UniqueBladeR demiş ki:
Aynen tekrar tekrar soruyosunuz Patch İndircez Client DiilBirde ne zman patch gelirse Extacy bize yardımcı olacaktır ?!!!!!!!

arkadaşım hakkımdaki düşüncen için teşekkür ederim ama suna emin olunki herhangi bi gelişme sonucunu ben yada diğer arkadaşlarım hemen sizlerle paylaşıyor. onun için içiniz rahat olsun. dünyanın hangi sitesine koyarlarsa koysunlar biz ordan bulup yinede sizlerle paylaşırız. ?!!!!!!

BangBros

Buralıyım
Extacy demiş ki:
arkadaşım hakkımdaki düşüncen için teşekkür ederim ama suna emin olunki herhangi bi gelişme sonucunu ben yada diğer arkadaşlarım hemen sizlerle paylaşıyor. onun için içiniz rahat olsun. dünyanın hangi sitesine koyarlarsa koysunlar biz ordan bulup yinede sizlerle paylaşırız. ?!!!!!!
İşte budur ?!!!!!!...

salakaromana demiş ki:
birşey diyecem bide bi aralar bi patch gelmişti onuda indirmeme gerek var mı
büyük bi ihtimal o patche gerek duymucaz ama yinede alinin altında bulunması için indir bi kenarda dursun ?!!!!!!!

bu arada size iki haberim var birincisi silkroad-trader sitesi bi açılıp bi kapanıyo büyük bi ihtimal bişeyler yapıyorlar, yani heran patch gelebilir. ikincisi MHTC serveri olan eski oynadığımız oyun tekrar açılması ertelenmiş.

Sıcak sıcak gelişmeler ?!!!!!!..

bu hafta mı ohoooo çok uzun ama yani bu kadar beklettirler inşallah bidaha böle uzun süre kapalı olmaz

aytugoner96 demiş ki:
merhaba arkadaşlar patch bu haftamı gelicek ben yeniyimde
öncelikle extraloob ailesine hoşgeldin dostum ?!!!!!!... patch olayına gelince kesin bir tarih belli değil ama 1-2 gün içerisinde patch çıkacağı ocaen takımı tarafından bildirildi. sizler emin olunki burda patch i beklerken bizde boş durmuyoruz ve sizler için en sıcak gelişmeleri yakından takip etmek için her tarafa dağılmış bulunmaktayız. meydana gelen bütün gelişmelerden haberdar olmanız için 7/24 görev başındayız :?!

Takımı
Bursa
Extacy demiş ki:
aytugoner96 demiş ki:
merhaba arkadaşlar patch bu haftamı gelicek ben yeniyimde
öncelikle extraloob ailesine hoşgeldin dostum ?!!!!!!... patch olayına gelince kesin bir tarih belli değil ama 1-2 gün içerisinde patch çıkacağı ocaen takımı tarafından bildirildi. sizler emin olunki burda patch i beklerken bizde boş durmuyoruz ve sizler için en sıcak gelişmeleri yakından takip etmek için her tarafa dağılmış bulunmaktayız. meydana gelen bütün gelişmelerden haberdar olmanız için 7/24 görev başındayız :?!

İşte Modenatör budur yaaa ?!!!!!!... ?!!!!!!

BangBros

Buralıyım
Valla herkeze ii geceler ben kaçıorm yarın ola hayrola sabah kalkınca sağlam kafayla forumda takılırım . Extacy ve diğer modlar yav bence siz bi gidin dinlenin isterseniz yazık o gözlerinize :(

Bu açıklama sıcak sıcak arkadaşlar bir bakın ben tam çözemedim ne dediğini bu moderatörün... :mrgreen:

I give now the last informations out we won't answer any other spam from right now just w8!

So the newest thing is the Server is working and you can connect on it but the last problem is that european media.pk2 isnt working as we wanted if we try to connect with the english media.pk2 it's all fine but when we want to create an char we can tipp in any nick it tells us invalid nickname so thats the last problem it is only working with the chinese patch atm so be patient and w8 we hope tha twe will solve this problem soon and if you don't spam this forum you will make it much easier for us THX!!

greetz kufar

UniqueBladeR demiş ki:
Valla herkeze ii geceler ben kaçıorm yarın ola hayrola sabah kalkınca sağlam kafayla forumda takılırım . Extacy ve diğer modlar yav bence siz bi gidin dinlenin isterseniz yazık o gözlerinize :(
sizler mutlu olun yeter bizler dinlenmesekte olur ?!!!!!!..

Yukarı Alt