En Canlı Server Hangisi ?

• Aege

Votes: 14 12,8%
  • Alexander

Votes: 11 10,1%
  • Tibet

Votes: 5 4,6%
  • Babel

Votes: 17 15,6%
  • Oasis

Votes: 6 5,5%
  • Diğer(Konu Altında Belirtiniz.)

Votes: 56 51,4%

• Total voters
    109
her yer aynı eskilerin ben eldoradodayım orta seker iyiside var kötüsüde bu birazda kurdugun ortama bağlı dw de yüksekler semerde orta lvller kapışır örneğin

kardeş ben Mercurynin en eski oyuncularındanım önceden bizim pwpler dwde olurdu ama şimdi niyeyse samarkandda yapıyorlar.Abi beni kas dediğinde hayır cevabını duyduklarında söven o kadar fazla kişi warki aklın hayalin durur
Not:Xianı unutmuşsun biliyorsunki en eski serverdir ve en aktif serverdir

-Her Lv'dan PvP yapan playerlarla dolu bir Downhang ^^
-Guildce kervanların çekildiği,Thief-Hunter savaşlarının yoğun olduğu bir Server
-Item bulmakta zorlanmayacağım bir Server
-Globalle ana avrat küfreden , abi beni kas deyip hayır cevabını alınca ana avrat sövmeye başlayanların az olduğu bir Server.
Boyle bir server yok ki ^^

boo

rank8
tam aradigim bi baslik olmus hakkaten tebrkler
ama soyle bi sorun var burda herkes oynasa oynasa 2 serverda falan oynamistir hatta cogu arkdas 1 serverda oynamistir sadece kendi serverlarina bakip bu server digerlerinden daha iyi demek dogru olmaz nasil dogru sonuca ulasicaz bilmiyorum :D

su sekilde karsilastirmalar yapilabilir mesela ben venice ve titanda oynadim venicete fazla yuksek lv vardi ama titan kadar job yoktu insanlar artik bikmis guclu yetenekli insanlar birakmis oyunu falan.. titanda daha bi oynama hevesi var ne kadar insan sayisi az olsa da.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Persia derim ben.
Serverda pvpler Jangan'da olurdu :lol: (Tabi o zaman hepimiz 45-50 lvldık^^)
20 lvldayken dahi kervanlar çekmeye çalışırdık.
Millet 6 dg itemleri stalla koyup hava atardı :lol:

~Uzun zamandır girmedim servera. En son Legend 3 gelmeden önce girmiştim. Tabi ki çok şey değişmiştir ama hatırladıklarımı yazıyım dedim^^.

Pvp konusunda Phonixde her levelden adam var.Hemde item istediğin zaman aradınmı bulabilirsin ama biraz pahalı.Her ay Pre çekebilen bi adam için sanırım gold parası sorun olmaz.Eventlere gidince yalnızlık çekmezsin.Son zamanlarda biraz bot sayısı arttı ama olsun.10 levelde Onq free partilere girebilirsin.SP sorunun fazla olmaz.Hatta para botlarıyla en 60 a kadar kasılırsın.Zaten yeni serverlerde canılımı diye sormak hata olur.

Furina demiş ki:
Evet arkadaşlar önce konu açmıştım ama şimdi ankete çevirmeye karar verdim..

Yeni bir char açacağım ve aradığım Server'da bulunması gerekenler:
-Her Lv'dan PvP yapan playerlarla dolu bir Downhang ^^
-Guildce kervanların çekildiği,Thief-Hunter savaşlarının yoğun olduğu bir Server
-Item bulmakta zorlanmayacağım bir Server
-Globalle ana avrat küfreden , abi beni kas deyip hayır cevabını alınca ana avrat sövmeye başlayanların az olduğu bir Server.
-Kalabalık olması sorun değil Pre'yi çekerim her ay zati. :mrgreen: :headbang:

**Diğer seçeneğini seçerseniz lütfen hangi serverı tavsiye ettiğinizi söyleyiniz.
işte bu imkansız bütün server lar çoluk çocuk dolu bu yüzden bunu olanaksız görüyorum 8) :coffee:

Yukarı Alt