era Revolution “ binlerce insanımızın beğenisini kazanmakla beraber, birçok kişiye örnek olmuş ve birçok olaya öncülük etmiş bir oyundur. Geçmişte yaşananları bir kenara bıraktığımızda, Era Revolution’un öncesinde ve sonrasında; gördüklerimizi, öğrendiklerimizi ve keşfettiklerimizi derlediğimiz bu yeni konseptimizde:

  Bütün vatandaşlarımızı tek bir çatı altında toplayarak “ devrim “ niteliğinde bir olay yaratmak niyetindeyiz.

  Türk Silkroad camiasının zor günler yaşadığı şu dönemlerde, bitmek bilmeyen aç-kapa oyun silsilesini durdurmak, insanlarımızın zamanlarını ve enerjilerini bir umut vaadiyle boş yere harcatmamak, onlara sağlam, güvenilir ve eğlenceli bir ortam sunmak boynumuzun bir borcudur değerli dostlar...

  Dünya çapındaki forumlarda ve platformlarda yaptığımız araştırmalar, birebir sohbet ederek düşüncelerini not aldığımız oyuncular ve saatlerce süren testlerimizin sonucunda “kusursuza” yakın denilebilecek bir sistem yarattık.


  [​IMG]

  İTEM SATIŞI YOK
  COİN SATIŞI YOK
  GOLD SATIŞI YOK
  7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

  Felsefesiyle yolumuza devam etmemizle beraber, yeni maceraya yeni ekip arkadaşlarıyla devam etme kararı aldık. Takımımızda bulunan ve bizimle birlikte bu davaya katılmış olan her insan kendi alanında bilgili ve donanımlı olmasının yanı sıra, oyuncularımızın huzuru, refahı ve güvenliği için hizmet verecektir.

  Sunucumuzda bulunan ve bizimle birlikte bu yola devam eden her insan Era’nın güvencesi altında bulunacak ve imkanlar dahilinde sorunsuz bir biçimde hizmet alacaktır. Lakin, unutmamız gereken bir husus olan yönetiminde yetkilerinin sınırlandığı bir alan olduğudur. Bu, platformda varolan herkesin uymakta zorunluluğunun bulunduğu “Oyun ve Oyuncu” kuralları tarafından belirlenmiştir.

  Biz bunu bir oyun olarak değil bir amaç bir macera olarak görüyoruz. Her ne kadar düşüncemiz bu yönde olsa dahi, bir çok oyuncumuz; oyuna ve yaratacağı karaktere çok önem veriyor. Biz bunun farkındayız ve her zaman söylediğimiz gibi; oyuncularımız bu elit platformun bir parçası ve biz bu platformun refahı için bütün var gücümüzle çalışacağız.

  Her ne kadar sohbet etmeyi çok sevsek bile lafı daha fazla uzatmadan yeni Era'yı huzurlarınıza bırakıyoruz :  [​IMG]

  [​IMG]

  Web Site - Facebook - Forum


  [​IMG]

  Etkinlik Sayfası :

  Aramıza katılacak olan bir çok oyuncumuz aşağıdaki link aracılığıyla bu fikirlerini belirtmektedirler. Eğer ki sizde bu elit platformun bir parçası olmak istiyorsanız aşağıdaki linke gidebilir ve bu olaya destek olabilirsiniz.

  https://www.facebook.com/events/755237897908381/

  [​IMG]

  25 Nisan 2015 – 18:00

  [​IMG]

  Temel Sistem

  [​IMG]

  Temel Bilgiler

  CAP ∞ 100

  Sadece Çin ırkı.

  Exp/Sp Rate

  Hemen hemen birçoğumuz için günlerce "level" kasmak zaman zaman keyif yerine eziyete dönüşmekte. Böyle bir durumun meydana gelmemesi adına; Rate'leri en üst seviyelere çıkarttık.
  Asıl amacımızın level kasmaktan ziyade eğlence olduğunu hatırlatacak kadar yüksek seviyededir.


  Gold ve Drop Rate

  Saatlerce süren testlerimizin sonucunda sistemin mükemmele yakın olduğunu söyleyebiliriz. Para kasmak için günlerce bota koyup hiçbir keyif almamaktan ziyade, Silkroad'ın özü olan job aktivitelerine yönelmeniz adına gold rate uygun bir seviyede tutuldu.

  Academy Sistemi

  Oyundaki dengeleri altüst etme ve oyuncular arasındaki rekabeti azaltma ihtimali olan bir sistem olduğundan ötürü devre dışı bırakılmıştır.


  Guild ve Job Cezası

  Guildinden ayrılan ve mesleğinden feragat eden her oyuncu, aynı işlemleri yapmaması için belirli bir süreliğine sistem tarafından otomatik olarak cezalandırılır. Fakat, her ne kadar sistemin orijinalliğini korumak istesekte; konseptimiz durmak bilmeyen bir döngüye sahip olduğundan dolayı bu cezanın silinmesini sağlayan sistemler geliştirdik. Oyun içine girdiğiniz vakit ayrıntılı olarak inceleyebileceksiniz.

  Karakter Başlangıç Eşyaları

  [​IMG]

  ITEM STACKS

  http://i.hizliresim.com/yMdR7a.png

  Guild Limit

  Zaman zaman kale savaşının ne kadar zorlayıcı ve adaletsiz olabileceğini anlıyoruz. Büyük ekiplerin sayıca üstün olduklarından ötürü “kaleyi” haftalarca ellerinde tutmalarının önüne biraz olsa da geçebilmek adına. Guild Limit “50” Union Limit “2” olarak ayarlandı.

  Stall Limit

  Stall Limiti’ni 500B olarak düzenledik. Bu sayede, büyük alışverişler yapacağını zamanlar daha kolay ve güvenli olacak.


  Kale Savaşı

  Kale savaşının yapılacağı şehir Jangan olarak belirlenmiştir.

  Savaş günü ve saati : Cumartesi / 20:30 – 22:00
  Kayıt Zamanı : Pazar – Cumartesi 19:50
  Tax Zamanı : Pazar – Cumartesi 19:50


  Otomatik Ekipman

  Neredeyse artık her oyunda varolan bir sistem olduğundan ötürü detaylı bir açıklama yapma gereği duymadık. Sistemi daha stabil bir hale getirdik. Karakteriniz her 10 level atladığında, 1 defaya mahsus olmak suretiyle tamamı blue ve sos olacak şekilde (1 – 9 dg arası) eşyaları otomatik olarak üstüne giydirilecektir.

  Harita

  Resimde de gördüğünüz üzere harita belirli bir oranda küçültüldü. Jangan Cave kapatıldığından dolayı, kasma alanlarını genişlettik. Bu sayede slot sıkıntısı ortadan tamamiyle kalktı.

  [​IMG]

  Ana Şehir

  Her ne kadar kale savaşı Jangan kalesinde yapılacak olsa dahi; Donwhang Şehrinin vergilerinin bir kısmı Jangan kalesine

  verilecek şekilde ayarlandığından ötürü bir sıkıntı meydana gelmeyecek.


  [​IMG]

  Cerberus & Captain Ivy

  Tabi ki Cerberusu ve Captain Ivy’i es geçmedik ! Harita genel olarak küçültüldüğü ve Constantine ile Samarkand devre dışı bırakıldığından dolayı bu uniquelerimizin spawn yerleri doğal olarak ortadan kalktı. Bundan ötürü, Donwhang ve Jangan bölgelerine onlar için özel olarak spawn bölgeleri ekledik. Detaylı bilgiyi forum sitemizde ki oyun rehberinde vereceğiz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Bireyselliğin ötesinde ve bot karakterlerin çok fazla işlevselliğinin olmadığı bir sistem yaratmaya çalıştık. Kişilerin grup olarak istedikleri an istedikleri her şeyi elde edemeyecekleri bir düzen oturttuk.

  Sistem yazıya dökemeyeceğimiz şekilde ayrıntı içermesinin dışında , her bir insanın” gelecekte ne yapacağım?” sorusuna aklına getirmeyeceği bir konsepte sahibiz.

  Kervan ve gold’un önemli olmasının yanında dungeon’larda bir o kadar sürükleyici ve tatmin edici oldu.

  Oyunda sona ulaşmak her ne kadar kolay gözükse dahi drop sistemlerini ince eledik sık dokuduk.

  Reverse ve Immortal Stone gibi özel itemleri oyun içerisinde ulaşabileceğini şekilde tasarladık. Ayrıca, uniquelerden de elde edilebilen ve oyunun ticaret döngüsünün kalbi olabilecek bir çok eşya bu sisteme dahil.

  Holy Water Temple , Job Cave , İki adet Forgetten World ve Era’nın kervan sistemini içeren bu yeni konseptte yapabileceklerinizin bir sınırı yok. Bütün bunlar ve daha fazlası için forum sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın ki bu sadece tanıtım.

  Devrim başlıyor...  ARENA


  Sistem tarafından belirlenen bir gün ve saatte etkinliğe kayıt yaptıran oyuncular, Arena'ya yollanır ve otomatik olarak "PK" moduna geçirilirler. En son hayatta kalan kişi, ödülün, onurun ve ünün sahibi olur.

  KERVAN

  Era denildiğinde akla gelen yegane olay ! Kervan Savaşları ! Her ne kadar yeni sistem bir çok yeniliği içermiş olsa bile, eski sistemde yegane önceliğe sahip olan "kervan" önemini yitirmedi.


  [​IMG]

  FGW 1 - FGW 2


  Evet, yanlış duymadınız ! Oyunda tam tamına 2 tane FGW var ! Oyunda yapabileceklerinizin bir sınırı yok derken elbette şaka yapmıyorduk ve bu onlardan sadece bir tanesi. Detaylı açıklamaları ve bilgilendirmeleri forum sitemizde yayınlayacağız.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Holy Water Temple

  110 CAP'in orijinal sistemini, Era'nın altyapısına ekledik. Açıklanacak pekte bir şey yok.


  Job Cave

  Her ne kadar haritayı küçültmüş olsak bile, cave'in giriş kapısının yerini değiştirmedik. Efsane kapışmalar bizi bekliyor !


  [​IMG]

  [​IMG]

  “Otomatik Altın Kelime “ Etkinliği :

  Fotoğrafta gördüğünüz " global " ile anons geçen - Erabot - isimli NPC'ye, söylediği altın kelimeyi pm ile ilk gönderen oyuncu yarışmayı kazanır.


  [​IMG]

  Kelimeyi ilk gönderen oyuncu ödülünü otomatik olarak alır.


  [​IMG]

  “Otomatik Şanslı Parti Numarası “ Etkinliği :

  Yönetim tarafından belirlenen bir gün, saat ve parti numarası aralığında " Şanslı Parti Numarası " etkinliği başlatılır.


  [​IMG]

  Oyuncular, seri bir şekilde "Party Form" yaparak "parantez içindeki" parti sayısına ulaşmaya çalışır (-BKNZ: Sağ alt- ) ilk ulaşan oyuncu ödülü alır ve adı -notice- şeklinde duyurulur.


  [​IMG]

  “ Otomatik Saklambaç “ Etkinliği :

  Tarafımızca belirlenen herhangi bir günde ve herhangi bir saatte " Saklambaç " etkinliğinin başladığı duyurulur.


  [​IMG]

  Duyuru geçildikten sonra "5" dakika içinde, saklanan kişi bulunmazsa; oyuncularımızın işini biraz daha kolaylaştırma adına bir "tüyo" verilir.


  [​IMG]

  Saklanan kişi bulunduktan sonra, üzerine sağ tık ile tıklayıp "exchange" yapan ilk oyuncumuz ödülün sahibi olur.


  [​IMG]

  Kazanan kişi otomatik olarak, bizim belirlediğimiz herhangi bir yere ışınlanır ve ödülü kendisine tahsis edilir.


  [​IMG]

  Elixir Parlamaları :

  [​IMG]

  Old Pvp Capes :

  [​IMG]

  Genesis Dressleri :

  [​IMG]

  Alchemy Parlamaları :

  [​IMG]

  Lord Of Jangan :


  Bir "Era" klasiği olan ve her savaşın sonunda, kaleyi ele geçiren guildin liderine verilen rütbe.

  [​IMG]


  Global Level Kısıtlaması

  Flood'u ve birazcık olsa dahi gereksiz reklamları önlemek amacıyla 90 level ve altı oyuncularımız "global" eşyasından yararlanamayacaklardır.


  Haftalık Unique ve Job Rank Ödülleri

  Era'da kervanın ve unique'lerin ne kadar önemli oldukları unutmadık. Madem ki bu sistemlere bu kadar öncelik tanıyoruz, kendine güvenen ve değerli zamanını oyunu için harcayan oyuncularımız için ödüllü bir rank sistemi yarattık.

  Pvp Rank

  Her oyuncu -Pvp- modunda iken bizim tarafımızca belirlenen algoritmalar dahilinde öldürdüğü her oyuncu başına puan kazanır ve bu - Web Sitemizdeki - listeye kaydedilir. Şu an için herhangi bir ödül belirlenmemiştir.

  Roc Gear

  Çok yakında.
   
 3. egerci1111

  egerci1111 rank8

  Kayıt:
  13 Kasım 2014
  Mesajlar:
  8
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Bu serverda yardimdan baska birşey yoktur bu serveri oynadik RageRoad sahipleridir kervanda lagdan baska birşey yoktur sadece zaman harcarsınız emege yazik
   
 4. egerci1111

  egerci1111 rank8

  Kayıt:
  13 Kasım 2014
  Mesajlar:
  8
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  El altindan item satişida yapmaktadırlar..
   
 5. TheEra

  TheEra rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2014
  Mesajlar:
  91
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
 6. iWalkAlone

  iWalkAlone rank8

  Kayıt:
  16 Kasım 2009
  Mesajlar:
  889
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İstanbul/Pendik

  Free silk olsaydı vakit geçirme kiçin oynanabilirdi :)
   
 7. TheEra

  TheEra rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2014
  Mesajlar:
  91
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
 8. TheEra

  TheEra rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2014
  Mesajlar:
  91
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
 9. Herreko

  Herreko rank8

  Kayıt:
  25 Mart 2014
  Mesajlar:
  51
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6

  Bu mesaj iWalkAlone rumuzlu uyeden alinti yapildi
  Free silk oldumu anca vakit geçirmelik oynarsın . Sonra kapanır fıslar .
   
 10. Serj

  Serj rank8

  Kayıt:
  2 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.871
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36

  Düşünce güzel ama optimizasyon çok kötü.

  Char kasarken tavşanın çantasından itemleri arka arkaya çantama çektim mi oyun dc atıyor mesela ya da skill uplarken.

  Oyunda bariz bi donukluk var, belki de ben çok ince detaylı düşündüğüm için bana öyle geliyor fakat sunucusu Almanya'da olan Pioneer Sro bile 800/1000 oyuncuya rağmen bildiğin yağ gibi akıyordu. Onun dışında item ve stone rateler bence düşük. Hiç yoktan Pet clock NPC'de satılmalıydı. Ama ilk önce şu bağlantı sorunu..
   
 11. Collapse

  Collapse exlmanager

  Kayıt:
  22 Aralık 2010
  Mesajlar:
  7.431
  Beğenilen Mesajlar:
  205
  Ödül Puanları:
  73

  Skill uplarken hiç sıkıntı çıkmadı bende çok seri bi şekilde 3 mastery ff yaptım. Ama dediğin gibi oyunda exp rate uçuk drop rate düşük. 100 lvl olmak 3 saat sürmez. Süperonline kullanıyorum aylardır net kesilmedi, bu oyunu oynarken 3 defa internet gitti. Belki tesadüftür.

  [ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
 12. Collapse

  Collapse exlmanager

  Kayıt:
  22 Aralık 2010
  Mesajlar:
  7.431
  Beğenilen Mesajlar:
  205
  Ödül Puanları:
  73

  Adamlar 30 saat server bakıma girdiler :D Yarın saat 16:00 da açılacakmış, üstelik %90 gecikme yaşanır 35 saat sonra açarlar :D İyiki ciddi olarak başlamamışız.
   
 13. TheEra

  TheEra rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2014
  Mesajlar:
  91
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6

  Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
  Oyun söz verildiği saatte aktif edilerek sorun çözülmüştür.
   
 14. Collapse

  Collapse exlmanager

  Kayıt:
  22 Aralık 2010
  Mesajlar:
  7.431
  Beğenilen Mesajlar:
  205
  Ödül Puanları:
  73

  Bu mesaj TheEra rumuzlu uyeden alinti yapildi
  Beni şaşırttığınız için teşekkür ederim :beer:
   
 15. TheEra

  TheEra rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2014
  Mesajlar:
  91
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6

  Türk devrimi başladı ! Aklınıza takılan her şeyi bize danışmak, gelişmeleri ve yenilikleri öğrenmek için:

  Facebook
   
 16. Herreko

  Herreko rank8

  Kayıt:
  25 Mart 2014
  Mesajlar:
  51
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6

  Bence satis icin yeni rutbeler eklemelisiniz gm
   
 17. hkn1337

  hkn1337 rank8

  Kayıt:
  25 Haziran 2013
  Mesajlar:
  2
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  Tek dertleri para olan ucuz bi server
   
 18. TheEra

  TheEra rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2014
  Mesajlar:
  91
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
 19. TheEra

  TheEra rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2014
  Mesajlar:
  91
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
 20. Sadrazam12

  Sadrazam12 rank8

  Kayıt:
  11 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Servera herkesi beklerim nick SagopaKajmer kasmada falan yardımcı olmaya çalışırım her türlü :beer: :beer: