bannedddd

Buralıyım
JasonWalker demiş ki:
LoneLyWaLker demiş ki:
Ne özrü yha...
Sadece fikirlerimizi söyledik.Kırıcı bir kelime kullandıysam ben özür dilerim asıl.
Sanırım biz bu topic'de bununla mücadele ediyoruz. :roll:
Bu kadar abartılmaması gerek normalde imoları görseniz siz nasıl konustuklarını falan yani sanal ortamda yazılan yha'nın falan bununla bir alakası yok. :roll:

Harmonia demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
LoneLyWaLker demiş ki:
Ne özrü yha...
Sadece fikirlerimizi söyledik.Kırıcı bir kelime kullandıysam ben özür dilerim asıl.
Sanırım biz bu topic'de bununla mücadele ediyoruz. :roll:
Bu kadar abartılmaması gerek normalde imoları görseniz siz nasıl konustuklarını falan yani sanal ortamda yazılan yha'nın falan bununla bir alakası yok. :roll:
:mrgreen: Neyse ben kaçtım topic'den.

Harmonia demiş ki:
Spiral demiş ki:
Harmonia demiş ki:
Ahuahua süpermiş Okan. :D
NO EMO ( arkadaşlar okunşu emo değil *imo* isimleriniz kısaltmasıyla karıştırmayın :mrgreen: )
Neteen benyim msjhıma alındı yapdınkiee? :mrgreen: :mrgreen:
Ben bi ilk 1.sayfada yorumu yaptım bide en son sayfa ^^ bide birinin ismi emre felan emo mu nediyormis bide o aklima geldi arada sıkıstırayım dedim ^^

bannedddd

Buralıyım
JasonWalker demiş ki:
Harmonia demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
:mrgreen: Neyse ben kaçtım topic'den.
Bir daha sakın topic deme o zaman konu de. :mrgreen: (Senin mantığınla yaklaştım. :D)
Sanırım emo dili diye bahsettiğimiz şey bu değil. :mrgreen:
Yha da değil. Bunlar Türkçe'nin kötü kullanımıyla alakalı. Ben senin mantığınla yaklaştım ve topic deme konu de dedim. :P İmolarınki gerçekten çok farklı salak salak bebek gibi konuşuyorlar.

gscihan demiş ki:
Emo takılıpda Türkçeyi Katleden Arkadaşların Kendilerine Özel Dilleri.amaçlarını anlamış degilim dogrusu..
Örnekler:
ya:Yhaaaaa
Konuyu okudum ve bu sonuca vardım. :D

bannedddd

Buralıyım
JasonWalker demiş ki:
gscihan demiş ki:
Emo takılıpda Türkçeyi Katleden Arkadaşların Kendilerine Özel Dilleri.amaçlarını anlamış degilim dogrusu..
Örnekler:
Ben de önceki mesajlarımda da yazmıştım zaten her bozuk kelimeyi neden direk emoların kullandığını söylüyorsunuz diye.. :P Tek bir kaynağa bağlı kalma.. :P

Harmonia demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
gscihan demiş ki:
Örnekler:
Ben de önceki mesajlarımda da yazmıştım zaten her bozuk kelimeyi neden direk emoların kullandığını söylüyorsunuz diyerekten.. :P Tek bir kaynağa bağlı kalma.. :P
Offf... Peki tamam. :mrgreen:

Titus Pullo demiş ki:
BaTTeRST'i tanıyamadın mı TwiLighT. Sende ayıp ediyosun. Adam başkasının fotosunu koyar mı oraya.
Titus neden açıkladın Şimdi bunu Battery Çok kızcak

Yukarı Alt