NiGHTMaRe

Aileden

Google, uzun bir süredir internet kullanıcılarının en çok girdiği siteler arasında birinci sıradaydı. Rakiplerinden her anlamda birkaç adım önde olan Google, sonunda liderlik koltuğunu kaptırdı.

Amerika üzerinde etkin bir araştırma ve hesaplama gücüne sahip olan Experian Hitwise'ın yaptığı son araştırma, en çok tıklanan sitenin detaylarını gözler önüne sermeye yetti. Hitwise'a göre; Ocak 2010 ile Kasım 2010 tarihleri arasında Amerika'da en çok tıklanan site; yüzde 8.9 oranıyla Facebook oldu. Google'sa yüzde 7.2'lik bir dilimde kaldı.

Facebook'un yarattığı bu fark, sitenin her geçen gün düşünülenden de çok büyüdüğünün en geçerli kanıtı olarak tarihe geçti. Sadece altı yıllık bir süreçte Facebook, dünyanın en büyük ve en kaliteli sosyal paylaşım ağlarından birisi haline geldi.

2008 ve 2009 yıllarının lideri Google'sa ne yapacağını düşünmeye başladı bile. 2007 yılının birincisi MySpace'se yedinci sıradaki yerinden hiç memnun değil. Bakalım yeni yıl neler getirecek...​

google sadece yanılmıyosam çin de birınci diil arama motoru olarak.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jansett demiş ki:
Bir çok insan hala Google'den Facebook yazıyor aslında yinede Google olması gerekti.
ps: Facebook'a bile artık fazla girmiyorum :P

onu Türkler yapıyor sadece annemmmmmmm biggrint1

extraloob demiş ki:
Jansett demiş ki:
Bir çok insan hala Google'den Facebook yazıyor aslında yinede Google olması gerekti.
ps: Facebook'a bile artık fazla girmiyorum :P

onu Türkler yapıyor sadece annemmmmmmm biggrint1
Ciddi ciddi öyle :P
Kadın bir saat boyunca facebook yazamadı google birde çağırmıyor direniyor illa kendi yazacak makara:

Yukarı Alt