çok teşekkür ederim hepinize . Ama ay başı dönüom pacific e yıldıramazlar beni :)

resimleri sürekli güncelliyorum SuiCasT guildi hala en aktif ve güçlü Türk Guildi ünvanına sahiptir...

pacificte oynamaya başladık bir çok kişinin peşinden gitdik 4 arkadaş bir çok guild kurduk full 80 ama kale savaşından sonra genelde kavga cıkıodu guilde masterlar beceremiodu guilde huzuru en sonunda dedik kendimiz kuralım master çağdaş olsun guilde güçlü olmasada muhabbet olsun kim derdi bu kdr büyüceğini bu guildin şuanda pacificte engüçlü guildlerden biriyiz ve öyle kalmaya devam edicez :)

Pacific en aktif ve güçlü Türk guildi SuiCasT...
Bu güç inş. azalmaz,bitmez tam tersine artar,çoğalır...

Bi de şu kalenin sahibi olarak görsem SuiCasT i başka ne isterim... diceksin uniona dier güçlü Türk guildleri gelmiyo gelmeleri için ne gerekiyosa yapcaksınız çünkü birçok serverda kale Türk UNION (guildi de geçtim adamlar union)larına ait :P

SuiCasT + Her0Turks + BLooDSToRM + TheBLaCkLiSt'' + _MoSTaR_+ ve diğer bildiğiniz guildler...Bu kutupların kale için bir araya gelmeleri lazım...!!!!!!!!

'' --->biz kaç kişi gördük ki ''o varsa ben gelmem o guilde'' dediler. yani sizlerden bir kaç kişi ayıp yapmış onlara(isim vermem ama bu bir gerçek) öle diyolar(belki size göre ayıp değildir ama onlar ayıp diyolar). Onların da KAZANILMASI için aynı unionda başka guildlere gelmeleri lazım

LyMacSau (81Lv) olarak herkesten bunu rica ediyorum. Böle bi union kurulmalı. Kurulduktan sonra eminim ki kat kat daha güçlü olur her guild...

TheBLaCkLiSt mi ? öle bir guild mi var ? He isim olarak belki vardır.Ama guild üyeleri _VICE_ ve ANrchy guildinde bulunuyor lol :D Ne çelişiklili birisin Hem kelenin türklerde olmasını istiyon hemde kalenin sahibi olan guilde yardım ediorsun :D Bana kolpa diyene bak :lol:

kör müsün dostum yazdıklarımı okumadın mı...!!! işte senin gibi salaklar oldumu benim gibiler _VICE_ da Anarchy de olur...!!!

biz insan olarak bi teklif yaptık sen .... olarak senden beklediğim cvbı verdin :evil:

Serverde Türk birligi kurmak istedik unionda kimler var sence ? SuiCasT + MaGNa_CaRTa..!! baskada türk guildi cikmadi serverde..yazik..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
alez demiş ki:
aeonxxx demiş ki:
http://www.rev6.com/guild.asp?guild=TheBLaCkLiSt
Arkadaşın bahsettiği TheBLaCkLiSt guildi :P :lol:

Burda türkleri birlik olmaya çağıran arkadşımızı görüyoruz.Kendisi kendi guildinde (TheBLaCkLiSt)bile değil :D :D
- Resim Silinmiş.

Eğer şimdi bu arkdaş kolpa değiilse kim colpa :lol:

Bişey mi diyodun düzenbaz al kapak --->

http://img293.imageshack.us/my.php?image=sro2008090218415270qv7.jpg
ne bu? _VICE_ de oldugunun kanitimi? biliyorduk zaten.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt