Baya kafam karıştı burdaki konulardan En iyi bow Yapılandırması hangisi arkadaşlar ? su an 2 çar kasıyorum farmı biitnce ona göre skılleri vereyım ? maksat bow kasmak :) pvp veya unıq avcılıgı deil ! tşkler şimdiden

Xperyon

Bilgiliyim
[Bow/Cold/Fire] Diğerleri pelt, şöyle izah edim.Bir Blade charın kendine phy defans basıcak skilli var,Glavie'nin mag defans basıcak skilli var.Fakat Bow'da hiçbirşey yok Cold'u Phy Defans için Fire ise Mag Defans ve İmbue.
"İceberg ve Firewall unutmamak lazım"

Cyber-Warrior demiş ki:
[Bow/Cold/Fire] Diğerleri pelt, şöyle izah edim.Bir Blade charın kendine phy defans basıcak skilli var,Glavie'nin mag defans basıcak skilli var.Fakat Bow'da hiçbirşey yok Cold'u Phy Defans için Fire ise Mag Defans ve İmbue.
"İceberg ve Firewall unutmamak lazım"

arastırmalarıma göre %60 fire-cold full str yapcaksın diyor ama nasıl olur bilimiyorum bu build de oynayan varmı ?

Xperyon

Bilgiliyim
Ben Bow/Force/Fire kullandım şu kadar söyliyim bir hiç pvp de rezillik ötesi ... Ne warrior kesebilirsin nede rogue blade'e karşı hiç şansı olmuyor...Sabaha kadar zehir at npc'den alınan pillerle temizliyor onu yani oda olmayınca pelt

fire-cold bicheon istersen lvl 20 ye kadar full int ver 20 den sonra full str bas ... sağlam olur kolay yatmassın ilerde

20 lvl a kadar int sonra full str sacma olur diyorum bence bende bow kasiyorum full str ayrica fire cold um ve daha kendi lvl larimla yaptigim pvplerde hep ezdim hic yattigim olmadi tabi charim full farm onunda etkisi var ama bence cold fire cok iyi cold savunma fire atak cok iyi kombine oluyor gercekten bise pro set giymeni oneririm tabi light la forceda iyi olur ama cooook hizli oynaman lazim yani cok oyun tecrubesi ister oyuna yeni basladiysan tavsiye etmem force light i neden force light dersen light ta sersemletme var adami sersemlettigin zaman force zehirlerini dizip dalicaksin ama dedigim gibi cok hizli olman lazim :) oyuzden oyuna yeni basladiysan bu talent i tavsiye etmem ama bow da en iyi yapilandirma
Protector set bow fire cold
Garment set bow light force dur garment giymeni soylememin sebebide hizinin artmasini saglamak!
Kolay gelsin

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hybird yapmyı düşünme full str yap. maksat bow kasmak demişsin konunda o zaman zevkine göre belirle yapılandırmayı

Ben Silkroadda tüm buildlerde yüksek karakterlerle oynamış biri olarak söylüyürom.1.Olarak Pacheon-Fire-Force kesinlikle tavsiye etmem.Kasarken hiçbir faydası yok.Uniqlerde zaten asla faydası yok.Pwplerde zaten rakibe Divisionları atana kadar HP yarıya iner.Forcenin tek passive skilli var oda MP arttırıyo gereksiz.2.Olarak Pahceon-Fire-Cold tavsiyemdir.Çünkü Colddaki Bufflar yüksek oranla Phy.Def verir ve bunlar senin için herşeyde çok önemli.Mesela Pwplerde Snow Shield bitene kadar kimse seni kesemez.Mag.Atacklara karşı zaten firenin Mag.Def veren buffu var.Ayrıca Chin oldun için zor PT bulursun.Bu yüzden solo kasman gerek.Aynı şekilde yine Cold buffları işini çok kolaylaştırıcak.Benim tavsiyem budur.Gerisi sana kalmış.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

BthnCvk demiş ki:
Ben Silkroadda tüm buildlerde yüksek karakterlerle oynamış biri olarak söylüyürom.1.Olarak Pacheon-Fire-Force kesinlikle tavsiye etmem.Kasarken hiçbir faydası yok.Uniqlerde zaten asla faydası yok.Pwplerde zaten rakibe Divisionları atana kadar HP yarıya iner.Forcenin tek passive skilli var oda MP arttırıyo gereksiz.2.Olarak Pahceon-Fire-Cold tavsiyemdir.Çünkü Colddaki Bufflar yüksek oranla Phy.Def verir ve bunlar senin için herşeyde çok önemli.Mesela Pwplerde Snow Shield bitene kadar kimse seni kesemez.Mag.Atacklara karşı zaten firenin Mag.Def veren buffu var.Ayrıca Chin oldun için zor PT bulursun.Bu yüzden solo kasman gerek.Aynı şekilde yine Cold buffları işini çok kolaylaştırıcak.Benim tavsiyem budur.Gerisi sana kalmış.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile
tecrübe konuşuyor 8)

Takımı
Galatasaray
Ben eskiden beri Fire-Light.-Pacheon yapıyorum fazla pvp yapmadığım için uniquelerde oldukça cazip geliyor (cold 20 de kalıyor snow için) ama sen pvp de diyorsun o zaman Fire-Cold - Pacheon en iyisidir.Force bende sevmiyorum attığı zehir skilleri çok geç geliyor ve çoğu zaman tutmuyor.Bir force zehiri için onca defanstan feragat etmek mantıksız.Fire-Cold-Pacheon yap hızlı koşma için paran gider ama haberin olsun.

force spell ve npcden satılan piller sayesinde pek işe yaramıyor artık.

fire-cold yap en iyisi şuanlık.

Yukarı Alt