Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Yeni sezon hazırlık çalışmalarını Almanya'da sürdüren Fenerbahçemiz, ilk hazırlık maçında Almanya Bölgesel Lig takımlarından SSV ULM 1846'yı 5-0 mağlup etti.
Yeni sezon hazırlık çalışmalarını Almanya'da sürdüren Fenerbahçemiz, ilk hazırlık maçında Almanya Bölgesel Lig takımlarından SSV ULM 1846'yı 5-0 mağlup etti.

Donau Stadı'nda oynanan karşılaşmanın gollerini 24. dakikada Gökhan Gönül, 51 ve 63. dakikalarda Semih Şentürk, 66. dakikada Deivid de Souza ve 73. dakikada Önder Turacı kaydetti.

Fenerbahçemiz, zayıf rakibi karşısında ilk yarıyı oldukça üstün kapattı. Karşılaşmanın 24. dakikasında gökhan Gönül'ün şık kafa golüyle öne geçen Fenerbahçe, birçok gol pozisyonundan faydalanamadı.

İkinci yarıda Takımımız Fenerbahçe adeta rakibine top göstermezken Semih'in iki, Deivid ve Önder Turacı'nın golleriyle sahadan 5-0'lık üstünlükle ayrılan taraf oldu.
Sarı-Lacivertliler, 22 Temmuz'a kadar sürecek kamp döneminde üç hazırlık maçı daha oynayacak. Fenerbahçemiz, 18 Temmuz Cumartesi günü FC Nürnberg, 19 Temmuz Pazar günü SV Aindling, 21 Temmuz Salı günü de Hoffenheim ile karşı karşıya gelecek.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bütün almanca bilenler sahada desenize, önder turacaı daum'um gözbebeği onu sağ bek yapar gökhan'ı da sağ açık buyur işte bize gene sağ açık alınmaz wahhh.

nefret ettim aziz başkan senden acilen saran'ın gelmesi lazım.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Açıkcası takımda kıpırdanma göremedim hadi hayırlısı hazırlık maçı diyelim

extraloob demiş ki:
bütün almanca bilenler sahada desenize, önder turacaı daum'um gözbebeği onu sağ bek yapar gökhan'ı da sağ açık buyur işte bize gene sağ açık alınmaz wahhh.

nefret ettim aziz başkan senden acilen saran'ın gelmesi lazım.
Gökhan iyidir zaten dün maçı izledim sonuna kadar takıma ön libero sol açık birde forvet geldimi tamamdır Birtek uğur dün kötü oynadı 876546. lig takımı adamına çalım atamadı :P

Yukarı Alt