Evet arkadaşlar burda oynayanların deneyimine ihtiyacımız var sizce PwP de ve normal de en sağlam çar nedir nuker - tanker fark etmez (Bir çok kişi spear nuker kötüdür diyor bende fazla kasmadan öğrenmek istiyorum en sağlam çar ne olur?)

En sağlam char senin en iyi oynadığın chardır. Oyunda bu şekilde bir sınıflandırma yapabilceğini sanmıyorum. Her karakterin kendine has bir özelliği var sonuçta :)

Bende Şuan Hybird Nuker Cold-Light-Bicheon char var 110lv Full int veya Hybird Spear charları kesiyorum kesemediğim çıkmadı şuan

bicheon kullanan herhangi bir char, özellikle str.

int CH bitti, benden çok daha güzel seti olan ve cold110 olan bir chara snow açıkken 2 çekiyordum, ancak bicheon ile idare ediyor.

str bicheon fire cold. yatırana aşk olsun :P

Bicheon-Heuksal-Cold Heuksal hp bufu mag def bufu-bicheon fizdef-kalkan cold %60 snow shield siksen yatmaz denen char türü :D

En sağlam char(build) yoktur en sağlam set vardır en sağlam skiller vardır ve de en önemlisi en sağlam karakter kullanıcısı vardır.

CosmicGate demiş ki:
Bende Şuan Hybird Nuker Cold-Light-Bicheon char var 110lv Full int veya Hybird Spear charları kesiyorum kesemediğim çıkmadı şuan
Eğer çarın mars taysa pwp de görmek isteriz :D

Evet dediğin doğru Caffein ancak şunuda biliyoruzki en iyi oynadağın çar derken bunu isteyerek söylemiyorsunuz . söylüyorsunuz çünkü bu doğru olan . Ancak belirli çar lar belirli çarları alır evet bu değişmez ben kasması zevkli (hızlı demiyorum skill çeşitliliği olsun) pwp de iyi ve hızlı vuran bir çar arıyorum :D (En başlarda spear nuker düşünüyordum ancak arkadaşın 81 bow la biri 87 diğeri 89 olan iki nuker alınca durum değişti :D)

Not: Lütfen önerdiğiniz seçenekler arasında Wizz ve warrior olmasın :D

Xperyon

Bilgiliyim
Silkroadda karakterler 3'e ayrılır diyebiliriz arkadaşım;
1.Unique karakterleri..
2.Pvp..
3.Meslek..

1-Unique karakterinden pvp yapmasını bekleyemessin beklesende 1e1 pvp eşit setli birine kolayca yatar..
2-Warrior,Warlock,Rogue,(EU) , Bow,Blade,Glavie tüm ch karakterler.Bu Buildlerin int olanları unique için kuvvetlidir.
3-Hybird Karakterler genelde kullanılır.

Arkadaşım dediğin doğru olabilir ancak ben kasıp yüksek lwl olduktan sonra pişman olmayacağım bir çar arıyorum. Herkes str blade diyor ama size bir soru str blade str glavie e yatmazmı ? (Sadece bir soru)

:D doğru CH çarlar arasında en kullanışlı blader dır peki sence crossbow la blader ws atsa kim yener ?

Caffeine demiş ki:
En sağlam char senin en iyi oynadığın chardır. Oyunda bu şekilde bir sınıflandırma yapabilceğini sanmıyorum. Her karakterin kendine has bir özelliği var sonuçta :)

felsefe yapma

Ch bow

Warlock un okadar iyi olduğunu bilmiyordum doğrusu :D şimdi düşündüm acaba bard cleric iyi olurmuki :D

Yukarı Alt