1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

En çok güvenilen şirketler listesi şaşırttı


 1. Quensis

  Quensis olduser

  Kayıt:
  27 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.427
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  In Dem Kampus
  ABD'lilerin en çok güvendikleri şirketler araştırmasına da Google damgasını vurdu. Araştırmaya göre, geçen yılın birincisi Microsoft ise 10. sırada yer aldı.

  [​IMG]

  Google'ın, çalışanlarına iş saatlerinin yüzde 20'sinde yeni düşünceler ortaya çıkarabilecek yan projeler üzerinde çalışmalarına izin vermesi, iş dünyasındaki itibarının artmasındaki en önemli neden. Öte yandan, büyük ölçüde işten çıkarmaların olduğu ve müşterilere sağlanan kimi hizmetlerde kesintiye gidildiği havayolu şirketlerinin ise, iş dünyasında büyük ölçüde itibar yitirdikleri açıklandı.

  Her yıl yapılan ''Harris Interactive Reputation Quotient'' anketinde şirketler, toplumsal sorumluluk, ileriyi görüş ve liderlik gibi ölçütlerin yanısıra, öncelikli olarak, çalışanlarına nasıl davrandıkları ve işyeri koşullarına göre değerlendiriliyor.

  Listede en itibarlı şirketler arasında Johnson & Johnson, Intel, gıda şirketleri General Mills, Kraft ve Coca-Cola ile Warren Buffet'in yatırım ve sigorta şirketi Berkshire Hathaway de yeralıyor. Listede, Amerikan şirketlerinin yanısıra, Japon otomotiv devi Honda da bulunuyor.
   
 2. TitusPullo

  TitusPullo rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  10.998
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Memlekete döndü -.-
  Google çalışanlarının hayatlarından memnun olduğu konusunda hiç şüpem yok.