1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

!!! En Çok İndirilen Program Arşivi !!!


 1. Kuruman

  Kuruman rank8

  Kayıt:
  3 Ekim 2007
  Mesajlar:
  825
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Ögrenci
  Şehir:
  ' u Phoenix

  Bütün Programların Rar Sifreleri Aynıdır

  Rar Sifresi : http://rapidshare.com/files/87555183/Rar_Sifre.rar.html

  FLasHGeT
  - Resim Silinmiş.


  Yapımcı : Amaze Soft
  Lisans : Ücretsiz
  Dil : Tüm Diller (Türkçe ' de Dahil)
  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
  Versiyon : 1.9.2 (Son Sürüm)


  Download

  http://rapidshare.com/files/75097519/fl ... nqeuxx.rar

  FlashGet dünya üzerinde en yüksek internet kullanıcı sayısına sahip, lider ve oldukça hızlı bir download yöneticisidir. Downloadlarınızı hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan bu program, yeni eklenen özelliklerle kullanıcılarının tercihlerinden vazgeçmemelerini sağlayacak gibi gözüküyor.

  Bilgisayarınıza internet üzerinden başlattığınız dosya indirme işlemlerine kaldığınız yerden devam etme özelliği barındıran bu ücretsiz yazılım MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation) tekniğini kullanmakta. Bir çok değişik protokol (HTTP, HTTPS, FTP, BT, MMS, MMST, RTSP) desteği barındıran program çok güzel dökuman yönetim özelliklerine sahip.

  Hiçbir adware veya spyware içermeyen FlashGet her geçen gün yenileniyor ve klasik sürümünün yanında bu yepyeni özelliklerle dolu yeni sürümleride dağıtılıyor.

  Son olarak FlashGet yepyeni arayüzü ve v1.9.2 sürümü ile karşımızda.

  Yazılımın Genel Özellikleri

  • Tek tıklamayla innDirme kolaylığı
  • Yarım kalan innDirmeleri kaldığı yerden devam ettirebilme (resume)
  • 30'un üzerinde dil desteği (Türkçe de dahil)
  • BitTorrent (BT) desteği
  • Opera eklentisi ile Opera ve Netscape desteği
  • Tema (skin) değiştirebilme özelliği
  • Çok parçalı (maksimum 10) innDirme özelliği
  • %100'den %500'e varan hız artışı
  • Aynı anda 8 farklı dosyayı innDirebilme
  • Dosyaları otomatik olarak kategorize edebilme
  • Otomatik en hızlı alternatif sunucu (mirror) araması
  • Otomatik çevirmeli bağlantı sağlam
  • innDirme bitince otomatik bağlantı kesebilme
  • Otomatik olarak bilgisayarı kapatabilme
  • Zamanlayıcı desteği ile işlem yapabilme
  • innDirme hız sınırının ayarlanabilmesi
  • Kendi kendini internetten güncelleyebilme
  • Çok fonksiyonlu kullanıcı arabirimi
  • innDirme durumunu detaylı ve sürekli görebilme
  • 4GB'tan büyük dosyaları destekleyebilme
  • SWF flash dosyalarını innDirebilme desteği
  • Arama araç çubuğu  Yeni Eklenen Özellikler

  • Arama Araç Çubuğu geliştirildi.
  • eMule/ed2k link desteği sağlandı.
  • Beklentilerinizi rapor edebileceğiniz (Exceptions Report) özelliği eklendi.
  • Download hızınınız %99'u optimize edildi.
  • Vista ve Windows 2003'teki BHO sorunu çözüldü.
  • Bazı minor UI bugları düzeltildi.

  -----------------------------------
  Free Download Manager

  [​IMG]

  Free Download Manager 2.0 Build 416+Türkçe Yama

  Flashget'in en büyükm rakiplerinden biri olan Free Download Manager en iyi indirme yöneticilerinden biri. İstediğiniz dosyaları 10 ayrı parçaya ayırarak indirme olanağı sağlayan bu program tam size göre.

  Özellikleri:
  -Diğer programlara nazaran Ücretsizdir
  -İçerisinde hiçbir casus yazılım barındırmaz.
  -Dosyanın gerçek adresini bulmanızı sağlar.
  -Kullanımı kolaydır.
  -Sistem kaynaklarını az kullanır
  -Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Netscape tarayızılarıyla uyumludur...

  Download

  http://rapidshare.com/files/75098155/fd ... nqeuxx.rar

  ----------------------------------
  VLC Player
  - Resim Silinmiş.

  Tanıtım:
  VLC Media Player, tam adı VideoLAN Client Media Player olan, açık kaynak kodlu bir çoklu ortam yürütücüsüdür. Günümüzde sahip olduğumuz ses ve video dosyalarını oynatabilmek için neredeyse hepimiz bir çözücü paketi kullanmak zorunda kalıyoruz. Zaman zaman elimizdeki ses ve video dosyalarını oynatamadığımızdan, birçok çözücü paketini denememize rağmen hala sorunlar yaşadığımızdan yakınıyoruz. Bir çözücü paketi sahip olduğumuz dosyaların bir kısmını oynatabilirken, bir diğer paket ise diğer dosyalarımızı oynatabiliyor. Yani elimizdeki ses ve video dosyalarını sorun yaşamadan oynatabilmek için oldukça büyük bir uğraş veriyoruz. VLC Media Player yazılımı tüm bu soruları ortadan kaldırıyor !

  Sahip olduğu dahili ses ve video çözücüleriyle herhangi bir ek çözücüye gereksinim duymadan tüm dosyalarımızı oynatabilen yazılım yukarıda sözü edilen karmaşaya dur diyor. Tek yapmanız gereken yazılımı innDirip kurmak, gerisi VLC Media Player'ın işi. Bu mükemmel özelliği ile taşınabilir bir yazılım olarak da nitelendirebileciğimiz yazılımı, USB belleğimize ya da bir başka depolama aracına atıp kendi bilgisayarımız dışında da kullanabiliriz. Bu sayede nereye gidersek gidelim, kimin bilgisayarını kullanıyorsak kullanalım ses ve video dosyalarını oynatma sorunumuz ortadan kalkmış oluyor. MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DiVX, MP3, OGG ve daha onlarca ses ve video biçimini oynatabilen yazılımın desteklemiş olduğu tüm dosya biçimlerinin listesine aşağıdaki satırlardan gözatabilirsiniz.

  Dosya paylaşım yazılımlarını kullanmayanımız sanırım yoktur. LimeWire, eMule, Ares, BearShare vb. dosya paylaşım yazılımlarından birini ya da birkaçını hemen hepimiz kullanıyoruz. Bu yazılımlarla innDirmeye çalıştığımız dosyaların bazan yarım kaldığı, tüm dosyanın innDirilemediği durumlar olabiliyor. Böyle bir şeyle karşılaştığımızda yine VLC Media Player yardımımıza koşuyor. Yarım kalmış olan ses ya da video dosyasını açıp innDirmiş olduğumuz dosyayı geri dönüşüm kutusuna atılmaktan kurtarıyor. Ayrıca bu özellik ile herhangi bir dosya paylaşım yazılımı ile ya da başka bir yolla innDirmekte olduğumuz ses ve video dosyalarının da önizlemesini yapabilmemiz mümkün.

  VLC Media Player'ı diğer ortam yürütücülerinin tümünden ayıran bir başka özelliği ise sahip olduğumuz videoları arkaplan görüntüsü biçiminde izleyebilmemiz. Evet yanlış duymadınız bir video izlerken ekrana fare ile ters tıklayıp "Duvarkağıdı" dediğimizde görüntü bir duvar kağıdı gibi ekrana yayılıyor. Bu özelliği kullanarak video izlemek gerçekten çok zevkli oluyor. Ters tıklama demişken bu yolu kullanarak yapabileceğiniz bir başka güzel şeyden bahsedelim. Birçoğumuz ekranımızdaki görüntünün tümünü ya da bir kısmını yakalayabilmek için yazılımlar ya da Windows'un "Print Screen" özelliğini kullanmaktayız. VLC Media Player işte bu özelliği de sunuyor bizlere. İzlemekte olduğumuz videodan anlık görüntü almamıza yarayan bu özellik Fransızca "Enstantane" sözcüğü ile ifade edilmiş. Ters tıklayıp "enstantane" dediğimizde ekrandaki görüntüyü yakayabiliyoruz.

  Tanıtımımızın başında VLC Media Player'ın açık kaynak kodlu oldu olduğundan bahsetmiştik. Lakin VLC Media Player'ı bu şekilde tanımlamak eksik olur. VLC Media Player işletim sistemlerinden bağımsız bir yazılım. Bu nasıl oluyor diyebilirsiniz. Durum şöyle; VLC Media Player tüm işletim sistemleri altında çalıştırılabilir ve de tüm platformlarda geliştirilebilir bir yazılım. Ücretsiz bir veritabanı kütüphanesine sahip olduğundan farklı işletim sistemleri altında çalıştırılıp, geliştirilmesi mümkün. Yazılımla ayrıca internet üzerinde bir yayın sunucusu oluşturabilir, sahip olduğunuz videoları yayınlayabilirsiniz. VLC Media Player'ı hangi sistem özelliklerine sahip olursa olsun istediğiniz bilgisayarda çalıştırabilmeniz de mümkün. Çünkü yazılım çok düşük sistem özelliklerine sahip bilgisayarlarda dahi çalışabilecek biçimde tasarlanmış.

  Download

  http://rapidshare.com/files/75100322/vl ... nqeuxx.rar

  ------------------------------------
  Media Player Classic
  [​IMG]

  Tanıtım:
  Media Player Classic; Windows'un klasik medya oynatıcısından esinlenerek yapılmış bir programdır. Bu sürüm her türlü medyayı ve DVD'yi kolayca açabilir, mevcut tüm codecler ile uyumludur ve sistemde bulunan tüm codecleri kullanabilir. Diğer medya oynatıcılarının aksine sistem kaynaklarını çok az kullanır. Dahili Alt Yazı desteği, çoklu kanal ses çıkışı, tema desteği, DX 7 ve 9 kullanabilmesi, real media, quicktime, flash, swf gibi tüm formatları çalabilmesi, bozuk ve yarım kalan dosyaları oynatabilmesi gibi birçok özelliğe sahip bu küçük program ile başka hiçbir kaynak canavarı oynatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız. Program kuruluma ihtiyaç duymaz sadece boş bir klasöre çıkartmanız yeterlidir.

  Download http://rapidshare.com/files/75101893/kl ... nqeuxx.rar

  ------------------------------
  Winamp Son Sürüm

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Winamp'in tanımı, herhalde "zamana damgasını vuran muzik kutusu" olurdu.

  Uygulama, bilgisayarınızdaki tüm medyayı organize etmenin ve oynatmanın ve çevrimiçi müzik mağazasından alışveriş yapmanın keyfini çıkarmanıza imkan sunuyor. Winamp, kişiselleştirilebilir arayüzleri ve uyumlu ekleriyle diğer medya oynatıcılarından hep bir adım ileride oldu.

  Winamp, Nullsoft tarafından 1999 yılında AOL(American Online) şirketinden açık arttırma ile satın alındı ve geliştiricileri tarafından yeni özellikler eklenerek bugüne kadar getirildi. Winamp'te halen AOL izleri göze çarpıyor. Örneğin son sürümler, AOL Music Now(AOL'un çevrimiçi müzik mağazası), In2TV(AOL'un tekrar açılan çevrimiçi TV kanalı) ve AOL Radio gibi özellikler üzerine kurulu bulunmaktadır.

  Winamp, arayüzü eklenebilir ve çıkarılabilir paneller içeriyor. Bunlardan başlıcaları kontrol tuşları, ortam kitaplığı, çalma listesi editörü ve video oynatma penceresidir. Bu çoklu paneller, Windows Media Player ve iTunes kullanıcılarını, Winamp'e çekmeyi hedefliyor.

  Winamp, bedava olmasına rağmen birçok özelliği barındırıyor. Ana kontroler üsttedir ve o anda çalınan şarkıyı gösterir. Program 10 band ekolayzır ve bu ekolayzırı özelleştirmek için araçlar içermektedir. Ortam kitaplığı, ekolayzırın hemen altında bulunur ve çevrimiçi ses, video dosyaları, çalma listeleri gibi lokal içeriğe ulaşmanızı sağlar. Ortam kitaplığının altında sanatçının internetten alınan biyografisi ve albüm hakkında bilgi de gösterilmektedir. Ortam kitaplığı paneli, ücretsiz ve inanılmaz çeşitlilikte medyaya erişim sağlar. Ayrıca canlı radyo dinlemenize de olanak sağlar. Winamp'e eklenen AOL Music Now çevrimiçi mağazasında 2 milyondan fazla şarkının kataloğu da bulunmaktadır. Music Now mağazasına, Winamp tarayıcısından erişiliyor ve şarkı Winamp'te çalınıyor. Winamp, başka bir müzik mağasına erişimi maalesef desteklemiyor. Programın ücretsiz Internet TV özelliği sayesinde, müzik videolarını ve canlı konserleri izleyebilirsiniz. Diğer göze çarpan özellik ise görsel öğe kolekisyonu. Görsel öğeler, müziğinizi bir devinimle izlemenizi sağlar.

  Download http://rapidshare.com/files/75101352/wi ... nqeuxx.rar

  ------------------------------
  İnternet Explorer 7
  [​IMG]

  Merakla beklenen Microsoft Internet Explorer 7 Türkçe versiyonu yayınlandı. Rss ve sekme desteği ile birlikte phishing (sahtecilik) koruması bu sürümde öne çıkıyor. Internet Explorer 7 sekmeli gözatma, doğrudan araç çubuğundan Web'de arama, gelişmiş yazdırma, kolay bulma, RSS akışlarını okuma ve abone olma gibi özelliklerle geliştirilmiş gezinti sağlıyor.

  Internet Explorer 7 yeni ve güçlü bir mimari, kötü amaçlı yazılımlara (zararlı yazılım olarak da bilinir) karşı koruma sağlanmasına yardımcı olan güvenlik özellikleri ve kimlik avı olarak bilinen bir uygulama olan sahte Web siteleri aracılığıyla kişisel verilerin çalınmasına karşı daha iyi korunma yolları aracılığıyla güvenliği sağlar.


  Download

  http://rapidshare.com/files/75103270/IE ... nqeuxx.rar

  -------------------------------
  Mozilla Firefox 2.0.0.11

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Mozilla Firefox, Internet Explorer'ın en büyük rakiplerinden olan bir internet tarayıcısıdır. Hızı, sürekli yenilenmesi, güvenliği ve diğer birçok gelişmiş özelliği nedeniyle her geçen gün kullanıcı sayısını artırıyor.

  Download http://rapidshare.com/files/75100933/Fi ... nqeuxx.rar

  -------------------------------------
  Cclear Temizlik Programı
  [​IMG]

  Programın Tanıtımı :
  Açılımı Crap Cleaner olan program adından da anlaşılacağı üzere sisteminizdeki gereksiz
  dosyaları silerek daha stabil ve dolayısıyla hızlı bir pc'ye kavuşmanızı sağlıyor.
  Bu küçücük program o kadar iyi işler çıkartıyorki şaşırmamak elde değil.
  Gelin programın özelliklerine birlikte bakalım.

  Program üç ana bölümden oluşuyor. Türkçe olduğu için üç bölümün de kullanımı oldukça basit.
  Birinci ana bölüm Cleaner yani Temizlik bölümü.
  Bu bölüm programın asıl amacının gerçekleştirildiği; bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyalardan arınmanızı sağlayan yerdir.
  Bu bölüm kendi içerisinde de Windows ve Uygulamalar olarak ikiye ayrılmakta. Windows bölümü ise Internet Explorer,Windows Explorer,Sistem ve Gelişmiş olmak üzere dörde ayrılmaktadır.

  Internet Explorer bölümünde sörf yaparken bilgisayarınıza giren çerezler,daha sonra işinize yaramayacak olan geçici dosyalar, geçmiş url'ler temizlenir.
  Windows Explorer bölümünde son açılan dökümanların kaydı, başlar-çalıştır bölümüne yazmış olduğunuz girdiler,diğer Explorer bağlantıları ve arama asistanındaki otomatik tamamlanan girdiler temizlenir.
  Sistem bölümünde dolu olan çöp kutusu, geçici dosyalar ve diğer sistemde boşa yer kaplayan dosyalar ve girdiler temizlenir.Aslında Temizlik bölümünün en işlevsel yeri burasıdır çünkü bilgisayarınızın temizlenip daha hızlı bir hal alması büyük oranda sistemin temizliğine bağlıdır.
  Son bölüm olan Gelişmiş ise kullanıcı tercihine göre açılıyor; yani varsayılan olarak bu bölüm temizlenmiyor.
  Ben bu bölümünde temizlenmesi için her zaman seçenekleri işaretlerim.Sizlerede Gelişmiş bölümündeki seçenekleri işaretlemenizi öneririm.
  Evet ilk bölüm hakkında küçük bir ayrıntıyı da belirtip ikinci bölüme geçiyorum:Internet Explorer bölümündeki "Otomatik Tamamla Formu" seçeneğini işaretlerseniz tarayıcınızda kaydetmiş olduğunuz form verilerini ve şifrelerinizi her temizlikten sonra yenilemek zorunda kalırsınız.
  Zaten bu seçenek pasif olarak geliyor kurulumda.

  Geldik Temizlik bölümünün ikinci ana başlığı olan Uygulamalar bölümüne.
  Uygulamalar bölümüne sizlere genel olarak açıklayacağım.
  Biliyorsunuzki sisteminizde kurulu olan her programı kullandığınız sırada bunlar sisteminizde bazı artık dosyalar oluşturur.Bu artık dosyalarda zamanla birikerek sistemin yavaşlamasına neden olur.
  İşte bu yavaşlamanın önüne geçebilmek için Crap Cleaner programı her programa özel olarak geliştirmiş olduğu temizlik aracına bizlere sunuyor. Şunu söylemeliyimki Crap Cleaner popüler programların çoğunu tanımakta ve her güncellemesinde de bu sayıyı arttırmaktadır.
  Sonuç olarak Uygulamalar bölümünü mutlaka kullanmalısınız.

  Crap Cleaner programının ikinci bölümü olan Sorunlar bölümüne geldik.
  Sorunlar bölümü Kayıt Defteri Bütünlüğü ve Dosya Bütünlüğü olmak üzere ikiye ayrılıyor.
  Kayıt Defteri Bütünlüğü'nde sisteminizde meydana gelmiş olan hatalar tespit edilerek kayıt defteri ile olan ilişkisi bulunuyor ve bulunan sorunlara uygun çözümler bulunuyor.
  DLL dosyalarında, dosya uzantılarında, başlangıç öğelerinde, ActiveX bileşenlerinde, yardım dosyalarında ve daha bir çok alanda meydana gelen hatalar bulunup düzeltiliyor.
  Bu alan direk kayıt defteri ile ilişkili olduğu için aklınıza güvenli mi acaba diye bir soru gelmiş olabilir.
  Ben sizlere şunu söyleyeyim çok uzun zamandan beri bu programı bve bu bölümünü kullanmaktayım ve hiç bir sorunla karşılaşmadım, yani bu programa güvenebilirsiniz.
  Ayrıca kayıt defterinin yedeğini de bir işlem yapmadan önce alma şansınız bulunuyor.
  "Dosya Bütünlüğü" bölümü ise "Başlat" bölümünde ve masaüstünde bulunan uygulama kısayollarındaki hataları gideriyor.

  Programın son bölümü olan Araçlar bölümündeyiz.
  Bu bölümde Windows'ta bir çok kullanıcının başına bela olan program kaldıramama sorununa çözüm getiriliyor.Geri Yüklemeyi Çalıştır butonuna basarak programın kaldrıma aracına ulaşabiliyorsunuz.
  Bunu zaten Program Ekle-Kaldır'dan da yapabiliriz dediğinizi biliyorum.
  Evet haklısınız fakat şimdi söyleyeceğim özelliği daha önemli o da Girdiyi Yeniden Adlandır ve Sil seçenekleri.
  Biliyorsunuz ki sorunlu program kaldırmalarında kaldırmış olduğunuz halde Program Ekle-Kaldır'da program görünebilir.
  İşte Girdiyi Sil seçeneği ile bu durumun üstesinden gelebilirsiniz.
  Tabii ki yeniden adlandırma imkanızında var.
  Küçük bir güzellikte sağ altta bulunan Metin Dosyasına Kaydet butonuyla bu listeyi direk not defterine kaydedebilmeniz.

  Araçlar bölümünün başlangıçta kısmı ile Windows'unuzun açılışında başlayan uygulamaları silebilir ve çalışmamamasını sağlayabilirsiniz.
  Peki buradaki amaç nedir?
  Windows açılışına her eklennen başlangıç ögesi sistemin biraz daha yavaş açılmasına neden olur.
  Bu alanı kullanarak gereksiz uygulamaların açılmasını engelleyebilirsiniz.
  Sizlere tavsiyem (sakın yanlış anlamayın) eğer acemi iseniz burayla pek ilgilenmeyin.
  Çünkü gerekli bir uygulamanın başlangıçta açılmasını engelleyerek sisteminize zarar verebilirsiniz.

  Crap Cleaner Yazılımının yeni sürümündeki değişiklikler ve yenilikler:

  -Internet Explorer 7 çerez temizleyicisi onarıldı.
  -Adobe Photoshop CS2 temizleyicisi güncellendi.
  -Ewido Anti-Malware temizleyicisi güncellendi.
  -Nero temizleyicisi güncellendi.
  -eTrust EZ Antivirus temizleyicisi güncellendi.
  -İbranice çevirisi güncellendi.
  -Litvanyaca ve Arnavutça çevirileri eklendi.
  -Yükleme aracı güncellendi.
  -Küçük performans arttırışı düzenlemeler yapıldı.
  Evet arkadaşlar elimden geldiğince sizlere bu programı tanıtmaya çalıştım. Kullanımını pratikte anlatmadım zaten çok basit.Ayarlara göz atarak daha bir çok özelliği olduğunu görebilirsiniz.
  Mutlaka kullanmanızı öneririm. Türkçedir.


  Download http://rapidshare.com/files/75105470/cc ... nqeuxx.rar

  -------------------------
  Ares Lite Edition

  teknolojihaber_ares_regular.png

  Tanıtım:
  Ares, açık kaynak kodlu ve ücretsiz popüler bir dosya paylaşım programıdır. Resim, müzik, video, yazılım ve döküman gibi birçok dosya türünde paylaşım yapabilmenizi sağlayan Ares ile dosyalarınızı doğrudan kolay bir şekilde Ares dağıtım ağında yayınlayabilir, diğer kullanıcılar tarafından paylaşılmış dosyaları innDirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Ares ile sohbet odalarına girerek ya da kendi kanalınızı açarak yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

  Yazılımın Genel Özellikleri
  # Gnutella 1 ve Gnutella 2 ağlarını kullanır.
  # Birden çok dil desteği bulunmaktadır.
  # Gelişmiş bir kontrol paneline sahiptir.
  # Proxy desteği bulunmaktadır.
  # Ayrı ayrı türlerde arama yapmaya izin verir. (Ses, müzik, film, belge gibi)
  # Kendi içerisinde oynatıcı (player) barındırır.
  # Dosyaları dahili oynatıcı ya da harici bir oynatıcı ile önizleme olanağını tanır.
  # Dahili web tarayıcısı ile paylaşım yaparken aynı zamanda internette dolaşabilmenizi sağlar.
  # Program içerisinden çeşitli sohbet odalarına bağlanabilmenize ve bu sohbet alanında sizin de kendinize ait bir sohbet odası açabilmenize imkan verir.
  # Sahte dosyalara karşı dosya tarama özelliği bulunmaktadır.
  # Dosya innDirme işlemi sırasında innDirmeyi durdurup yeniden başlatabilmenizi sağlar.
  # Birden fazla kaynaktan dosya innDirmeyi destekler.
  # Dosya innDirdiğiniz kişi ile sohbet edebilmenizi sağlar.

  Download
  http://rapidshare.com/files/75103473/ar ... nqeuxx.rar

  --------------------------

  Mtu İngilizce - Türkçe Sözlük
  turkkceegitimi_moonstar.gif

  MoonStar Mtu Sözlük, ödevlerinizde, kitap okurken anlamını bilmediğiniz veya unuttuğunuz Türkçe-İngilizce, İngilizce-Türkçe kelimeleri, Türkçe kelimelerin eşanlamlılarını ve adam asmacaya benzeyen oyunları bulabileceğiniz kaliteli ve kullanışlı bir sözlük.

  Download

  http://rapidshare.com/files/75323515/MT ... nqeuxx.rar

  -------------------------------

  İnternet Download Manager
  IDM.jpg

  Tanıtım:
  Internet Download Manager; dosyaların innDirme hızını artıran, innDirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve innDirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir innDirme yöneticisidir. Program ile bağlantınızın kesilmesi sırasında yarıda kalan dosyaların innDirilme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dosyaları hızlı bir şekilde innDirebilir, ne zaman innDirileceğini zamanlayabilirsiniz. Bu innDirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, Proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır.

  Yazılımın Genel Özellikleri
  # Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm tarayıcılarla sorunsuz çalışabilme
  # Desteklediği tarayıcılarda bir linki tek tıklama ile innDirme
  # Hızlı innDirme (üretici, Internet Download Manager'in DAP ve Getright programlarından daha hızlı innDirme yaptığını iddia ediyor.)
  # innDirmeyi durdurup, kaldığı yerden devam ettirebilme
  # innDirme zamanını belirleme
  # Tamamlanan dosyalar için otomatik virüs denetimi
  # Özelleştirilebilir arayüz
  # Hızlı güncelleme
  # Sürükle-Bırak desteği
  # İsteğe göre 1-2-4-8 ve 16 kanaldan innDirme yapabilme
  # ZIP önizleme
  # FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini destekleme
  # Olaylarda ses çıkartabilme
  # Komut dizisi kullanabilme

  Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler
  # Windows Vista desteği eklendi.
  # YouTube, Google Video ve MySpaceTV gibi video paylaşım sitelerinden FLV uzantılı videoları innDirebilme özelliği eklendi.
  # Mozilla tabanlı tarayıcılardan dosya innDirmek için Mozilla eklentisi eklendi.
  # MMS protokol desteği eklendi.
  # Tarayıcı entegrasyonu geliştirildi.
  # Araç çubuğu geliştirildi.
  # İnnDirme teknolojisi yeniden tasarlandı ve geliştirildi.

  Download

  http://rapidshare.com/files/75323659/In ... nqeuxx.rar

  ------------------------------
  Daemon Tools Son Sürüm
  [​IMG]

  Daemon Tools tüm cd yazma kalıplarını okuyabilen bir programdır. Yani tüm iso, bin, cue sheet dosyaları, clone cd, nero, blindwrite gibi programların özel biçimlerini gösterebilir. Böylece Cd oluşturmadan önce kalıp dosyalarının içeriklerini görmeyi sağlar. 4 sanal sürücü desteği ile oyunlarınızı cd'ye yazmadan direkt kalıp dosyaları içinden çalıştırabilir, içeriklerine erişebilir ve oynayabilirsiniz. Daemon Tools her oyun canavarının arşivinde olması gereken bir araçtır.

  Download http://rapidshare.com/files/75323786/da ... nqeuxx.rar

  --------------------------

  Turing Translation Türkçe - İngilizce Sözlük
  - Resim Silinmiş.

  Tanıtım:
  Turing Translation, İngilizce'den Türkçe'ye ve Türkçe'den İngilizce'ye sözcük ve tümce çevirisi yapabilen bir yazılımdır. Kullanıcılara tümüyle ücretsiz sunulmakta ve günden güne geliştirilmektedir. Çalışma mantığı diğer çeviri yazılımlarından biraz farklıdır. Tümce çevirisi yapabilmek için yazılım veritabanında hazır hikayeler barındırmaktadır. Bu hazır hikayeler içerisinde geçen binlerce tümce sayesinde de İngilizce ve Türkçe tümce çevirilerini başarılı biçiminde yapabilmektedir.

  Şu anki yapısı ile basit tümceleri çevirebilmekte olan yazılım geliştirildikçe daha başarılı çeviriler yapmaktadır. Yazılımın veritabanını kullanıcıların da geliştirebiliyor olması güzel bir özelliktir. Yazılıma istediğiniz tümceleri ve karşılıklarını girip kaydedebilirsiniz. Yazmış olduğunuz Türkçe ya da İngilizce tümceleri yazılımın seslendirebilmesi de bir başka güzel özellik.

  Kullanımı oldukça kolay olan yazılım kurulum da gerektirmiyor. İnnDirmiş olduğunuz ZIP biçimli sıkıştırılmış dosyayı bir klasör içerisine çıkartıp Turing.exe uygulamasına tıklamanız yeterli. Başlangıç seviyesindeki kullanıcılara hitabeden yazılımın ses kayıt özelliği de bulunuyor. Küçük boyutu ve ücretsiz olmasına rağmen oldukça yararlı bir yazılım olduğu söylenebilir.

  Download http://rapidshare.com/files/75325169/Tu ... nqeuxx.zip

  -----------------------------

  Google_Earth Son Sürüm

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Uzaydaki uyduların çektiği görüntülerden kendi evinizi, işyerinizi, sokağınızı veya gideceğiniz bir yeri görmeye ne dersiniz ?

  Evet, inanılmaz olduğu kadar da gerçek bir durumla karşı karşıyayız. Google, aslında çoğumuzun hayal ettiği, bazı filmlerde de gördüğümüz, ama bu kadarı da olmaz dediğimiz işi yaptı ve uzaydan çekilen uydu görüntülerini bu programla internet kullanıcıların hizmetine sundu.

  Belirlediğimiz bir ülkedeki tüm il, ilçe, köy, kasaba, akarsular, binalar, alışveriş merkezleri, konaklama merkezleri gibi aklımıza gelebilecek herşeyi uydu üzerinden gösteriyor bize. Tabi bu görüntüler anlık değil, belli bir süre öncesinde kaydedilmiş olan görüntüler. Yani pencereye çıkıp kafanızı yukarı kaldırıp el salladığınızda Google Earth'de görünmezsiniz

  Download http://rapidshare.com/files/75326928/Go ... nqeuxx.rar

  --------------------------------

  Ad-Aware 2007
  00000113866-LavasoftAdAwareSEPlus-large.jpe

  Tanıtım:
  Ad-Aware dalında ödül kazanmış, ücretsiz (kişisel kullanım için), çoklu zararlı içerik (Trojan vb.. zararlı programcıklar) bulma ve silme özellikli, zengin yardım içeriğine ve ürün desteğine sahip bir Ad/Spyware Engelleyicisidir.

  Bu program ile sistem hafızanızı, kaydınızı, sabit, çıkartılabilir ve optik sürücülerinizi tüm bu zararlı programlara ve reklamlara karşı taratabilir ve üstün tarama özellikleri ile sorunsuz ve güvenli bir sisteme sahip olabilirsiniz.

  İnternet ve Ağ ortamındaki güvenliğinizi Ad-Aware programına bırakın. Yeni gelişmiş özellikleri ile işini en iyi biçimde yapacağına emin olabilirsiniz.

  Download

  http://rapidshare.com/files/71283578/aa ... rz.com.rar

  ----------------------------------

  VİNDİR for YouTube 1.0.32
  - Resim Silinmiş.

  Bu program 'YouTube' adlı dünya çapında yaygın şekilde kullanılan video paylaşım sitesi için hazırlanmıştır.

  Özellikleri:

  # Kolay kullanım ve tasarım
  # Hızlı dosya tarama
  # MPEG biçiminde istediğiniz yere video kayıtı yapabilme.
  # Kullanımını anlatan video paylaşımı.
  # Programda kullanıcıya yol gösteren uyarılar bulunmaktadır.
  # Hafızada fazla yer tutmaz ve işlemlerinizi engellemez.
  # Birden fazla indirme işlemi gerçekleştirebilir.
  # Program çalışması için ek bir yazılıma ihtiyaç duymaz.
  # Adware ve Malware (reklam ve casus yazılım) içermemektedir.
  # Ücretsizdir.

  Tavsiye ederim. Hem indiriyor istediğiniz vidyo sitesinden ve istediğiniz uzantıyla.

  Download http://rapidshare.com/files/75623238/Vi ... nqeuxx.rar

  -------------------------------------

  BS Player

  [​IMG]

  Tanıtım:
  BSPlayer başarılı bir medya oynatıcı programıdır. Windows medya oynatıcısına güzel bir alternatif olabilecek bu program, artık benzerlerinden çok daha hızlı ve profesyonel. Program tüm çözücüleri etkin biçimde kullanabiliyor, alt yazı desteği ve çoklu hoparlör kipi ile de DVD dahil tüm medya biçimlerini okuyabiliyor. Kullanımda veya innDirilmekte olan dosyaları da oynatabilen bu program, Winamp eklentilerini de kullanabiliyor.

  Programın ayrıntılı özellikleri :

  # Tüm beğenilen medya biçimleri desteği
  # Matroska ve OGG gibi yeni biçimleri, alt yazıları ve çoklu ses medyalarını da destekleme
  # Özel tarama ayarları
  # Çoklu ses medyaları arasında geçiş yapabilme
  # Tüm alt yazı biçimlerini, tamamen özelleştirilebilir olarak destekleme
  # Çoklu alt yazılar ile çalışabilme
  # Hızlı ileri ve geri alma seçenekleri
  # Pencere atlayabilme
  # Sık Kullanılanlar desteği
  # DVD bölümleri desteği
  # Ekolayzer desteği
  # Çoklu dil desteği


  Download
  http://rapidshare.com/files/75784947/BS_player.rar

  --------------------------------------

  Avira Premium Security Suite 7.06.00.166 + Patch

  6kfurdi.png

  Avira Premium Security Suite bir tam sistem güvenlik sağlama yazılımıdır. Dahili bir kişisel güvenlik duvarına sahip olan yazılım, bunun yanı sıra 6 ayrı koruma aracına da sahiptir. Avira firmasının sahibi olduğu ve başarısını yıllardır kanıtlayan üstün özellikli virüsten koruma yazılımı Avira AntiVir Personal Edition bu yazılımın en önemli modülüdür. Virüsten koruma aracının dışında, sisteminizi casus yazılımlardan koruyan AntiSpyware, reklam yazılımlarından koruyan AntiAdware, yüksek miktarda faturalar ödemenize neden olan numara çeviricilerden koruyan AntiDialer, internet bankacılığında kullanmakta olduğunuz şifrelerinizi çalan araçlardan koruyan AntiPhishing, zarar elektronik postaları denetleyen EmailScanner modülleri bulunmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan yazılım, sisteminizi tüm zararlı girişlerden korumakta ve güven içinde bilgisayarını kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Patch mevcuttur.

  Yazılımın Üstün Özellikleri
  # Virüs tarayıcı, elektronik posta koruması, kişisel güvenlik duvarı, casus yazılım engelleyici ve 'Phishing'* engelleme aracı ile tam sistem güvenliği sağlamaktadır.
  # Çok kolay bir biçimde sisteme yüklenmektedir.
  # Standart ve uzman yapılandırma arasında kişisel seçim ile tek tıklamayla yapılandırma yapabilmektedir.
  # Üst düzey yüksek performans ve en son standart kullanımına bağlı algılama kapasitesi (AHeAD teknolojisi).
  # Oldukça küçük yazılım ve yapılan imza güncellemeleri ile saldırganlara karşı her zaman güncel koruma sağlanmaktadır.

  Güvenlik Duvarından Dikkat Çekici Özellikler
  # Temelden yönetim ile gelen ve giden tüm bağlantıları (kablosuz bağlantı dahil) denetleyebilme.
  # DOS saldırılarına karşı koruma sağlanır (bu türden saldırılar bilgisayarı felce uğratmaktadır).
  # Kaydırma denetimleri yoluyla güvenlik seviyesi kolayca ayarlanabilir.

  Üst Düzey Koruma Modülleri
  # AntiVir
  # AntiAdware
  # AntiSpyware
  # AntiDialer
  # AntiPhishing
  # EmailScanner
  # FireWall

  Boyut: 18,6 MB

  Download http://rapidshare.com/files/76337256/an ... u_en_h.rar

  ---------------------------------

  NOD32 AntiVirus System
  antivirus_nod32_box.jpg

  Tanıtım:
  NOD32 Kontrol Merkezi
  Merkezi yönetim modülüdür. Çeşitli özelliklere, araçlara ve ayarlara erişim sağlar; bütün sistem bileşenlerini bütünleştirir. Sistem bileşenleri her biri kolay kullanılabilir dizin sisteminde geliştirebilecek dört farklı gruba ayrılır. Daha geniş güvenlik sağlamak için, ayarlar şifre korumalı şekilde düzenlenip izin verilmeyen erişimi ve modifikasyonları önler.

  Özellikleri:
  # Varolan anti virüs modül ve filtrelerinin merkezileştirilmiş yönetimi
  # Intuitive directory tree style system şunlara kolay erişim için kullanılır:
  # Otomatik, İnternet/LAN Güncelleme modülü
  # Günlük dosyalar ve bütün yüklenmiş modüller için merkezileştirilmiş sistem
  # AMON- Var olan on-access monitor (ekran)
  # NOD32- tercihe bağlı tarama
  # IMON- Internet monitör "POP3" protokolü yoluyla gelen elektronik postayı tarar.
  # EMON- tamamlayıcı elektronik posta tarama modülü MAPI ara yüz yoluyla gelen elektronik postayı tarar. (detaylar aşağıda)
  # Esnek görev düzenleyici ve planlama modülü.
  # Karantina dizini
  # Anahtar sistem bilgisi.

  Download http://rapidshare.com/files/76339511/no ... nqeuxx.rar

  -----------------------------------------

  WinRAR (Türkçe)

  [​IMG]

  Tanıtım:
  WinRAR, RAR arşiv yöneticisinin 32-bit Windows sürümüdür. Arşivleri oluşturma, yönetim ve denetimine olanak sağlayan güçlü bir araçtır.

  Özellikler :

  # RAR ve ZIP 2.0 arşivleri tam olarak desteklenir.
  # Çok gelişmiş, orijinal sıkıştırma algoritması
  # Metin, ses, grafik, 32-bit ve 64-bit Intel uygulamaları için geliştirilmiş özel sıkıştırma algoritmaları
  # Sürükle-Bırak kolaylığı ve sihirbaz özelliği sağlayan kabuk arayüzü
  # Komut satırı arayüzü
  # RAR olmayan arşiv (7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z) yönetimi
  # Katı arşivleme, özellikle çok sayıda küçük dosya veya benzer dosyaların sıkıştırılmasını bilinen diğer yöntemlere göre 10%-50% oranında artırabilir.
  # Çoklu cilt arşivler
  # Varsayılan veya seçilebilir SFX modüllerini kullanarak kendi açılan arşivlerin (çoklu cilt dahil) oluşturulması
  # Fiziksel olarak hasar görmüş arşivlerin kurtarılması
  # Çok ciltli arşivlerin eksik parçalarını yeniden yapılandırmaya izin veren kurtarma ciltleri.
  # Dosya adlarında Unicode desteği
  # Şifreleme, arşiv açıklaması, hata günlüğü gibi diğer hizmet işlevleri.

  Download
  http://rapidshare.com/files/76345535/wi ... nqeuxx.rar

  ------------------------------------


  GOM Media Player 2.1.8.3683 [SON VERSİYON]
  - Resim Silinmiş.

  Tanıtım:
  GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Tümüyle ücretsiz sunulmakta olan yazılımla çözücüleri ayrı ayrı yüklemeye gereksinim duymazsınız.

  Çözücü Bulucu
  GOM Player birçok çözücüye dahili olarak sahiptir (XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha fazlası), bundan dolayı videoların çoğu için ayrı ayrı çözücü yüklemeye gereksinim duyulmaz. Ayrı bir çözücü yüklemeye gereksinim duyulduğunda ise, GOM Player açık kaynak kodlu bir alandan bu çözücüyü bulup doğrudan innDirebilmenizi sağlamaktadır. Bu yolla gereksinim duyulmayan çözücülerin sisteme yüklenmesi de engellenmektedir.

  Kırılmış AVI Dosyalarını Oynatma
  İndeksi bozulmuş veya tümüyle innDirilememiş olan AVI dosyaları normal şartlar altında oynatılamaz. Çünkü dosyaların indeksi innDirme işlemi tümüyle bitince oluşturulur. GOM Player sahip olduğu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyaların görüntülenmesini ve oynatılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu özellik sayesinde innDirmekte olduğunuz video dosyalarının innDirdiğiniz kadarını izleme şansını elde etmektesiniz.

  Güçlü Alt Yazı Desteği
  GOM Player SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) biçimli, en çok kullanılan alt yazı dosyası biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla alt yazının kenar boşlukları, ekran üzerindeki konumu, büyüklüğü, çözünürlüğü, yazı tipi ve diğer özellikleri ayarlanabilir. Üstelik alt yazıların gölgeli olması sağlanmakta, ASF dosyaları ile alt yazı görüntülenebilmekte ve orijinal alt yazı üzerinde her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Hatta video ile uyumsuz olan alt yazıları video ile eş zamanlı hale getirebilirsiniz.

  Kullanışlı Çalma Listesi
  GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi çalma listesi biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla farklı medya türlerini bir çalma listesi içerisine alabilirsiniz. GOM Player ile çok kolay biçimde kendi çalma listenizi oluşturup düzenleyebilirsiniz. Ayrıca GOM Player ile kaydettiğiniz çalma listenizi farklı ortam yürütücülerinde de çalıştırabilirsiniz.

  Farklı Medya Türlerini Destekleme
  AVI, MPG, MPEG ve DAT gibi farklı medya biçimlerini birlikte oynatabilme, üstelik GOM Player ile Windows medya biçimleri de (WMV, ASF, ASX) çalıştırabilme. Videoları 5.1 kanal ses çıkışı ile DVD kalitesinde izleyebilme imkanı.

  Ekran Yakalama
  GOM Player ekran yakalama özelliği ile videolar üzerinden doğrudan ekran görüntüsü alabilmektedir. "Burst" yakalama özelliği kullanılarak üst üste, sürekli biçimde 999 tane ekran görüntüsü yakalanabilmektedir.

  Bunlara Ek Olarak
  Video parlaklığını, renk zıtlığını ve doygunluğunu özelleştirebilme.
  Video görüntüsünü keskinleştirme.
  Ses şiddetini ve türünü ekolayzır ile ayarlayabilme.
  Seçilen videoları yeniden oynatabilme.
  Sol ve sağ yön tuşlarını kullanarak birkaç saniyede videoyu ileri-geri sardırabilme.
  Tema desteği.

  Destek Verdiği Dahili Video Biçimleri :
  AVI, DiVX, OGM, MKV
  MP4, K3G, IFO
  ASF, WMA, WMV
  MPG, M1V, M2V, VOB
  RMVB, RM


  Download http://rapidshare.com/files/76594403/GO ... nqeuxx.rar

  ----------------------------------------

  LimeWirePRO 4.14.12 [SON VERSİYON]

  - Resim Silinmiş.

  Tanıtım:
  LimeWire Basic, Gnutella ağı üzerinden kullanıcılarına hizmet veren bir dosya paylaşım yazılımıdır. Açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan tümüyle ücretsiz olarak sunulmaktadır. Not: PRO versiyonu ücretlidir. Birçok farklı kategoride arama yapabilmenizi sağlamaktadır; ses, video, görüntü, belge ve program dosyaları. Ayrıca herhangi bir kategori belirtmeden de arama yapılabilmektedir.

  Yazılım özellikle ses dosyalarını bulabilmesi ile ünlüdür. Arama yapabilmek için ses dosyasının, parçayı seslendirenin veya bulunduğu albümün adını bilmeniz yeterlidir. Bilgileri uygun alanlara girdikten sonra "Search"(Ara) düğmesine basmanız gerekmektedir. Yazılım size dosyanın bulunduğu tüm kaynakları innDirilme sayısına göre sıralayacaktır. En çok innDirilme yapılan kaynağın en güvenli ve en hızlı kaynak olduğu varsayımına güvenebilirsiniz.

  Yazılım yaptığınız arama sonuçlarında dosyaların kalitesini, lisans durumunu, dosya biçimini, dosya boyutunu, bit oranını ayrıntılı biçimde gösterdiğinden size en uygun olan arama sonucunu seçebilirsiniz. Dosyaların yüklenme hızları kaynağına göre değişmekte olup genel anlamda oldukça hızlıdır. İnnDirdiğiniz dosyaları gruplayabilir, varsayılan olarak seçilmiş dosya innDirme dizinini isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

  Dahili bir medya oynatma aracına da sahip olan LimeWire yazılımı ile daha dosyalarınızı innDirirken oynatmaya başlayabilirsiniz, yani ön izleme özelliğini kullanabilirsiniz. Aynı anda birden çok arama ve yükleme de yapabilme imkanınız bulunmaktadır.

  Birçok tema desteği sunarak görselliğe ve kullanıcı özelleştirmesine de önem verdiğini gösteren LimeWire yazılımını kullanırken şüphesiz ki büyük zevk alacaksınız. Yazılımın tüm özellikleri ayrıntısı ile aşağıda anlatılmıştır.

  Yazılımın En Gözde 10 Özelliği:
  1. Farklı yazılımların toplanması ile oluşturulmamıştır, yani tek başına tümleşik bir yazılımdır. İçerisinde de hiçbir casus yazılım ve reklam ajanı bulundurmadığını garanti eder.
  2. Güvenlik duvarından - güvenlik duvarına aktarım özelliği ile şu an kullanıcıların % 60'a yakını güvenlik duvarı kullandığından dosyaların innDirilmesi sırasında herhangi bir güvenlik sorunu yaşama riskiniz oldukça düşüktür.
  3. Hızlı ağ bağlantıları; yeni kullanılan "UDP Host Önbellekleri" ile LimeWire çalıştırıldıktan hemen sonra, kullanıcılar daha önce hızlı bağlandıkları ağlara bağlanabilirler.
  4. Uluslararası tak ve çalıştır özelliği ile; UPnP desteğine izin verilerek daha çok arama sonucu bulunması ve daha hızlı yüklemeler yapılması sağlanır.
  5. iTunes bütünleşmesi; Windows ve Mac kullanıcıları şimdi LimeWire'in iTunes bütünleşmesinden faydalanabilirler.
  6. Creative Commons bütünleşmesi; LimeWire şimdi bir Creative Commons Lisansı altında lisanslı OGG ve MP3 dosyalarını tanıyabilmektedir.
  7. "Yenilikler Neler?" özelliği; kullanıcılar eklenen en yeni içerikler için ağa göz atabilir.
  8. LimeWire'de yapılan aramalar şimdi tam olarak dosyaları tanımlayan bilgileri göstermektedir.
  9. Proxy desteği; ağ üzerindeki vekil kullanıcıların da innDirme yapabilmelerine izin verilmektedir.
  10. Uluslararası arama ve gruplama için destek; kullanıcılar artık herhangi bir lisanda arama yaparak diğer yabancı kullanıcıların yüklediği içeriklere de ulaşabilmektedir, ayrıca en yakın kaynaktan yükleme yapılabilmesi de sağlanmaktadır.

  LimeWire Yazılımının Sahip Olduğu Önemli Özellikler:
  Kullanım kolaylığı. Sadece bilgisayarınıza kurun, çalıştırın ve arama yapmaya başlayın.
  Dosyaları veri bilgileri ile arayabilme kabiliyeti.
  Aynı anda birden fazla arama yapılabilmesini sağlayan, zarif görünümlü, çoklu arama sekmeleri arayüzü.
  Aynı dosyanın çeşitli kaynaklardan innDirilmesi ile dosyaların çok daha hızlı yüklenmesini sağlayan "sürü yüklemesi" özelliği.
  Macintosh ve Windows işletim sistemi kullanıcıları için iTunes bütünleşmesi.
  Benzersiz "ultrapeer" teknolojisi ile kullanıcıların çoğu için genişbant bağlantı gereksiniminin azalması.
  Dosya kaynaklarının incelenebilmesi; aynı dosyanın yüklü olduğu hostları arayabilme özelliği. Hatta güvenlik duvarı denetimi ile çalışabilme.
  Dosya verilerinin güvenli olup olmadığının öğrenilebilmesini sağlayan BitZi adlı sitenin desteği. Bu özelliği şu şekilde kullanabilirsiniz; innDirmek istediğiniz dosyanın üzerine gelip ters tıklayın ve "Advanced"(Gelişmiş) > "Lookup File with BitZi"(BitZi ile dosyayı incele) yolunu izleyin.
  Uluslararası sürüm ile birçok yeni dile destek verilebilmesi.
  Dağıtımı yapılmış bir bağlantı sistemi olan GWebCache ağını kullanabilme.
  Şimşek hızı ile yükleme yapabilmek için kendiliğinden yerel ağlarda arama yapılabilmesi. Eğer kullanıcı ortak kullanılan bir ağda veya üniversite ağında ise diğer kullanıcılardaki dosyaların hemen yüklenebilmesi.

  LimeWire yazılımının ücretsiz "Basic" sürümünden ayrı bir de "Pro" sürümü bulunmaktadır. Yazılımın daha üstün özelliklere sahip bu sürümünü kullanabilmeniz için 18.88 dolar ödeyerek satın almak isteyebilirsiniz.
  FAKAT ZATEN BU VERSİYON PRO VERSİYON'DUR...

  Yazılımın Pro Sürümünün Basic Sürümünden Üstün Özellikleri:
  İyileştirilmiş arama sonuçları.
  Daha hızlı dosya innDirebilme.
  Daha fazla kaynağa bağlanabilme.
  Yalnızca Pro sürüme özel temalar.
  Ücretsiz teknik destek.
  6 ay boyunca ücretsiz güncelleme.

  UYARI: Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılmasını tavsiye ediyoruz... Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.
  Download http://rapidshare.com/files/76595003/Li ... nqeuxx.rar

  ------------------------------

  Power İso Son Sürüm

  [​IMG]

  Tanıtım:
  PowerISO güçlü bir CD/DVD kalıp dosya işleme, açma, oluşturma, düzenleme, sıkıştırma, şifreleme, bölme ve ISO dosyalarını dönüştürme aracıdır. Ayrıca bu program sayesinde sanal sürücüler oluşturabilir ve `bootable` CD`ler (kendinden açılabilir CD) yapabilirsiniz. Sanal sürücü oluşturmak için program sistem tepsisindeyken sağ tuşla ayarlama yapabilirsiniz.

  Bir ISO/BIN dosyası oluşturmak için; programı çalıştırdıktan sonra "New", "Add"e tıklayıp gerekli dosya ve klasörleri seçtikten sonra "Save" ile kaydedebilirsiniz. Varsayılan kayıt biçimi DAA*`dır. Ayrıca ISO ve BIN biçiminde de kaydedebilirsiniz. Hemen yakmak isterseniz "Burn" butonuna basarak yakma işlemini başlatabilirsiniz.

  * DAA: (kendi dosya uzantısı) kalıp dosyalar için gelişmiş biçim. Bazı gelişmiş özellikleri destekler. Sıkıştırma, parola koruma, çoklu birimlere bölme gibi.

  Özellikleri
  # Çok sayıda CD/DVD-ROM kalıp dosya biçimini destekler (ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, NRG, MDF vb.)
  # Sabit diskten ya da CD/DVD-ROM`dan ISO dosya oluşturabilirsiniz.
  # Varolan ISO dosyalarını düzenleyebilirsiniz.
  # ISO/BIN ve diğer kalıp biçimleri arasında dönüştürme yapabilirsiniz.
  # CD`den `bootable` CD (kendinden açılabilir CD) oluşturabilirsiniz. ISO dosyalarından bilgi alabilirsiniz.
  # Disket kalıp dosyası yapabilirsiniz.
  # Başka sanal sürücü kurmadan sanal sürücüler oluşturabilirsiniz.
  # Kolay kullanım, bağlam menü, sürükle-bırak ve panoya kopyala/yapıştır desteği.
  # Çoklu dil desteği (Türkçe hariç).

  Gereksinim ve Kısıtlama
  # Program tüm Windows işletim sistemlerinde çalışır. Ama sanal sürücü kurmak için Windows 2000, XP, 2003 ya da üstüne ihtiyaç duyulur.
  # Kayıtsız sürümde bir diyalog penceresi gösterilir ve ayrıca 300 Mb`dan daha daha büyük dosyalar oluşturulamaz.

  Download
  http://rapidshare.com/files/76593650/PI ... nqeuxx.rar
  [​IMG]   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. _alpoza_

  _alpoza_ rank8

  Kayıt:
  19 Nisan 2007
  Mesajlar:
  650
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  A(12345,12345)

  Arkadaşım emeğine sağlık bi de şu rar şifresini sölesen siteye giriom dosya bulunamadı dio
   
 3. BY_MiCRo

  BY_MiCRo rank8

  Kayıt:
  28 Ekim 2007
  Mesajlar:
  180
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Adıyaman /KahTa (Kullık)

  Google_Earth Son Sürüm
  gerçekden istedimiz yeri izleyebilirmiyiz bunla

  rar sfreside FLasHGeT hepsi aynıymıs başta yazıyo
   
 4. Kuruman

  Kuruman rank8

  Kayıt:
  3 Ekim 2007
  Mesajlar:
  825
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Ögrenci
  Şehir:
  ' u Phoenix

  Sory Tmm hallettim
   
 5. _CaspeR_

  _CaspeR_ Buralıyım

  Kayıt:
  27 Nisan 2007
  Mesajlar:
  3.790
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  EXtraloob.com !!

  güzel olmuş tşk ler
   
 6. Erroneous

  Erroneous rank8

  Kayıt:
  28 Ocak 2008
  Mesajlar:
  1.184
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  SilkroadMax

  güzel olmuş emeğine sağlık güzel programlar extraokk
   
 7. Lenneth

  Lenneth rank8

  Kayıt:
  11 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  20.440
  Beğenilen Mesajlar:
  13
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Tekstil
  Şehir:
  İstanbul

  Ellerine Sağlık Bu Konuya Yorum Yapılmazmı extraokk
   
 8. hades455

  hades455 rank8

  Kayıt:
  1 Ocak 2008
  Mesajlar:
  9
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  güzell emege saygı headbang2ft9 headbang2ft9
   
 9. RoBoCoP

  RoBoCoP rank8

  Kayıt:
  9 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  686
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  VindirforYouTube_2_by_fanqeuxx


  bu programın rar şifresini yapamadım arkadaşım ya en baştakini yaptım olmadı :'(
   
 10. By_MaKaRa

  By_MaKaRa rank8

  Kayıt:
  12 Ocak 2008
  Mesajlar:
  158
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  teşekkürler yararlı olucağına inanıyorum extraokk extraokk