Kayıt
23 Aralık 2011
Mesajlar
1.414
Beğeniler
0
Şehir
Trabzon


Enerji Sistemi nedir?Bir enerji kristali tüm teçhizatının bonusunu oyunda iki saat boyunca %10 oranına kadar artırır. Süre sadece oturum açıkken biter. Dönen paranın üzerindeki enerji çubuğu sana, bu ek güçten ne kadar bir süre daha faydalanabileceğini gösterir.

Enerji kristali nasıl elde edilir?Simyacı; silah, kıyafet veya takı gibi teçhizat eşyaları yok ederek 15 kadar enerji parçası elde eder. En az 30 parça topladığında Simyacı sana onlardan bir enerji kristali üretir. Sağ fare tuşuyla üzerine tıklayınca da kristali etkinleştirmiş olursun: Enerji çubuğun dolar ve mavi olur.

Enerji sistemi ücretli midir?
Enerji kristali üretimi fiyatı sadece 1.000 Yang.

Enerji sistemini ne zamandan itibaren kullanabilirim?
Karakterin en az 35. seviyeye sahip olmalı.

Simyacı'ya hangi eşyaları götürmeliyim?
Tüm seviye 35 ve üzeri silah, takı veya kıyafet gibi teçhizat eşyalarını.Simyacı nerede bulunur?Eşya yok etme işlemi başarısız geçebilir mi?
Belli bir başarılı olamama riski vardır - böyle durumlarda ortaya koyduğun eşya boşa gider. Eşyanın değeri ne kadar yüksekse başarılı olma olasılığı da o kadar yüksek olur. Enerji kristali üretimi de başarısız geçebilir ve ortaya koyduğun 30 enerji parçası ile 1.000 Yang boşa gidebilir. Bir karakterin ilk enerji kristali yapma girişimi ise kesinlikle başarıyla sonuçlanır.


Enerji çubuğundaki renkler ne anlama geliyor?
Mavi - enerji çubuğun dolu.
Sarı - enerji kristalinin verimliliği %15'ın altına düştü.
Siyah - enerji çubuğun boş

 
Yukarı Alt