Tekrarlıyorum.soruma cevap alamadım...
A.T.P demiş ki:
quaresma demiş ki:
skilleri ekledim k.b unutmuşum
Skiller:
fire:80
litgh:73
cold:73
bircion 73
Fire 80, maximum damage için güzel...
Bicheon 73'ün mantığını da anladım.
Peki bana Cold ve lightining mastery nin neden 73 olduğunu açıklar mısın?

Not: Mastery lvl sıkıntısı çeker deme sakın Exclamation

cold 73 olursa mirth guard of ice isminde bi phy defance bafı var onu lvl up yapabiliriz anladınmı
yani ek defanss
ligth : ise 72 de zaten kayma açılıyor ve hem o kayma içim hemde difer parry ratio vs. bafıların yükseltilmesi için ok diger türlü 70 70 yapsaydık 6 mastery ne olucaktı boşta durucagınaatatck defans versin bunu anlamak zormu?

En kolayı 70lwla kadar full int 70den sonra full str.

Yani 0-70 lwl Full int,70-80 lwl Full str

yeni bi sistem buldum

cold:80 lirgth:80 bircion:80 hulksel:60

full int olucaz ama yine hybırd gibi hp miz olucak ve vuruş skilimiz bircion oldugu için çok fazla atatck yaoabilicez f
fire neden yok derseniz mag attack yapıyosun zaten int sin mag defansa igtiyaş yok phyt attaga ihtiyac yok sadece elektirik nukeriri iş görür

quaresma demiş ki:
cold 73 olursa mirth guard of ice isminde bi phy defance bafı var onu lvl up yapabiliriz anladınmı
yani ek defanss
ligth : ise 72 de zaten kayma açılıyor ve hem o kayma içim hemde difer parry ratio vs. bafıların yükseltilmesi için ok diger türlü 70 70 yapsaydık 6 mastery ne olucaktı boşta durucagınaatatck defans versin bunu anlamak zormu?
iyi madem hibrid yaptın al ben sana mastery skill ve kıyafet tercihimi söyleyeyim, bak bakalım hangisi mantıklı

Skilller :
Fire 80,
Cold 69 ,
Lightining 78,
Bicheon 73
Kıyafet
: Protector, Garment de giyilebilir.

2. build ki ben bunu tercih ederim.
Skiller:
Fire 80
Light 70 +2
Cold 70 -2
Heuksal 80
Kıyafet
: kesinlikle protector

ben 5 1 dim fakat charım gittikçe sağlamlaşıor ama 4.1 olucam biraz fazla hesap kitap gerekicek ama muhtemelen 5.1 deil 4 1 olucam biraz zor ama bklm çok sağlam olduna inanıyorum

quaresma demiş ki:
yeni bi sistem buldum

cold:80 lirgth:80 bircion:80 hulksel:60

full int olucaz ama yine hybırd gibi hp miz olucak ve vuruş skilimiz bircion oldugu için çok fazla atatck yaoabilicez f
fire neden yok derseniz mag attack yapıyosun zaten int sin mag defansa igtiyaş yok phyt attaga ihtiyac yok sadece elektirik nukeriri iş görür

ahanda benim yapılandırma ama full int mi 7 1 mi olsam karar veremiyorum

quaresma birşey rica edicem.. bnm char 72 lwl 137 str 258 int var çıplak halde detective ben bunu nasıl devam etmelyimki 5.1 veya 4.1 olayım

o kdardan anlamam çok ince hesap lazım hesap kitap vs. şu anda çok goyunum zatetn yorum yapıp geçiyporum

1. Sorum=>Elime Spear mı Alıcam yoksa Sword-Shield mi?
2. Sorum=>Ben Şuan 63 Levelim ve Full Intim...Kaç Levelden Sonra Str Vermeye Başlamalıyım?

Cevaplarınızı bekliyorum
...

biraz mantık yürütelim yada konuyu iyi okuyalım

skillerrden bircion açıyoruz spear takacak halimiz yok Evil or Very Mad :?!!!
en iyisi 70 lvl e kadar full int git 70 den sonra bas str leri

Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
Arkadasım ben sana benim kendi charımın durumunu yaziim Poseidonda bilen bilir charımın ne kadar hybrid oldugunu ole kitaba baglı kalarak hybrid yapmaım ben 7:1e yakın gibi
çıplak halde iken % 85 mag attack ım var itemlarla beraber %69 phy %100 de mag attack var ama setim de ( silah dahil ) 3 str ve 3 int eksik oldugu için boyle setimi de full 5 str 5 int yaparsam 70 phy 101 de mag balance ım olacak
Skillerime gelice Light 80 Cold 80 Heuksal 80 Fire 60 ..
Su anda bundan kral hybrid olmadıgına dair herkezle de konusabilirim..
ayrıca elimde de biraz da olsa guzel bi spear ım var idare ediyoruz ..

Ha bide hybrid in soyle eksileri var :) full int charlara karsı hiç şansınız yok 1 k dan fazla damage vuramıyorsunuz :) ve oynamasını biliyorsanız her turlu glavie charı rahatlıkla yatırabilirsiniz , archerları da yatırabilirsiniz ama paso kombo kullanıp geri kaçarlarsa işiniz çok zor .. blader lara gelince de adamlar zaten tank =) sizi status e sokarlarsa yatırmasınlar fena batırıorlar ... gene hybrid e karsıda herşey eşit ilk stun yapan pvp yi kazanır..
Sayılar ...

boroforamir demiş ki:
eline sağlık güzel çok güzel ama şöle bir gerçek wr herkes yorum yazsın ama 80lvl bir full sosun olsa bile bir nuker asla 72+bir daggeri yenemz!

Ne diyosun sen ya ?

80 lv pure int adam Sosun swordda olsa Sosun spearda olsa tekte aLır bir daggerı ya tabi 2sininde kendi buffları olcak başkalarının yardımıyla deiL full sosun bir adamın karşısında dagger nedirki ya bi koycak pot basıcak dagger bide wurcak yerde en fazla böyle yani 2shot Cool

bicheon şartmı heluksal str veriyo ama bn arada kaldım bide bn 8:1 im 2 lwl ful int 3. lwl de 1 tane str veriom şunu bana anlatın heluksalmı bicheonmu heluksal bide güçlü vuruyor

huksel dayanıksız olur arkdaşım 2 tane ctir yersin yeri boylarsın ama bircion olursan elinde kalkan olucak ve snow + hukseldemi mag def. + birciondaki phy def. açılınca off off tank gibi olurusn

quaresma demiş ki:
huksel dayanıksız olur arkdaşım 2 tane ctir yersin yeri boylarsın ama bircion olursan elinde kalkan olucak ve snow + hukseldemi mag def. + birciondaki phy def. açılınca off off tank gibi olurusn
Yav su heuksal dayanıksız muhabbetini bitirin ya.Tmm shield defans veriyor ama heuksalda can veriyor.Defans acıgını armor giyerek kapatabilirsin ama canın azsa hic bir ise yaramaz.+Bence imbue skill light olmalıve 90 level e gore ayarlama yapmalıyız.Char'ı bosuna kasmayalım sonra. Bence Heuksal 90 - Light83 - Cold70 - Fire 57 olmalı tamamen kendi görüsüm.

Bu arada ellerine sağlık , emeğine sağlık.Paylaşım için sağol Wink

Yukarı Alt