Avasin

Bursa'da, emeklilik maaşını çekip evine giden bir kişi, iki dolandırıcının tuzağına düştü. Elinden paraları alınan Merih A.'nın gazete kağıdıyla kandırıldığı bildirildi.

Olay merkez Osmangazi ilçesi Ulu Mahalle Gazcılar Camii Parkı'na meydana geldi. Emekli maaşını çektikten sonra evine gitmeye çalışan Merih A.'nın (65), yanına gelen bir bir kişi, yolda içinde bir şey olan mendil bulduğunu söyleyerek yaşlı adama verdi. Az sonra yanlarına gelen bir başka şahıs ise 'ben içerisinde para bulunan bir mendil düşürdüm sizin aldığınızı söylediler doğru mu?' diye sordu. Bunun üzerine mendil ile paralarını cebinden çıkartan yaşlı şahıs adama verdi. Mendilin içerisindeki paraları sayıp alan şahıs, yaşlı adama mendili ve emekli parasını geri vererek uzaklaştı. Bir süre sonra paraları kontrol eden yaşlı adam, cebindekilerin gazete parçaları olduğunu fark etti. Merih A.'nın şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

off böyle yaşlı adamlara yapılınca bu olay çok üzülüyorum ya inş geri verirler parasını :roll:

Millet çalısıp çabalıyıp evine ekmek götürürken bu pislikler bir çırpıda paralarını çalıp yiyorlar yazık ..

Yukarı Alt