Takımı
Besiktas
DecipheR demiş ki:
Benimki 10 Leveldi hunter felan kestim 9 oldu neden düşüyor ?
Düşmüyor hacım, şölye düşün.

Sen Kral TV ' de Top 10 ' dasın, 10. sıradaydın, şimdi 9 ' dasın. düştün mü, yoksa yükseldin mi sence ? 8)

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
En fazla 1 hafta hunter-thief şeyleriyle uğraşır millet daha sonra herkes eski haline döner. 8)
sanmıyorum hunter tıelf bu oyunun amacıydı zaten eskısı gıbı hunter tıelf sawasları basladı :) bence gayet guzel oldu bu iş

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
15 8)

enscan demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
En fazla 1 hafta hunter-thief şeyleriyle uğraşır millet daha sonra herkes eski haline döner. 8)
sanmıyorum hunter tıelf bu oyunun amacıydı zaten eskısı gıbı hunter tıelf sawasları basladı :) bence gayet guzel oldu bu iş

AYNEN KATILIYORUM OYUN FULL ACTİON OLDU THİEF GİYEMEZ OLDUM ORTALIK BAYRAM YERİ GİBİ ANINDA KESİYORLAR KESİYORUZ MAKARA:

22 lv'im ama nasıl kıyafet alınacak bilmiyorum kaçta kıyafet gelicek bi bilgisi olan varmı ??? :(

extraloob demiş ki:
15 8)

enscan demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:

AYNEN KATILIYORUM OYUN FULL ACTİON OLDU THİEF GİYEMEZ OLDUM ORTALIK BAYRAM YERİ GİBİ ANINDA KESİYORLAR KESİYORUZ MAKARA:
RELAX HACIM HEYECANA GEREK YOK :mrgreen:

Yukarı Alt