Macrocheck Uyarıyor :!:
Bu yapılandırma 7-1 değil 6-1 dir. konuyu açan arkadaş 7-1 i hesaplayamayıp 6-1 yapmıştır rehberi :lol: budurumda butavsiyelere uymak size kalmış. Çarınızın ezik ya da yanlış yapılandırılmış bir karakter olmasından extraloob.com yönetimi sorumlu tutulamaz :mrgreen:

ps: Ayrıca konu eski olduğundan ve sitemizin dilinde ufak değişmeler olduğundan konu yenilenmiştir.

Öncelikle Merhaba birazdan Sizlere Anlatacaklarım Bizzat Yaşadıgım Tecrübelerimden Alıntıdır.

Neden Hybırd: Son zamanlarda srodaki Büyük ilerlemelek
Nedeni İle parası pulu olan en iyi Chara Sahip Oluyor üzerine full sosun set yapıyor eline sun weapon alıyor Yenilmezligini İlan ediyor. tabi orta sevyeli oyuncular silk ve bot almak için para zor bulurken diger tarafda kişiler sun set yapıyor tabi büyük bir haksızlık..
Bunun Önüne geçebilmek için En iyi Yapılandırmayı Yakalamaya Çalışıyoruz.
Yapılandırmamız hem Defance hem Attack yönünden çok güçlü olması lazım.

Elbise:Hem Attack Hemde Defance Lazım Oldugu için Pro çok iyi bir tercihtir (KESİNLİKLE ÖNERİRİM)

EGER BİRAZDAN ANLATACAKLARIMI BİRE BİR UYGULARSANIZ SİZDE KENDİ SEVYENİZDEKİLERE
KAFA TUTABİLECEK SEVYEDE OLURSUNUZ..

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Skiller: fire:80 litgh:73 cold:73 bircion 73

Statlar: 7-1 Şeklinde bir Yapılandırma Uygulayacagız. 7-1 diyince bu nedek diyenler olabilir bu yapılandıryı anlaya bilmek için en iyi yöntem aşşagıdaki şemada gizli.

NOT:Aşşagıdaki Tabloda ki rakamların yanındaki (-) işareti İNT (+) işareti STR demek anlamına geliyor
ÖRN: 7 inci lvl in yanında + var demek oluyorki 7 inci lvl de str verecegiz

LVL TABLOSU (-)=İNT (+)=STR vermek anlamına geliyor...
(1)-
(2)-
(3)-
(4)-
(5)-
(6)-
(7)+
(8)-
(9)-
(10)-
(11)-
(12)-
(13)-
(14)+
(15)-
(16)-
(17)-
(18)-
(19)-
(20)-
(21)+
(22)-
(23)-
(24)-
(25)-
(26)-
(27)-
(28)+
(29)-
(30)-
(31)-
(32)-
(33)-
(34)-
(35)+
(36)-
(37)-
(38)-
(39)-
(40)-
(41)-
(42)+
(43)-
(44)-
(45)-
(46)-
(47)-
(48)-
(49)+
(50)-
(51)-
(52)-
(53)-
(54)-
(55)-
(56)+
(57)-
(58)-
(59)-
(60)-
(61)-
(62)-
(63)+
(64)-
(65)-
(66)-
(67)-
(68)-
(69)-
(70)+
(71)-
(72)-
(73)-
(74)-
(75)-
(76)-
(77)+
(78)-
(79)-
(80)- Fnish

NOT: Tablodaki metini not defterine işledim rapid yaptım Buyrun http://rapidshare.com/files/89185584/HYBIRD_YAPILANDIRMA.rar.html
NOT: virüs yoktu ve kesinlikle TARAMA YAPIP KULLANINIZ...

!! YORUMLARINIZI BEKLİYORUM İNŞALLAH YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR UFAK Bİ RİCAM VAR SABİT YAPARSAVIZ TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILAR.... !!

eline sağlık güzel çok güzel ama şöle bir gerçek wr herkes yorum yazsın ama 80lvl bir full sosun olsa bile bir nuker asla 72+bir daggeri yenemz!

arkdaşlar öm den degil burdan teşekkür ederseniz sevinirim extrabeer

süpper bende 67e kadar full gitçem sonra bakıcam ona göre hybrid olurum belki saol

zaten bir tane kastım 31e fakat bunu full yapacam bakıcam nası onuyom çok yatarsam hybrid 4 ever :lolmuch:

iyi güzel hoş da, bu zaten sabit konularda mevcut. Onlara ilaveten hangi skillerin açılacağını yazmış olsaydın daha faydalı ve güzel bir rehberelde edilmiş olacağını düşünüyorum.
Buradakileri uygulayan birisi gidip pacheon mastery açarsa ne yapacak? Ona da 1str/ 7 int ol diyebilecek misiniz?

Statlardan çok açılan skiller ve kullanış şekli bu oyunun can alıcı noktalarındandır.

NOT:Emeğine sağlık, uğraşman ve bizlerle paylaşman çok güzel. mucX

EnDZoNe

emegine saglik ama keske en saglam char falan demeseniz neticede int verilen hic bi char saglam degildir ...bi str yi kesme sansida o kadar zordur ... ayrica sosun setli birinin onunde durma sansi 0 dır ...buda bnm bildigim ... sosun setli birrinin onun de durmamnın set sansi Blade chardir baska sansin yok

O dagger konusuna katılyorum.Artık bir rogue ve wairorun full int,hybrid yenmesi cok kolay is.Eger serverinizda bu tür 80 bir adam varsa ve charı kullanmayı biliyorsaa......Bence artık bunlar sadece hızlı kasmaya yarar.Ama tabi 80 tane (+) (-) koymak kolay degil eline saglık. extrabeer

boroforamir demiş ki:
eline sağlık güzel çok güzel ama şöle bir gerçek wr herkes yorum yazsın ama 80lvl bir full sosun olsa bile bir nuker asla 72+bir daggeri yenemz!
+569526
Arkadaşa Sonuna Kadar Katılıyorum Ama Ellerine Sağlık Güzeel Bir Kaynak Olmuş

teveccünüz için çok teşekkürler ama bide şu var unutmayalım charımız kılıç kalkan kulalnıcak
ve 3 tane yatır skili olucak o skiller le karşısındaki rakibi sadece oyalıyabilicek ama hemen yatmasını engelliyecek

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
A.T.P demiş ki:
iyi güzel hoş da, bu zaten sabit konularda mevcut. Onlara ilaveten hangi skillerin açılacağını yazmış olsaydın daha faydalı ve güzel bir rehberelde edilmiş olacağını düşünüyorum.
Buradakileri uygulayan birisi gidip pacheon mastery açarsa ne yapacak? Ona da 1str/ 7 int ol diyebilecek misiniz?

Statlardan çok açılan skiller ve kullanış şekli bu oyunun can alıcı noktalarındandır.

NOT:Emeğine sağlık, uğraşman ve bizlerle paylaşman çok güzel. mucX

bencede hani nerde skill ben 7int1 str blader mıkasacam nerden bileyim :S

quaresma demiş ki:
skilleri ekledim k.b unutmuşum
Skiller:
fire:80
litgh:73
cold:73
bircion 73
Fire 80, maximum damage için güzel...
Bicheon 73'ün mantığını da anladım.
Peki bana Cold ve lightining mastery nin neden 73 olduğunu açıklar mısın?

Not: Mastery lvl sıkıntısı çeker deme sakın Exclamation

Yukarı Alt