Arkadaşlar, ltp deyken bu dimension gateler çıkıyo e tabii botda saldırıyor , e onları kesincede Envy ler çıkıyor, bunlar fazla olup biliyorsunuz çok vuruyor ve karakter ölüyor, geri döndüğündede envy ler hala orada oluyor, bu durum için ne yapmak lazım? Sro'nun bu envy cıkısını bır sekılde duzeltmesı lazım, cunku kasılmayı etkılıyor...

ibotta dimensionlara saldırma seçeneği var üstüne üstlük bedava bir bot tüm botlar o seçeneği koyacaktır merak etmeyin .

carı solo botla kasamaz olduk 5 tane şampiyon Envy carı hemen öldürüyor bot dönüşte tekrar yatıyor hem zaman kaybı hem exp kaybı acil önlem bulunması lazım her zamanda parti olmuyorki
Wizardız kasamıyoruz :S legen 6 ile birlikte

walla ben xbow charla kasıyorum uzaktan kestıgım ıcın enwylerın cıktıgı yerde kopegım oluyo hepsı ona saldırıyolar botta tek tek ayıklar gıbı kesıo onları sorunsuz bı sekılde :)

evet arkadaşlar wizardlar ve nukerler ne yapacak bu konuda büyülerimiz sıçrıyor..

Silkroad bi newi bot olayını bitirmek için yaptu bu işi. Skilleri seken charların hiç bir şansı yok malesef :/

bende öyle düşünüyorum, daha bugün aldım pre,sp ticket,devil vb.

oyunumu bırakacağız ne yapacağız biz anlamıyorum :S

üstüm Full Blue +5, 92 lvl nukerim
devilim var prem var

yok banamısın demiyor, 8 tane envy öldürüyor!

europe lar gene pt ile öldürür ya biz ne yapacağız?

joymax in bi düzeltme yapması lazım yoksa para kazanamayacak çok kişi bırakır oyunu..

Yukarı Alt