1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

En Iyi Char YapılandırmaLarına Açıklık Getirmek Istiyorum


 1. hitful

  hitful rank8

  Kayıt:
  16 Nisan 2007
  Mesajlar:
  543
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Evet Arkadaşlar Sitede Gördüğüm Kadarıyla Anketler Yapılandırmalar Falan En iyi char hangisidir?? gibi Mantığa Kesinlikle Katılmıyorum Veya Ölümsüzler Öldüremez, Ölenler Ölümcüldür Mantığına Da Katılmıyorum Başka Bir Topicde de Yazdım Fakat Ayrı Bir Topicde Ele Alınırsa Daha Çok kişiye ulaşacağına ve daha çok rağbet göreceğine inandığım için ayrı topicde Yazdım..

  Her Charın Kendine Özgü Özellikleri Vardır Kimi Defans Ağırlıklı Kimi Atak Ağırlıklı Bu Demek Değildir Ki Defans Ağırlıklılar Adam Öldüremez.. Örneğin 1 Hand ((neden 1 hand çünkü sitede 1 hand sırf tanktır anlayışı gördüm onun öyle olmadığını göstermek amaçlı )) Diğer Charlara Göre DAha Dayanıklıdır fakat adam öldüremez Demek Değildir!! 1 handı pvpde ele alalım savaşları daha uzun sürer ve uzun süreli savaşlarında üstün gelir. Her Charın Kendini Koruma Yöntemi Ve Ölümcül Özelliği Vardır..

  Charının Defans Yada Atak Ağırlıklı Olması Onun Pvpde iyi olduğunu Göstermez.. Charının Pvpde Güçlü Olmasının Nedeni Seçtiğin Build Değil Kastığın Item, Oyun Becerin, Stratejin, Önemlidir X Sitesinde Izlediğiniz Videolar Sizi Yanıltmasın Adam Kasmıştır Çok iyi item almıştır Sun silah Eline Yendiği Videoları Koyar Izleyenler"" Vaay Valla iyi charmış Hadi Kasayım" der o yüzden bunları belirteyim

  Söyleyeceklerim Bu Kadar. Yanlışsam Buyrun Yazın Yanlışımı Beraber Halledelim...
   
 2. the king

  the king rank8

  Kayıt:
  26 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  65
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  kardeşim döktürmüşsün tebrikler :wink1:
  her açıdan haklısın katılıyorum +1967
   
 3. Xanthos

  Xanthos rank8

  Kayıt:
  10 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  9.295
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Zir.Müh.
  Şehir:
  Kalkan-KAŞ/ANTALYA

  Sana katılmıyorum.
  Katılmadığım nokta şurasıdır:
  Herşey itemde bitmez. Örnek vereyim.Bilenler Greece'te FiRARiST isimli karakteri bilir. Şahin ,yanlış hatırlamıyorsam $4200 (yaklaşık 5000 ytl) verip MoTeC isimli karakteri itemleri ile birlikte satın almıştı.İtemleri Degree8 sun+6 protector set ve sun+10 glavie.

  FiRARiST aynı set ve silahla en fazla 1-2 kişiyi kesip ölürken, MoTeC karakteri aynı itemler ve silahla ortaya çıktığında en az 4-5 kişinin arasına dalıp hepsini kesip ayakta kalırdı.
  SEBEP : MoTeC full farmdı, FiRARiST ise değil... MoTeC'i oynayan adam progamer bi kişiydi. FiRARiST ise yeni yeni öğreniyordu.
  Şahin'in ağzı iyi laf yapar, ki hâlâ öyle ^^

  Uzun lafın kısası ; Mühim olan karadüzen 1234 tuşlarına basmak değil. Mühim olan item kadar kullandığın skiller ve yaptığın farmdır.


  Sitemiz kullanıcılarında Wizard'ları küçümseyen bir hava var.Belki burada olanlar Hercules serverinde mesleğim THİEF idi.Thief Alias = DarkEden212 , Wizard/Cleric. Satmadan önce ben oynardım.Bowmanlar hariç zorlandığımı hatırlamam. Glavier kesmeyi çok seviyordum. :)Hatta 4-5 kişiyi kestip etrafta dolaştığım günleri bilirim.
  Senin de dediğin gibi önemli olan karakteri kullanmasını bilmek.İtemini, silahını sağlam yapıp farmsız meydana çıkan charlar şamar oğlanı olur.

  NOT: Tartışma yaratmak için yorum yazmadım.Lütfen polemik ortamı oluşmasın.
   
 4. hitful

  hitful rank8

  Kayıt:
  16 Nisan 2007
  Mesajlar:
  543
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

   
 5. hitful

  hitful rank8

  Kayıt:
  16 Nisan 2007
  Mesajlar:
  543
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

   
 6. hitful

  hitful rank8

  Kayıt:
  16 Nisan 2007
  Mesajlar:
  543
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Böyle Olucak Pardon Gapı Eklemeyi unutmuşum Gap Item Kadar Önemli Bir Faktör Özür Dilerim.