Yeni char kasıyoruz 7 kisi su an pt 1 kisi eksik 60 lwl iz bekle biraz beraber kasarız. hem böylece beni kötü biri bilmemiş olursun...

su an mr staf kasıyo bizi msn şifresini unuttum char 3-4 kere falan soyuldu şifreyi deiştiremiyorum bırakıcam onu.

Bekle bro bekle 60 olduk ilerliyoruz 80 lere geçeriz 1haftaya sende gelirsin :P Planlarımız var saturn rulezz :P

emreural demiş ki:
su an mr staf kasıyo bizi msn şifresini unuttum char 3-4 kere falan soyuldu şifreyi deiştiremiyorum bırakıcam onu.
o çar zaten baş belasıydı bendeyken çalamıyorlardı 3,5kez kafalarını bedenlerinden çıkarcakdım cafede çocugu biraz fazla patakladım hatta sora birine satınca ondan çaldılar çocuga para verdim felan 5lvl str var ayrıca onda

Deadly_TR demiş ki:
emreural demiş ki:
o çar zaten baş belasıydı bendeyken çalamıyorlardı 3,5kez kafalarını bedenlerinden çıkarcakdım cafede çocugu biraz fazla patakladım hatta sora birine satınca ondan çaldılar çocuga para verdim felan 5lvl str var ayrıca onda
seviyodum aslında güzel chardı ama +6 set +7 staff calındı sonra dress aldım oda calındı sonra tekrar set yaptım +5 staff falan yaptım oda calındı. waz gectim artık :headbang:

yav açılmamış plus açılmamış devil açılmamış 130 silk 1aylık ticket var lvline ff 70k sp 500m para varsa bir çarda kusursuza yakındır bunda anlamıycak ne var saçma yazıyonuz bide tamam kötü yorum yapcak olanlar yapmasın kötü eleştirilere açık deiliz ...

Lrd

rank8
Deadly_TR demiş ki:
yav açılmamış plus açılmamış devil açılmamış 130 silk 1aylık ticket var lvline ff 70k sp 500m para varsa bir çarda kusursuza yakındır bunda anlamıycak ne var saçma yazıyonuz bide tamam kötü yorum yapcak olanlar yapmasın kötü eleştirilere açık deiliz ...
:D:D:D Deadly_TR FTW !!! nese: nese:

dostum k.bkma ama gerçekten biraz saçma olmuş ama çar king laf yok :mrgreen: :buddha:

GNR

rank8
Deadly_TR demiş ki:
Kızdırdıysak k.bakma :P
bu arada emsalsizlik kavramını anlayış biçimlerimizin çok çok farklı oldugu ortada :)

Boş insanlar kelimelere çok fazla takılır. Adam burda charını sergilemiş ne yazdığı kimseyi ilgilendirmez. Resim hakkında yorum yapın yada SUSUN !

Yukarı Alt