Entourage

Bu benim nerdeyse tek izlediğim ve en sevdiğim dizi sizinlede paylaşmak istedim .. .

Entourage Emmy ödüllü HBO dizisi. 2005,2006 ve 2007'de Altın Küre Ödüllerine En İyi Komedi Dizisi ve En İyi Yardımcı Aktör (Jeremy Piven) aday gösterilmiş, En İyi Yardımcı Aktör dalında Jeremy Piven ile Emmy kazanmıştır.

Bu dizide NewYork'ta yetişen 4 Adam'ın başarı öyküsü anlatılıyor.. Bunlar Vince,Turtle,Drama,Eric(E)
Drama ile Vince kardeştir.. Drama abisidir ve öncede hep tiyatro ile uğraşmıştır.. Vince'de tiyatroya başlar.. Ve ilk bölümden yani SEASON1 Bölüm 1 de Film Galasına giderler .. Vince çok başarılı biri olur ve çok tanınınır.. Paralar ... Arabalar.. Kızlar.. Ve tabikide ajanları vardır.. AJANS _MGA_ olarak.. Onlarla özel olarak ilglinen Ari(Jeremy Piven) Dizinin en küfür eden ve en komik olan adamıdır bence :) . .. Vince ilk olarak Head On diye bir film ile başlar.. Sonra başka teklifler gelir ama onları red eder. Sonra bir film bulurlar adıda '' Queens Boluevard'' Vince bunu çok yapmak ister çünki kendisine oldukça hitap eden bir senaryodur.. Sonra Queens Boulevard'dan sonra iyice ünlüleşir.. Sonra bir gün bir kitap bulurular adıda ''Medellin''dir Vince bunu çok yapmak ister ama film'in sahibi herhangi bir teklifte bulunmaz.. Ari her ne kadar uğraşsada bunu başaramaz ve başka bir senaryo bulur adıda '' Aquaman'' Dir.. Ari'de Vince belki bu filmi yaparsan ünlüleşirsin ve belki teklif gelir der.. Ve Vince bunu zorla yapar.. Ama sonra Vince bu filmi James Cameroon'un yapıcağını öğrenince çok ister ve filmi yapar.. İşte en çok burdan sonra ünlü oluır.. Her yerde Aquaman diye tanınır.. Dünyaca ünlü olmuştur..Filmin Yapımcıları Vince'in Aquaman 2 yi yapmasını isterler..
Ama bu sefer James Cameroon yönetmez ve Vince Medellin istediği için yapmaz ve Yapımcıları bir hayli kızdırır..
Ama Vince 1 season boyuna allem eder kallem eder.. ve sonunda istediğini yapar .. evet ancak 4 season da yaparlar
Medellin 'i çekerler .. Billy Walsh ile ( Billy Walsh Queens Boulovard) Yonetmişti.. Evet Bu Tatlı dizinin en son bölümü
CANNES'te yer alır .. Film galasında.. Medellin gösterime girer.. Herkez görmeden önce almak ister ama Vince riski alarak filmin önce izlenmesini ister.. 30Milyon$ ' a maal olan filmi 75Milyon $ 'a almak isteyenleride reddeder.. Ve film başlar.. Uzun süren filmi kimse beğenmez.. Paralarını çöpe atmış olurlar.. Ama olsun.. Daha haala bitmemiş olabilir belki season5 gelir..

TAMAMEN KENDİ EMEĞİMDİR KENDİM YAZDIM LÜTFEN EMEĞE SAYGI .!

sitesi :www.hbo.com/entourage/

Kişiler:Adrian Greiner,Kevin Connolly,Jerry Ferrara,Jeremy Piven,Kevin Dillon

Dizi boyunca misafir oyuncular:Mandy Moore, Jessica Alba, Gary Busey, James Cameron, Larry David, Seth Green, Anthony Michael Hall, Hugh Hefner, Dennis Hopper, Scarlett Johansson, Val Kilmer, Jimmy Kimmel, Ralph Macchio, Danny Masterson, Amanda Peet, Brett Ratner, Bob Saget, Brooke Shields, Pauly Shore, Sarah Silverman, Luke Wilson, Snoop Dogg ve James Woods

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu diziye duyduğum hayranlıktan dolayısı hiç üşenmeden yazdım ^^ Sizde mutlaka sitesine girin .. Bakın .. Çok güzel bir dizi ^^

Yukarı Alt