Merhaba arkadaşlarım..Aranızda çok sevdiğim kişilikler oldu..Ama bu sitede ayrım var , onu farkettim..Moderatör'e farklı , Üye'ye farklı muamele yapılıyor..

Merhaba değerli http://www.extraloob.com üyeleri , Plvl , Sun wep. , Elixir vb. Gibi Şeyleri Görüp Aşırı Pahalı diyorsunuz.. Tp`de çok daha ucuz diyorsunuz.Başka yerlere gidiyoruz diyorsunuz..Eey be akıllı insan ; bu adamlar aldıkları paraya satarlar mı hiç? 200-300 YTL Biraz onların kârı olsun..Bundan sonra almayacaklar konulara girip , "Oha , Çüş , Hacım naptın" gibi kelimelerle yorum yazmaya uğraşmasın..

Saygılarla..
Diye bi konu açmıştım , neredeyse küfür yemediğim kaldı..Ve Bir Şey Daha farkettim..Başlık Simgesi Eklenmiştir diye bi konu açtım , Millet yağcılarda inecek var dedi..En çok o yorum sinirimi bozdu..Sonra konuya Okan Abi baktı ve Sağol canımcım güzel çalışma tebrikler dedi ve kimseden tık çıkmadı..Bunun sebebi nedir?Size birşeyler katmak , birilerini doğruya itmek için uyarmak , birşeyler yapmak istedikce siz bana kötü yorumlar yapıyorsunuz..Bazı arkadaşlarımız diyor ki ; Sağol Bize Böyle Böyle Böyle Bişey Öğrettin..Bişeyler Yapmaya Çalışıyosun..Bazıları Diyorki ; "Sen Kendini Moderatör mü Sanıyorsun?"..İşte benim o soruya cevabım , neden olmuyayım? Olmaya çalıştığımı farketmeyecek kadar körmüsünüz? Sonra Msn üzerinden iletişime geçilmez diye bi konu açtım..Millet Dalga geçti.."Ben bundan memnun değilim , lütfen alt forumları değiştirelim" diye bi konu açtım..Kimse içeriğini okumadan tersledi , emredersin falan diye yorumlar geldi , hiç birinin okumadığı belli "Lütfen" demiştim orada..Msn Live bölümünü elimden geldiği kadar dolduruyorum oralarada ters yorum yapılıyor ; lütfen bi kişi buna dur desin ;

Hani Bi Laf Vardır "Emeğe Saygı.."

Style bizlere yardımcı olmak katkıda bulunmak istiyorsun amacına ulaşmak istiyorsan kimseyi aldırış etmeyeceksin yaptığın paylaşımlar için teşekkürler.

eee can_ksk bide bana gelir haksızsın dersin...
Tekrar tekrar sölüyorum...
Bi konuya ilk yorumu admin mod global mod yada benzeri türden birisi yorum yazmışsa (iyi veyahut kötü yönde) gelicek yorumların altını ciziyorum %99'u bu yönde olur neden ? artık üyeler sosyal üstlünlüğü bilinç altına dayamış bak adam bole demiş bende şöle dersem diğerleri beni dışlar şöle der bole der diye düşünüyor, buda kimilerinde burun kalkıklığına vede küstahlaşmaya sebep oluyor neden çünki (arkasında onu kollucak birileri var) peki kim bunlar yukardaki yazımdaki ilk yorumu yazan xx mod xx d. mod ...
(haa, yanlış anlamayın hepsi yalan yanlış konuşur demiyorum bazıları...)

Sorun üyelerde değilki zaten adam akıllı olmayan üyeler küfür ederek vb yaparak banlanıyor!Sorun bazı yöneticilerde.(Admin hariç,Mod ve D.Mod) .Bunların iyi seçilmesi gerek...

Journalist

Aileden
eğer bir paylaşım yapıyorsan kötü yorumlara aldırış etmiyeceksin eğer sen bunu başaramıyorsan zaten sende yönetici kabiliyeti yok demektir senin konundan faydalanan faydalanır post kasmak için Teşekkürler demesine gerek yoktur elbette kötü yorumlar olacaktır sen bu kötü yorumlara bakarak kendine ders çıkarıp daha iyi konu'lar üretmeye bakacaksın :wink1:

bu benim görüşüm 8)

valla kimsenin rütbesine bakmadan yorum yapıyorum, kendi fikrimi saklamam, aksine bunu belirtmeyi çok severim.

styler sen de genel konuşmuşsun, hiçkimse okumamış içeriği falan.. ben okudum ve çoğunluk istiyor tarzında yorumumu yazmıştım alt forum için açtığın konuda.. olumsuz bişe değil bu canım..

Hiç biriniz beni anlamadınız galiba..Hanginiz paylaşımlarıma baktı? Hiç zararlı ve boş bi şey yaptım mı..Off Topicde 5-6 konum anca var..Hatta o bile yok 2-3 tane anca var..Kimseyede Teşekkür ederek post kasmam..Sevdiğim konulara girer sağol yazar çıkarım ve bunlardan 3-5 tane yaptım..Diğerlerine yorum yazmadım , Beğenmiyosan yorum yazma kardeşim.. !

herkes yerini bilsin ben şimdi gidip exl de yazarım diyip kültür bakanlığından onaylı bi yazar olamam
sen de bil mesela modmuş gibi gözükmeye çalışma :wink1:
şimdi bu açtığın 2 topic yüzünden senin hakkındaki düşüncelerim şunlar..
-iraden fazla zayıf
-kendine güvenmiyorsun
-yöneticilik için erken
ayrıca herkes belli sınırlar içerisinde istedği yorumu yazar bunu göze alamıyorsan konu açmıcaksın..!

Style` demiş ki:
Hiç biriniz beni anlamadınız galiba..Hanginiz paylaşımlarıma baktı? Hiç zararlı ve boş bi şey yaptım mı..Off Topicde 5-6 konum anca var..Hatta o bile yok 2-3 tane anca var..Kimseyede Teşekkür ederek post kasmam..Sevdiğim konulara girer sağol yazar çıkarım ve bunlardan 3-5 tane yaptım..Diğerlerine yorum yazmadım , Beğenmiyosan yorum yazma kardeşim.. !
forum ortamı, sanırım ne demek olduğunu kavrayamadın.
msn ile yaptığın bir sürü paylaşıma baktım şahsen, nerden biliyorsun başkalarının bakmadığını?
herkes görevini bilmeli..
şimdi normal bir üye gidip mesaj ikonları eklendi, saygılarımızla extraloob diye bir konu açarsa gerçekten komik oluyor -bana göre.-
çünkü bunu yapması gereken kişiler belli; yönetimdeki kişiler..
eğer mod olmak istiyorsan bu tür şeyler değil de genel paylaşımlar yapmanını öneririm.
hadi kolay gelsin. :byes:

Maxtech demiş ki:
Bi konuya ilk yorumu admin mod global mod yada benzeri türden birisi yorum yazmışsa (iyi veyahut kötü yönde) gelicek yorumların altını ciziyorum %99'u bu yönde olur neden ? artık üyeler sosyal üstlünlüğü bilinç altına dayamış bak adam bole demiş bende şöle dersem diğerleri beni dışlar şöle der bole der diye düşünüyor, buda kimilerinde burun kalkıklığına vede küstahlaşmaya sebep oluyor neden çünki (arkasında onu kollucak birileri var) peki kim bunlar yukardaki yazımdaki ilk yorumu yazan xx mod xx d. mod ...

beni mesela..bir kere öyle gördün mü ?
sitede küçük arkadaşlar var ve ne yapacaklarını bilmiyorlar..post kasarak moderatör,admin abilerine özeniyorlar onlar da :) amaçları kötü değil..sitede söz ve konum sahibi olmak istiyor hepsi.haliyle biraz da yalakalık yapıyorlar istemeden ya da isteyerek ^^

ama merak etme dostum..o oran 99% değil..çok daha az...

Style` demiş ki:
Yorum dediğin kişiden kişiye değişen bir olgu. Yani beğenenler yazsın beğenmeyenler yazmasın diye bir şey söz konusu değil. Post kasma derdini bilmem o olayı yaşamadım nedense gereksiz geliyor bana. 300 postum vardı d.mod olduğumda. Yani herşey herkese sağol , emeğine sağlık , güzelmiş diyerek 3k-5k post kasmakla olmuyor. Yaptığın paylaşımların kimi güzel , bilgilendirici. Ama bazı bilgi kaynaklı olaylara - özellikle siteyle ilgili - biz d.modlar bile karışmıyoruz. Ya bize bildiriliyor şu konuya bi el atın diye ya da direk mod , g.mod , manager admin vs vs ilgileniyor.
Ha sen diyorsan ki ben bi başlık açıcam herkes teşekkür edecek... Açma o zaman. Başkalarının konularına yap yorumunu.

Tarantella demiş ki:
Maxtech demiş ki:

beni mesela..bir kere öyle gördün mü ?
sitede küçük arkadaşlar var ve ne yapacaklarını bilmiyorlar..post kasarak moderatör,admin abilerine özeniyorlar onlar da :) amaçları kötü değil..sitede söz ve konum sahibi olmak istiyor hepsi.haliyle biraz da yalakalık yapıyorlar istemeden ya da isteyerek ^^

ama merak etme dostum..o oran 99% değil..çok daha az...
aynı fikirdeyim.. (:

Yukarı Alt