Clcik And BUy dan aldım ben credi karının senini olması gerek abin varsa onunda olur :mrgreen: ben öle yaptımdı direkt 300 silk 30$ dı aracıya gerek yok boşuna ama credi kartı fln yoksa onu bilemem ben

Edit=Sanal kartta olur

mel1h___ demiş ki:
dR.NooB demiş ki:
Kocaman Botturk reklamı var görmüonmu :)
benım kredim kartım yok !! Ve pahalıya alamam.game TURK te ucuz die soruorum eğer ordan alan warsa guvenılır mı deılmı die. extraokk
kredi kartıyla diilki gidion pttye bi kağıt var istenenleri doldur ödeme bildirimini yao affical siteden çek silkini buakdar basit extraokk bence silki ucuza satmazlar her yerde aynıdır ama satan varsa bilemem

her yerde aynı değil aracı üstüne % bindirip satar ve bu yüzde genelde 30 un üstüde olduğu için 5 $ a aldığın silki 8 $a alıyorsun oda olmadı paypal la al amabence git yani official sitesinden al en güvenli ve en ucuz yöntem

Wicked

Game Designer
Remi demiş ki:
Clcik And BUy dan aldım ben credi karının senini olması gerek abin varsa onunda olur :mrgreen: ben öle yaptımdı direkt 300 silk 30$ dı aracıya gerek yok boşuna ama credi kartı fln yoksa onu bilemem ben

Edit=Sanal kartta olur

k.bakma Remi sakın yanlıs anlama ben sadece hosuma gitti diye yazıorm umarım alınmazsın

kredi karı yazmışsın gerçekten çok hoşuma gitti :lol: keşke kredi karı çıkarsalar
:lol:

yellpaze demiş ki:
Remi demiş ki:

Edit=Sanal kartta olur

k.bakma Remi sakın yanlıs anlama ben sadece hosuma gitti diye yazıorm umarım alınmazsın

kredi karı yazmışsın gerçekten çok hoşuma gitti :lol: keşke kredi karı çıkarsalar
helal oolsn saana konuyu nereye çekti yaw Rolling Eyes :lolmuch:

yellpaze demiş ki:
Remi demiş ki:

Edit=Sanal kartta olur

yok ya yanlış anlamam o sırada aklım nerdeyse Rolling Eyes yanlış yazmışız :mrgreen:

WaR_LorD demiş ki:
benim bi sorum olacktı bu int. cafeler silk satıyor güvenlimi acaba?
güzel bir soru eğer gizli sorunun cevabını biliyorsan ve 2 katına yakın bir para ödemek istiyorsan internet kafeler güvenlidir.
NACAK ŞU ŞARTLAR ALTINDA: internet kafeden sikini aldığın gibi şifreni başka bir yerde değiştireceksin !!! o zaman internet kafeden nakit parayada silk alınması mümkündür.

Yukarı Alt