1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   erix

Engin: Yarış son haftaya kadar sürer


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Engin: Yarış son haftaya kadar sürer
  Turkcell Süper Lig lideri Beşiktaş'ın genel menajeri Sinan Engin, şampiyonluk mücadelesinin son haftalara kadar devam edeceğini söyledi.
  Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, şampiyonluk mücadelesinin son haftalara kadar devam edeceği düşüncesinde olduğunu söyledi.
  Bir gazetede kendisine atfedilen, ''Fenerbahçe bize rakip olamaz'' şeklinde çıkan haberi kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla yalanlayan Engin, ''Uzun süredir hiçbir medya kuruluşuna özel açıklamada bulunmadım. Şahsıma atfedilen ifadeler de tarafımdan asla kullanılmamıştır'' dedi.
  Haberde iddia edilen beyanatının söz konusu bile olamayacağı gibi, yıllardır spor dünyasının içinde yer alan tecrübeli bir futbol adamı olarak, bu tarz iddialarda bulunmayacağını, kendisini tanıyan herkesin bildiğini kaydeden Sinan Engin, ''Turkcell Süper Lig'de zirve mücadelesinin nefes nefese devam ettiği, ligin son sırasında yer alan takımın lideri yenebildiği yarışta, şampiyonluk mücadelesinin son haftalara kadar devam edeceği düşüncesindeyim. Her takıma olduğu gibi, ezeli rakibimiz ebedi dostumuz Fenerbahçe'ye de saygı duyduğumu ve Fenerbahçe Kulübü ile ilgili bu şekilde ifadeler kullanmadığımı kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım'' diye konuştu.