Arkadaşlar bence en dandik char balde charlardır pwp de hep nukerlere pwp yaparken görüyorum adamların elinde sun oluyor hala da yatıramıyorlar vuruşları çok kötü 5 para etmez ciğerleri :twisted: :twisted: :twisted:

lvlimde adamı her zaman alırım 70- lv sen COME pvp :D:D biraz uzun sürsede

Lol.. Blade kadar sağlam bir pvp charı varmı şu oyunda? Blade çinin pvp kralı warriorda avrupanın. Bu tartışılmaz bir gerçek. Hiçbir blade ile pvp yapmamış arkadaş galiba (:

Biraz topic gezde konuş gzlm.Bladenin pvplerini izle glavie miş bowmuş hepsini alır..Ama char senin gibi bir chaylağın elindeyse o ayrı bişey 81 lvlsen gel pvp de görelim 86 lvl charları alıyorm. 8)

bladeyi kullanmasını bilrisen yıkarsın yağpılandırmasını bilirsen güsel olur kasmasını bilirsen kolay kasılır
not = kasma sıkıncası olanlar acar böyle topici :)

JbS

rank8
sempatik_1714 demiş ki:
alırsın adamlar 90-90 Vs Pwp de nukerciler alıyor hep hangi bladeci gelirse gelsin..
snow bittikten sonra kacıcak deilk arıyorlar nukerler blade nin 3-4 vs1 görmüsüm sen kendi bildiginle yetin

Nukerler bladeyimi alacak guleyım barı blade acımaz bıle 70 lwl xbowla yatırıyorum ben 80 lwl nukeri blade çin carların kralıdır be

arada sırada pvp yapan adamları izliyorum bladeler 90 force skillerini bi intçiye atıyor intçide snow açık adama 15k crit koyuyor borumu hangi intçi dayanır söle bakayım ^^

Konuya yorum yazanlarda aynı gaflete düşmüş aynen konuyu açan gibi.
Bu seferde herkes blade kralcı olmuş.
Blade tanktır kardeşim bu bir gerçek ama yatıramıyorda buda bir gerçek.
Elinde en az +7 in ve güzel critin olacak FB setle blade o zaman iş görebilir.

Yukarı Alt