arkadaslarr bana en ıyı full str glavıe charın nasıl olması gerektıgının anlatırsanız sevınırım

bır daha nuke acarsam tovbe.

tesekkurler

vekaleten

" Cold Rulezzz :lolmuch: "

diyorum tabi onun yerine

amma velakin cold tercihinin sebebi frozen etkisidir bunuda belirteyim :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FuLL STR Cold Glavie Garment Rulezzzz Cool

herkesin tarzı farklıdır lakin oyun bu şekilde oynanır bence tarza ve skill ve taktiklere göre.
oyunda kime bakarsan bak fire yahu adamlar 4 tane force skill açmış herkes sadece fire kullanıyor bunu açan adamlar hiç bilmiyormu bu işi sadece fire açarlardı geçerlerdi...

valla beylerr artık gercektendee cold rulezz cunku 80lvldeee coldda acılan skılleee bence full str glavıe coldu kımse yıkamaz yenı acılan skıll aldıgınız damage ın yarısını mana dan goturuyorrr:D extra ne dıyosa dogruuu kımsa baska seyler aramasın derım:D

ewt cold acan bi glavie kolay kolay yatmaz ama kimseyide yatiramaz cunku herkezde cold war we zaten cold la az damage wuran glavie bide o skili acip %50 az damage yiyen pure int lere bile hicbisi yapamaz :lol:

Cold un bufflar rulezzzz fakat imbue için Glavie+fire derim.
Çünkü 80 lvlde takıların hepsine Frosbitten Reduce basılı olduğunu farzettiğimizde Coldun pek bi espirisi kalmıyo. Fakat Takılarda Burn Reduce full olsa bile max dmg kaçınılmaz.
Ama yinede herkezin stili farklıdır tabi. En iyi char En iyi kullanabildiğin chardır. :mrgreen:

TWEETY demiş ki:
vekaleten

" Cold Rulezzz :lolmuch: "

diyorum tabi onun yerine

amma velakin cold tercihinin sebebi frozen etkisidir bunuda belirteyim :lolmuch:
-----------------------------------------------------
Bu devirde 80 olupta frozen olan adam kaldı yawss:S:S

eagle1016 demiş ki:
arkadaslarr bana en ıyı full str glavıe charın nasıl olması gerektıgının anlatırsanız sevınırım

tesekkurler
nuker nasıl kasılır blmeyen bi acemi daha :lol: glavie dewam et Wink işi bilen nuker karsna cknca yatpta aglama ama

eagle1016 demiş ki:

tesekkurler

aman gozum iyi yapmisin zararin neresinden donersen kar'dir...The best full str glavier...

ebri demiş ki:
eagle1016 demiş ki:

tesekkurler
nuker nasıl kasılır blmeyen bi acemi daha :lol: glavie dewam et Wink işi bilen nuker karsna cknca yatpta aglama ama
intçiden cacık olmas
Full str cold glavieyim
önmde şu ana kadar bir intçi duramadı
hatta kendimden 10 lvl yüksek intçi kestiğim bile oldu
adam bana vurmadan bi kafaya indirdim
hem stun hem frozen oldu
zaten 1 gıdım canı war 2-3 skillde yatırdım
FOREWA FULL STR GLAVIE

BaTTeRST_

Bilgiliyim
tRaNqu1L_Tr demiş ki:
ebri demiş ki:
eagle1016 demiş ki:

tesekkurler
intçiden cacık olmas
Full str cold glavieyim
önmde şu ana kadar bir intçi duramadı
hatta kendimden 10 lvl yüksek intçi kestiğim bile oldu
adam bana vurmadan bi kafaya indirdim
hem stun hem frozen oldu
zaten 1 gıdım canı war 2-3 skillde yatırdım
FOREWA FULL STR GLAVIE
kendinden 10 lv int kesemessin kesersin ama kestiğin adam ezüq dür.karşında hiç kimse duramas da yalan çünkü blader her türlü glavieden bi farkla önde başlar çünkü kalkanı var detective

kendinden 10 lv int kesemessin kesersin ama kestiğin adam ezüq dür.karşında hiç kimse duramas da yalan çünkü blader her türlü glavieden bi farkla önde başlar çünkü kalkanı var
knuyla hc alakası yok ama imzan super :lol:

Yukarı Alt