ikimizde aynı anda yayınladık :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ama senin görüntü çıkamamış dostum.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
süperr süperrr cabukk gelsinn oynayakk yaffffff ?!!!!!!! ?!!!!!!! ?!!!!!!.

upload'a basladıysaa eyerr 2 saat icinde gelirr :D ben ölee düsünüyomm yanlıssam sölennn ?!!!!!!!

oynayanların cogunlugu ing bilen kişilerr amaa.. cogunluga göre yapması gerekmezmiymiydii??

ne yanee adamaa mantıksızmı demek istiyosunnn :d :twisted: :twisted: :santa: ?!!!!!!..... :?!!! ?!!!!!! oldie :?!! :?! :mrgreen:

WeAre

Buralıyım
Arnildcivardagezer demiş ki:
cartlak demiş ki:
Simdii dikkat etti buu oyun ginee ing deiill yaffffffffff ?!!!!!!.
Adam çinli normal ingilizce olmaması
beyler adam çinli değil ama serveri yapanlar çinliler o yüzden server çince oluyo yoksa ocean ve takımı almanyalı bildiğim kadarı ile
serverin açılması an meselesi acayip mutluym anlatamam :D

BøBa demiş ki:
hacım sen nerelerdesin yaaa özletme bu kadar kendini ben "Jacabo" tabii buralara uğramayalı baya bişiler değişti :mrgreen:

arkadaşlar tedbiri elden bırakmamak gerekir, herkes bugün acılacak gibi hesenlensin ama hiç acılmayacak gibide hazırlıklı olsun. demek istediğim ne olur ne olmaz. yarın tekrar oyun neden gelmedi başlığı altında topicler açmayın. gördüğünüz gibi biz size son gelişmeleri an ve an veriyoruz ve paylaşıma da devam etmekteyiz ?!!!!!!.. onun için sabırlı olalım ve sadce bekleyelim ?!!!!!!!

deepdevilll demiş ki:
Arnildcivardagezer demiş ki:
cartlak demiş ki:
Simdii dikkat etti buu oyun ginee ing deiill yaffffffffff ?!!!!!!.
Adam çinli normal ingilizce olmaması
beyler adam çinli değil ama serveri yapanlar çinliler o yüzden server çince oluyo yoksa ocean ve takımı almanyalı bildiğim kadarı ile
serverin açılması an meselesi acayip mutluym anlatamam :D
Tövbe yarabbim adam çinli adamın adı Li oturdugu yer china beijing yanlış biliyorsun.

Yukarı Alt