ya arkadaşlar.bu envyler yüzünden oyundan sogudum.gece charlarımı bota kuruyorum charlarım 30 kere ölüyor.bide sağlam diye str bow kuruyoruz yine ölüyor elinde sun var üstleri full blue +3 set. ama mob 3k 3.5k arası vuruyor.içindende 7-8 tane envy cıkıyor ve ölyüor.moblarda ayrılmıyor ordan tekrar gidiyor tekrar geliyor ölüyor..silkroaddan sogudum artık int char kasmak istiyorum bu envy denen bok şey yüzünden kasamıyorum.sizler nasıl kasıyosunuz solo kasanlar.bi yardım ederseniz iyi olur.ne tavsiye edersiniz bu gariban arkadaşınıza olmadi:

Silkroadı bıraktım ama ben oynarken yaptıklarımı yazayım bir dene.
1. bottan dimension pillar a saldırmamayı işaretle.
2.etrafını x tane mob sarınca zerk basmayı ayarla
3. yine etrafını x tane mob seçince şu skilli kullanma ayarları vardı yanlış hatırlamıyorsam ordan snow shield falan bastırabilirsin.

RoqA demiş ki:
3. yine etrafını x tane mob seçince şu skilli kullanma ayarları vardı yanlış hatırlamıyorsam ordan snow shield falan bastırabilirsin.
1. işaretli.
2.zerk bassada yine ölüyor kardeş moblar 3, 3,5k vuruyor 8 tane cıkıyo 8x3=24k 21k hp var.
3. snow bastırıncada mp bitiyor skill atamıyor.

NiNCaSu demiş ki:
Dostum sakın int kasma benim char günde takriben 50-60 arası ölüyor makara:
cold-light-bicheon char kasmayı düşünüyorum hiç kasmadım hevesim var ama şu salak envyler yüzünden char kasamıyoruz.ne saçma iş bu ya.

boolartxe demiş ki:
RoqA demiş ki:
1. işaretli.
2.zerk bassada yine ölüyor kardeş moblar 3, 3,5k vuruyor 8 tane cıkıyo 8x3=24k 21k hp var.
başka skiller dene örneğin dondurma skillini at envyler donsun vakit kazanmış olursun veya firewall vs vs.

RoqA demiş ki:
boolartxe demiş ki:
RoqA demiş ki:
1. işaretli.
başka skiller dene örneğin dondurma skillini at envyler donsun vakit kazanmış olursun veya firewall vs vs.
firewall işe yaramaz.cold str oldugum için cold 20de kalıcak.yani bi yere cıkmıyor bu olay.

bu sorun anca mobların az vurmasıyla çözülür.anlamıyorum bu moblar niye 1-1-1 vurmuyo ki ?

bi arada ali baba eventi vardı bandit mobları 1-1-1 vuruyodu bizde ona öyle damage vuruyoduk.

Apt

rank8
Envy lerin hepsi saldırmaz,5 tane mob birden saldırır en fazla,envy ler ve diğer bütün moblar dahil.Ayrıca kastırdığın yer sana yüksek olabilir,str okçu kasıyorsan 3-4lvl düşük yere koyucan.

_Kriptex_

Tanınıyorum
3 Saniyelik %25 vigorlardan kullanın bu derde en basit çözümdür potçularda var 50 tanesi 1m sadece :beer: :oldie:

Xperyon

Bilgiliyim
Apt demiş ki:
Envy lerin hepsi saldırmaz,5 tane mob birden saldırır en fazla,envy ler ve diğer bütün moblar dahil.Ayrıca kastırdığın yer sana yüksek olabilir,str okçu kasıyorsan 3-4lvl düşük yere koyucan.
Oha wizardmı bu :)

----------------------------------------------------------------------------------------------
1-Armor veya pro set giyeceksin.
2-Vigor potlarını botuna toplattır ve bottan hp %40'a düşünce kullanımı işaretle.

ben şövalye görevleri yaparken çevrede bana KS yapan botlar için etraftaki taşları patlatıyordum.sonra envyler ks ci arkadaşı hakkın rahmetine uğurluyordu :mrgreen:
Bazen işe yarayabiliyorlar. :mrgreen:
Ayrıca envy lerin agresiflik menzilleri daha uzun bi bakıyosun sana doğru koşuyolar

char dayanamıyor diyorum siz hala vigor bas dimension sekmesini kapat diyosunuz.b

birde ben kesmiyorum zaten başkası kesiyor dimensionları

arkadasş senın charda bı sorun var.ben 91 level nukerım yerı geldımı 95 enylerı alabılıorm cogunlukla yatsamda. ayrıyetten 1 defada 6 taneden fazla mob saldıramaz sana:)

dostum eğer envyden 3k yiyorsan büyük ihtimalle garment giyiyorsundur. armor giymeni tavsiye ederm. çok farkediyo

emc

rank8
111 level Full Novalı wizardın(bard) envy leri alması imkansız , vigor vs..
hatta şöyle diyim. Degree 10 için olan 95 level envy leri bile alması meçhul,
> Envyler champion dan ziyade normal olsalar, dimension patlatır ihtiyacı olan keser gider.
<

Yukarı Alt