Çocukları gözü önünde keçi ve koyunları canlı canlı aslanların önüne atıp, eğleniyorlar.Çinliler artık vahşet izleyerek eğleniyor. Çin'de hayvanat bahçeleri, ailelerin, çocuklarına vahşeti öğrettikleri yerler haline geldi. Başkent Pekin'e sadece 100 km. mesafedeki Badaling Hayvanat Bahçesi'nde ziyaretçiler canlı keçi, koyun, oğlak ve tavukları alıp, aç aslanlarla dolu arenaya atıyor. Aslanlar, çocukların gözleri önünde zavallı keçileri paramparça ederken, ortalık kan gölüne dönüyor. Bu kokunç vahşet yaşanırken, ziyaretçiler zevkle bağırıp, alkış tutuyor. Çinliler, bu vahşeti izleyerek eğlendikten sonra, hayvanat bahçesindeki restoranda köpek eti ızgarası yiyip karınlarını doyuruyor.

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

talha_ demiş ki:
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
kusura bakma kaç sefer denedim resimler bi türlü olmadı

böle bi organizasyon görmedim hiç bu yaz çindeydim

2007 engelliler olimpiyatlarına gönüllü olarak gittim sangaiye
köpek eti gercekden yiyorlar kuzenim yedi hiçde tadı kötü degil
trt1de cıktık ama arkadan gözükuyodum ünlü olamadım Evil or Very Mad

Liu

rank8
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.