Oyun programcıları hep daha çok sivrilmek isterler - daha uzun bölümler, görkemli patlamalar ve kahramanların kıyafetlerinden tasarruf...

FPS, savaş veya yarış oyunu olması fark etmez - dişi karakterlerdeki trend gittikçe daha çok "oyun arkadaşı" tarafına yöneliyor. Donanımların sürekli yükselmekte olan performansı daha gerçekçi (dişi) kahramanların geliştirilmesine imkân tanıyor ve oyun geliştiricileri de bu fırsatı kaçırmıyorlar.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

SonSAHNE

Bilgiliyim
Prince of Persia da iri göğüslü mavi gözlü bi hatun vardıda adını hatırlayamadım ihanet felan ediyodu ama uslu akıllı bi ev hanımıymış meğersem :lol: bizim kaderimizin kötü olduğunu bildiği için bizi kaleden kovmaya çalışıyormuş vs. vs. :lolmuch:

S0NS4HN3 demiş ki:
Prince of Persia da iri göğüslü mavi gözlü bi hatun vardıda adını hatırlayamadım ihanet felan ediyodu ama uslu akıllı bi ev hanımıymış meğersem :lol: bizim kaderimizin kötü olduğunu bildiği için bizi kaleden kovmaya çalışıyormuş vs. vs. :lolmuch:
Evet hocam o dediğin kadın ben Kaelina diye hatırlıyorum ama neyse işte o geleceği görebiliyo zaten POP-WW'i water sword'u alıp bitirdiysen anlarsın Prince'in ülkesine saldırdıklarını falan görüyo şimdi bunları yazarken gaza geldim tekrar oynasam diye ya :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
NoNameIII demiş ki:
S0NS4HN3 demiş ki:
Evet hocam o dediğin kadın ben Kaelina diye hatırlıyorum ama neyse işte o geleceği görebiliyo zaten POP-WW'i water sword'u alıp bitirdiysen anlarsın Prince'in ülkesine saldırdıklarını falan görüyo şimdi bunları yazarken gaza geldim tekrar oynasam diye ya :lol:
Warrior within de water sword almadım o yüzden o hatunuda öldürmek istemedim. Hatunda baya sağlamdı son anda öldürüyodu beni. Sonra Two Thrones a başladım orada anladım olayları :lol: Ben Vezir Çok güçlüdür ah nası öldürcez diye korkmaya başlamıştım ki en kolay yaratıkda oymuş Razz :lolmuch:

S0NS4HN3 demiş ki:
NoNameIII demiş ki:
S0NS4HN3 demiş ki:
Warrior within de water sword almadım o yüzden o hatunuda öldürmek istemedim. Hatunda baya sağlamdı son anda öldürüyodu beni. Sonra Two Thrones a başladım orada anladım olayları :lol: Ben Vezir Çok güçlüdür ah nası öldürcez diye korkmaya başlamıştım ki en kolay yaratıkda oymuş Razz :lolmuch:
Hocam madem POP serisini oynayıp sevmişsin sana Tomb Raider Anniversary oyununu şiddetle tavsiye ederim ben daha yeni bitirdim inanki POP'dan daha çok zevk aldım bu oyunda zaten POP gibi hoplamalı zıplamalı bulmacalı bişi harika yapmışlar tek fark Prince kılıç ustası Lara Croft silah kullanıyo eğer istersen kendim indirdiğim yerin linklerini veriyim sana indir şimdi UnderWorld diye bi versiyonu çıkıcakmış onuda sabırsızlıkla bekliyorum Cool

Yukarı Alt