Beyler ben dün nod32 yi sildim çünkü nerdeyse hiç virüs bulamıyordu sonra Kaspersky yükledim o da bilgisayarı çok kasıp interneti çok donduruyordu böyle kasmayacak ama virüsleri hemen bulan bri program lazım önerilerinizi bekliyorum :detective:

Ben Şahsen Malwarebytes' Anti-Malware ve Advanced SystemCare kullanıyorum Hem İnterneti Zorlamıyorlarlar hemde Pcyi Kasmıyorlar.. Lisanslı Olduğunda 2side Mükemmel Bir Koruma Sağlıyor :)

xplayer demiş ki:
Ben Şahsen Malwarebytes' Anti-Malware ve Advanced SystemCare kullanıyorum Hem İnterneti Zorlamıyorlarlar hemde Pcyi Kasmıyorlar.. Lisanslı Olduğunda 2side Mükemmel Bir Koruma Sağlıyor :)
Kesinlikle öneriyorum. Bende aynı programları kullanıyorum ve çok faydalı :thumbsup:

sen nası bi nod32 kullanıyosun anlamadım :)

Explosive demiş ki:
Belarj demiş ki:
sen nası bi nod32 kullanıyosun anlamadım :)
NoD 32 Antivirüs sprogramıd egilki:) onu yükleyenler antivirüs kullanıyorum demesin :)
hadibe 2 yılı aşkındır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım summer4:

Nod32 gerçekten berbat bir virüs programı cidden webcam programında virüs bulup siliyordu ikide bir,kaldırdım avira kurdum şahsen şuan memnunum.

nod32 internet security serialli kullan tavsiyem lakin pc yi kasar ama avira premium security suite var onu kullanabilirsin gayet iyi karspersky de iyidir ama kastı demişsn :)

Extrowe demiş ki:
Nod32 gerçekten berbat bir virüs programı cidden webcam programında virüs bulup siliyordu ikide bir,kaldırdım avira kurdum şahsen şuan memnunum.
+1
avira 4ever :headbang: :headbang: :headbang:

Yukarı Alt