arkadaşlar ben yeni bi char alıcam 84 lwl glavyemi sattım..alıcağım karaktere xbow ve bow arasında kaldım yardımınızı bekliyorum sizce hangisi

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tabiki bow x-bow almak saçma,bana göre :D avrupa yı hiç bi zaman sevemedim 15 sn pot süresi cleric falan diceksin ama bi işe yaramıo :D bow foreverr :headbang:

80'den sonra bow deli gibi dmg vermeye başlıor. xbowdan daha fazla keyif alırsın

Bence bow...

xbow shaitanda sağlam bir cleric olmadan bişi yapamaz...

ama bow ile daha çok dayanırsın zaten %40 crit şansı olan skillde var bow paso crit atıyor ve uzaktan... bence bow uniqlerde ve pvpde...

kardımsim x-bow kotu yaw hemen yatıyor sen enn ıısı bow al

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ben avrupaya bi ısınamadım gitti.Çok güçlü damage ları var ama wizzler sana tek atar sen onlara,Rogue ırkı yine aynı bufflarsa hp si ve defansı düşüyor.Sonuçta bowla rahat olacağına eminim.Uzaktan atarsın hele birde farmlıysa elindekide güzel bişeyse vay karşına cıkan adama.İş itemde ve farmed skillde biter.

Tartışmasız x bow ama bence sen varya geç bunları al bi sağlam wizard yemin ediyorm geçende kafe'deyim toplanmış bizim grup elemanın birinde 80 +7 spear var ama wizard'ın biri hunter olarak arkada 1 warrior 1 clericle bi dayandı abi hallaş pamuğuna çevirdi ortalığı, enique kesmedede üzerine yok ztn, şahsi görüşümü ortaya koyuyorm...

Yukarı Alt