eldoradoda bır warırıor kullanıcısıyım 33 lvl kendınde 3 4 lvl yuksek charlara kafa tutuyor tabı ıtem meselesı ama neyse en ıyısı WARİRİOR

V£N0M demiş ki:
yan skil olarak cleric ha :lolmuch: full str charla çok işe yarar mag vurursun :lolmuch:
Sen cokk iyi biliyorsun.Bard full str mi saniosun sen???Cleric kendine heal verirken baskarlarına 21 str,37 int verirken full int veya full str olunca bu degerler artmio.Ben sana dioyorumki bardda kullandıgın 2 skill oalcaktır,asıl bunda digerleri mag attack ister.Clericte ise heal basma,str int basma,recovery divison..........phy ve mag defence veren bufflar.Hayatın boyunca edebilcegin en sacma lafı ettin.Bana clericle mag vurusun die,kendi gelin bard olun...

Exterminator demiş ki:
şu işe bi açıklık getiriyim xbow charlar kolay kasar dogru ama pvp de 2handı zor yıkar. nedenini acıklıyım

xbowun en büyük numarası görünmez olup crossbow extreme acıp dusmana arkadan saldırmak bundan hemfikiriz sanırım..fakat su unutluyor..

Cross Bow Extreme
Skill form : Active
Skill attribute : Buff
Kullanılan Silah : Cross Bow
Effect:
Lvl1 900 saniye boyunca vuruş gücünü %75 artırır, fiziksel saldırı gücü 18 artar, fakat maksimum HP %50 düşer ve maksimum fiziksel defans gücü %40 düşer
Lvl7 900 saniye boyunca vuruş gücünü %75 artırır, fiziksel saldırı gücü 88 artar fakat maksimum HP %50 düşer ve maksimum fiziksel defans gücü %40 düşer .

yanı o arada 2hand mana ve iron skini acıp sprint assoultla yanınızda bittigi an sizin öldüğünüz anlamındandır heleki xbow ilk atısında 2hand swordu yere düşüremezse ( skill olarak) 2hand tek vurusla alır xbowu.

Bu yuzdennnn.....iron ve mana skinler SADECE 45 sn surdugu icin.Bu sure zafinda ya crossbow extrme basmıycan,wariroru kendinden uzak tutucan,yada yatırıcan yre iste.Brz dolanıcan..O sıra 45 sn bittigi anda ac tak vur.Kuzenin 80'lik rogueyla oynadım.Adam charla bir olmus durumda,her numarayı bilio :mrgreen: Eger onun gibi uzman biriyseniz bir rogueyle zorlanacagınız tek charrrr...china strlerdir.ama tabiii Yine item dondurur olayı.

beyler pvp de veya lvl kasarken 15 sn pot var bunu herkes biliyor

sürekli arkanızda dolanan bi healer veya sürekli vigor potla kasamazsınız

sadece cape takıp pvp yi düşünmeyin bunun hunter thief ide var Wink

1 2 adam size dalsa ezik bile olsalar biri canınızı indirdiğinden diğeri sizi yere indiricektir.

o yüzden ben yan skill hangi çar olursa olsun mutlak cleric olsun derim 40 lvl da açılan cleric skilliyle sürekli size ve çevrenizdeki 1 kişiye hp pompalıyor böylece normal pot basıyormuş gibi hatta daha fazla hp kazanıyorsunuz.

2. kazandırısıda defanslar warrior un mesela iron skin i var ama kaç sn 45 sn siz cleric vererek kendinize yarım saat defans basabilirsiniz ve cleric in verdiği defanslar çinlilerden kat kat üstün + bless spell kullanarak yıkılmaz bi defans alıp önünüze geleni yıkabilirsiniz .stun etkisi yüzünden yan skill warlock verenler yanlış yapıyorlar cleric de 10 sn boyunca olduğu yerde donduruyor düşmanı.

3. kazandırısını söylememe gerek yok cleric skillerini açıp party ye dağıtırsınız yarım saat yatarsınız mısırla izlersiniz no bot olayı yani :lol:

en güçlü çarlara gelirsek.

itemleri sağlam ve sağlam kullanılan bir cleric oyunun en deli çarıdır herkes cleric i buff ve dalmayan pvp si olmayan bir çar olarak biliyor ama oyunun en deli damage veren çarı
10 lvl üstündeki adama tek atabiliyor.

Warrior ile rogue birbirine zıt iki düşman çar birinin defansı yüksek diğerinin atağı ve debuff skilleri rogue nun bleed vs statüleri warrior un defansını deli gibi düşürür zehir + bleed ve vuruş 3 lüsüyle seri darbeler indirerek warrioru rahat alır ama assasine karşı baltacı tam bir anti ve stun ustası çar baltacı herkes o çarı es geçiyor bence es geçilmemesi gerek

1.rogue dual / cleric
2.2h warrior ( warrior un % 33 ve % 36 1 lvl da phy ve magical damage silen skillerini unutmamak gerek çok sağlam defans veriyorlar ) / cleric
3.Warlock / cleric

Herolife demiş ki:
beyler pvp de veya lvl kasarken 15 sn pot var bunu herkes biliyor

sürekli arkanızda dolanan bi healer veya sürekli vigor potla kasamazsınız

sadece cape takıp pvp yi düşünmeyin bunun hunter thief ide var Wink

1 2 adam size dalsa ezik bile olsalar biri canınızı indirdiğinden diğeri sizi yere indiricektir.

o yüzden ben yan skill hangi çar olursa olsun mutlak cleric olsun derim 40 lvl da açılan cleric skilliyle sürekli size ve çevrenizdeki 1 kişiye hp pompalıyor böylece normal pot basıyormuş gibi hatta daha fazla hp kazanıyorsunuz.

2. kazandırısıda defanslar warrior un mesela iron skin i var ama kaç sn 45 sn siz cleric vererek kendinize yarım saat defans basabilirsiniz ve cleric in verdiği defanslar çinlilerden kat kat üstün + bless spell kullanarak yıkılmaz bi defans alıp önünüze geleni yıkabilirsiniz .stun etkisi yüzünden yan skill warlock verenler yanlış yapıyorlar cleric de 10 sn boyunca olduğu yerde donduruyor düşmanı.

3. kazandırısını söylememe gerek yok cleric skillerini açıp party ye dağıtırsınız yarım saat yatarsınız mısırla izlersiniz no bot olayı yani :lol:

en güçlü çarlara gelirsek.

itemleri sağlam ve sağlam kullanılan bir cleric oyunun en deli çarıdır herkes cleric i buff ve dalmayan pvp si olmayan bir çar olarak biliyor ama oyunun en deli damage veren çarı
10 lvl üstündeki adama tek atabiliyor.

Warrior ile rogue birbirine zıt iki düşman çar birinin defansı yüksek diğerinin atağı ve debuff skilleri rogue nun bleed vs statüleri warrior un defansını deli gibi düşürür zehir + bleed ve vuruş 3 lüsüyle seri darbeler indirerek warrioru rahat alır ama assasine karşı baltacı tam bir anti ve stun ustası çar baltacı herkes o çarı es geçiyor bence es geçilmemesi gerek

1.rogue dual / cleric
2.2h warrior ( warrior un % 33 ve % 36 1 lvl da phy ve magical damage silen skillerini unutmamak gerek çok sağlam defans veriyorlar ) / cleric
3.Warlock / cleric

Yaa dual weapon warior olursa warior,veya dual wepoan rogue olursa rogue baba chardır bence. 2nhd sword+1hnd,shield kotu bir char degil.Ve o 40 lwl cleric skilli konusunda haklısın.Neyse gavurlar onu bilimio.(Benim sordugum cogu yani)

CooLLer demiş ki:
Bu yuzdennnn.....iron ve mana skinler SADECE 45 sn surdugu icin.Bu sure zafinda ya crossbow extrme basmıycan,wariroru kendinden uzak tutucan,yada yatırıcan yre iste.Brz dolanıcan..O sıra 45 sn bittigi anda ac tak vur.Kuzenin 80'lik rogueyla oynadım.Adam charla bir olmus durumda,her numarayı bilio :mrgreen: Eger onun gibi uzman biriyseniz bir rogueyle zorlanacagınız tek charrrr...china strlerdir.ama tabiii Yine item dondurur olayı.
O yüzden yan mastery için cleric açın diyoruz.45 sn de bless spell le oradan kaznırsınız. 45+45=1.30 dk yapar bu skillerin tekrar kullanılması için gereken süre 2dk yani geriye kalan 30 sn dir pvp lerde pvp kültürü olmayan birisi ile kapışıyorsanız o zaman kötü fakat 30 sn de başınızın çaresıne baakabilirsiniz.

Zaten warriorun o buffları bitene kadar rogueler görünmez takılıyor:)

Evet görür.Aslına bakarsanız 2hand sword savunma charıdır yani her türlü avrupa charına karşı savunması var.

Dagger ve xbow lara karsı descry
Wizarladlara karşı vital increase
Xbow un uzak menzıllı atıslarını sprınt assoult ve iron skin.

Sen göremessin ki rogue yi yine de. adam sana ilk baş long shoot la dalıcak ve senin onu bulma şansın yok.o istediği yerde gezinicek 45 sn,sonra long shottla güm.ayrıca knock down+knock bak+bir de critleri düşünürsen Wink

Arkadaşlar bilip bilmeden konuşup yanlış bilgi vermeyin nasıl göremez descry ile gizlenen rogu ve daggerları görür.Long shot demişsin ve göremezsin demişsin öyle saçmalıkmı olur tabiki görürsün knocback down bunlar işin detayları % lik şansları var ilk atışında tuttramayadabilir.

Exterminator demiş ki:
Arkadaşlar bilip bilmeden konuşup yanlış bilgi vermeyin nasıl göremez descry ile gizlenen rogu ve daggerları görür.Long shot demişsin ve göremezsin demişsin öyle saçmalıkmı olur tabiki görürsün knocback down bunlar işin detayları % lik şansları var ilk atışında tuttramayadabilir.
45 sn esek gib kacmak lzm. :mrgreen: :mrgreen: Bunu yapınca gerisi %80 roguenin olur ztn.Tabi warior/clericse onunda defenceleri var.......Bi ton olasılık var

Her zaman dediğimiz gibi her charın kendine ait numaraları var avrupa charlara en zayıf rakip olarak gözüken int charlar da iron wall ve snow shield açtıkları zaman onlarda guclu savunmaya sahıp olur.Her char olasıklıklar lehıne geliştiği zaman şanslı olur.

Arkadaşım roguenin shot range 15.0m incrase yapanskilliyle senin onu göremeyeceğin yerden atış yapıyor.Demek istediğim descry ın menziline girmeden vuruyor seni.YAni görünmezliklik skilliyle belli menzildeki adamları göreibliyorsun ve o alanda gözükmeden vuruşunu yapabiliyor rogue capişşşş Wink

Sniker demiş ki:
Arkadaşım roguenin shot range 15.0m incrase yapanskilliyle senin onu göremeyeceğin yerden atış yapıyor.Demek istediğim descry ın menziline girmeden vuruyor seni.YAni görünmezliklik skilliyle belli menzildeki adamları göreibliyorsun ve o alanda gözükmeden vuruşunu yapabiliyor rogue capişşşş Wink
Şu hitap tarzını değiştir öncelikle Idea ondan sonra derdini anlat .

Exterminator demiş ki:
Sniker demiş ki:
Şu hitap tarzını değiştir öncelikle Idea ondan sonra derdini anlat .
Sadece araştırıp bakmadığından öyle dedim.Sözlerimde ne demek istediğimi anlasaydın bu şekilde ifade etmek zorunda kalmazdım ayrıca neresi hoşuna gitmedi hitap tarzımın?1 problem varsa önce kendinde ara ben aradım belki de sen bazı şeyleri kafanda çok büyütüyorsun.Yarın işe başka girdiğinde patronun da gıcığına gidebilir insan ilişkilerin sağlıklı olsun ki mod da olmaya adaymışsın önce sorunun köküne in bakayım ne varmış diye bir bak.Ayrıca benim burda bir derdim falan da yok. Ben sadece neyin ne olduğunu anlatmaya çalışıyorum anlayıp anlamamanız benim pek de derdim değil.Ama tecrübelerimize dayanaraktan söylüyorum ki böyle bu build yapıp rogue onlra çat diye koyunca bu siteden suç bulmasınlar yanlış öğrenmesinler diyedir.Yarın bugün öyle birşey olsa adamın ilk söveceği kişi sen olursun yani.Daha da açık bir dille anlatırsam.Belki şimdi anlamışsındır. Oldumu mod adayım beğendin mi?

Yukarı Alt