ve ne giyinmelidir el yakma fire 100 bow 100 cold 100 aklımdaki
bu ve garment giymek

söle yapsan bunda daha saglam olur diyen varsa pls yazsın

bow ve fire 100 olacak diğerini sen seç. Ama unutmaman gereken bir konu var skil masterin 300 kalacağı olayı bazı yabancı sitelerde 150 lv dahi 300 skil master olacağı sıkça yazıyor . Kesin bilgi yok sadece söylenti.

bu senın ne yapacana bağlı ben unıg kesecem diosan fire-bow-lighting yap garment giy ha bu sekılde yaparsan pvp yapılmazmı yapılır ondada bide pro set yaparsın pvp de kullanırsın ama ben taş gibi bi çar yapacam diosan cold-bow-fire 100 yap fire wall ve coldun baştan 4 cü stundaki skilleride acmayı unutma birşeyi daha unutma str carlar içerisinde en az defansı bulunan bowdur ben uzaktan vururum crit vururum dondururum die sevinme 100 lvl FF bi bladenın karsısında glavie bile zor dayanıo =) bye

olay baştan yanlış bov çar str olur dıye bir kanıksama var, bence asıl bovun gücü ınt bovda bende str bov carda var ful ınt bovda ful ınt bovun tadı baska stafcı gıbı mubarek ustelık 25 metre menzılı var kendı carımdan bahsedeyım su an 74 lvl ful ınt bov el yakma cold armor gıyıyor bov carın defansı zayıf o yuzden canavarların cogu ph atak la saldııryor dolayısı ıle ph defansının guclu olması lazım ful ınt zaten o nedenle armor gıyıyor ve coldcu, ustelık el yakma cold olunca atak yaptıgın herneyse ya buz tutuyor yada yavaslıyor. pvp de nasıl dersenız aynı lvl dekı str bır bov snov sheld acıkken daha yıkamadı, snov sheld kapalı ıken kurtulusu yok str car yıkıyor. farmda sımdı gap 9 farmı bıtsın lvlı artsın benım goz bebegım olacak. bence bır dusun str mı olsun ınt mı ondan sonra armormu garmnetmı coldmu fıremı dıye dusun

Yukarı Alt