Hadi herkez şu ana kadr yaşamış olduğu en acı dolu anısını anlatsın ben başlıyım

babannem göğüs kanserinden ölmüştü annemin de göğüs kanseri olduğunu duyunca ölmek istemiştim çok korkmuştum :(

jumper

Öğretiyorum
gecirdigi kkaza yuzunden hastanede yatan sevgilim için kan lazımdı ama kan buluna mıyodu caresiz bi şekilde soyle nen kanın gelmesini bekliyoduk ben odanın kapısında cemelmis duruyodum annesi sinir krizi gecir meye basladı kalkıp sakinlestir meye basladık o sıra doktor geldi azından ne cıkacak sozler icin dudaklarına bakıyodum dusmanımın bile yasamasını istemem

ama iyi sonlandı kan geldi askım kurtuldu :D:D

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Ben, geçtiğimiz ramazan bayramında akrabalarım la bayramlaşmaya giderken araba çarpmıştı. Hastanede açtım gözlerimi. Sonra doktor geldi.
"Vücudun bir yerine birşey yok fakat sol diz bitmiş." dedi. Sonra İzmit'teki bir ortapedi doktoruna gittik. O da "ameliyatı deniyelim ama baya geç kalınmış" dedi. Nyese gel zaman git zaman ameliyat olduk. Sobnra beni ameliyattan çıkarıp odaya getirdiler. Gözlerim kapalıydı ama baygın değildim, ayılmıştım. Ama herkes beni baygın biliyordu. İçimden "Şu odadan akrabalar çıksa da açsam gözlerimi" diye geçiriyordum. Akarabalar gittiler, ameliyatı yapan doktor geldi. Gözlerim kapalıydı hala. Konuşmaya başladılar: "Arabayı kullanan kişiden şikayetçi oldunuz mu?" Babaö cevapladı:"hayır hiç uğraşamam ne halleri varsa görsünler." Sonra doktor tekrar konuşmaya başladı:"Ben olsam şikayetçi olurdum. Ne de olsa onlar çocuğunuzun bir bacağını aldı sizden, bu çocuğun bacağı bir daha eskisi gibi olmaz." dedi. Hayatta o cümleyi zaman ki kadar hiiiç üzülmemiştim.
Ama Allah'a şükür şimdi top koşturuyoz :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AnatoliaFire demiş ki:
Ben, geçtiğimiz ramazan bayramında akrabalarım la bayramlaşmaya giderken araba çarpmıştı. Hastanede açtım gözlerimi. Sonra doktor geldi.
"Vücudun bir yerine birşey yok fakat sol diz bitmiş." dedi. Sonra İzmit'teki bir ortapedi doktoruna gittik. O da "ameliyatı deniyelim ama baya geç kalınmış" dedi. Nyese gel zaman git zaman ameliyat olduk. Sobnra beni ameliyattan çıkarıp odaya getirdiler. Gözlerim kapalıydı ama baygın değildim, ayılmıştım. Ama herkes beni baygın biliyordu. İçimden "Şu odadan akrabalar çıksa da açsam gözlerimi" diye geçiriyordum. Akarabalar gittiler, ameliyatı yapan doktor geldi. Gözlerim kapalıydı hala. Konuşmaya başladılar: "Arabayı kullanan kişiden şikayetçi oldunuz mu?" Babaö cevapladı:"hayır hiç uğraşamam ne halleri varsa görsünler." Sonra doktor tekrar konuşmaya başladı:"Ben olsam şikayetçi olurdum. Ne de olsa onlar çocuğunuzun bir bacağını aldı sizden, bu çocuğun bacağı bir daha eskisi gibi olmaz." dedi. Hayatta o cümleyi zaman ki kadar hiiiç üzülmemiştim.

çok tatlı olmuş ellerine sağlık ve çok geçmiş olsun canımcım.

benim iyi kötü anılarım bitmez herhalde yüzbin milyon baloncuk tanesi kadar anım vardır hepsi birbirinden kötü bir o kadar da hepsi çok cici 8)

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
extraloob demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:

çok tatlı olmuş ellerine sağlık ve çok geçmiş olsun canımcım.

benim iyi kötü anılarım bitmez herhalde yüzbin milyon baloncuk tanesi kadar anım vardır hepsi birbirinden kötü bir o kadar da hepsi çok cici 8)
Teşekkür ederim abicim.

Mopneet

bileğimi burkmam sonucu liflerimin zedelenmesi hayatımdaki en acı anıydı o andaki o acıyı bir daha tatmak hiç istemem kolumdan et kesseler daha iyiydi. 10 gün basamadım üzerine ama şuan eski halime dönmüş durumdayım çok şükür tek sorun 80 cm yeriine artık max 50 cm sıcrayabiliyorum :(:(

Yukarı Alt