Takımı
Galatasaray
Evet , bildiğiniz gibi , daha doğrusu bilmediniğiz gibi sBot 'un cracki çıkmış durumda. Peki elveda sbot ile ne alaka ? Hemen açıklayalım.

Bildiğiniz üzere sBot üyelikleri uzun bir süredir kapalı. Old customer hesapları iyice fırladı. Ya aylık yükleme ? Onun da bir masrafı var tabi. Ama yeni çıkan crack ile tek ödeme ( 4$ ) yaparak sBotu süresiz kullanabilirsiniz ! Ve bir yabancı forumda satışta. Kullananlar gayet memnun. Bu olaydan henüz sBotun yapımcısının haberi yok . Ve sbot ilk cracklendiğinde ( aralık , 2008 ) sBotun yapımcısı , crack çıkmaya devam ederse bota update gelmeyeceğini söylemişti. Bu olay iyice yayıldıktan sonra , Sanırım sbot'un hazin sonu gelecek . :)

Kısaca ; :byes:

ps 1&2 : Bu konuda yazılanlar benim düşüncelerimdir , bu yüzden off topic'e açtım . 2. olarak sBot crack satılan siteyi istemeyin, hayal kırıklığına uğrarsınız .:)

Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Evet , bildiğiniz gibi , daha doğrusu bilmediniğiz gibi sBot 'un cracki çıkmış durumda. Peki elveda sbot ile ne alaka ? Hemen açıklayalım.

Bildiğiniz üzere sBot üyelikleri uzun bir süredir kapalı. Old customer hesapları iyice fırladı. Ya aylık yükleme ? Onun da bir masrafı var tabi. Ama yeni çıkan crack ile tek ödeme ( 4$ ) yaparak sBotu süresiz kullanabilirsiniz ! Ve bir yabancı forumda satışta. Kullananlar gayet memnun. Bu olaydan henüz sBotun yapımcısının haberi yok . Ve sbot ilk cracklendiğinde ( aralık , 2008 ) sBotun yapımcısı , crack çıkmaya devam ederse bota update gelmeyeceğini söylemişti. Bu olay iyice yayıldıktan sonra , Sanırım sbot'un hazin sonu gelecek . :)

Kısaca ; :byes:

ps 1&2 : Bu konuda yazılanlar benim düşüncelerimdir , bu yüzden off topic'e açtım . 2. olarak sBot crack satılan siteyi istemeyin, hayal kırıklığına uğrarsınız .:)
Sbotun yapımcısının haberi yok ve senin haberin var sanada saçma gelmiyor mu yazdığın?
Adamların yapacak birşeyi yok.Herşey kopyalanıyor yapılıyor ama orjinalinin yerini hiçbirşey tutmaz.
Şu anda cracki satan siteyi çok ufak bir kitle biliyor. Banada orayı bilen alman bir arkadaşım icq'dan söyledi. crack yeni çıktı, yapımcısının bilmemesi gayet doğal yani.

Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Botu yenileme değil botuda uptade etmektir o dediğin.Silkroad bot kullanmaya yasak bir oyun ve yenilikler getiriyor ama o yenilikleri sbot yapımcıları aynı şekilde bota lanse ediyor.Sadece sbotla oyundaki hemen hemen herşeyi yönetebilir hale geldik.
Yalnış düşünüyorsun;
Sbot yapımcılarının bilmediği birşey yoktur kendi üzerindeki çalıştığı proje birde adamların.Senin dediğin site bu adamların bilgilerini çalmışsa da ne kadar küçük olursa olsun mutlaka ihbar gitmiştir.
ben biliyorum ben ediyorumla olmaz bu işlerde hayal dünyasında yaşayarak bindiğin kayığa ancak bir kıyıya kadar kürek çekersin.Sbot sro olduğu sürece olacaktır.Çıkan kopyaları ise her zaman yok olur.
Peki senin dediğinin hiç mi bir ihtimali yok?
Olamaz demiyorum ama dediğin ihtimal %2 %3 bir ihtimaldir.Sbot bitti Crack çıktı ile iş yürümez.Sonuçta adam Crack'ine update'i de çıkan güncel sbot sürümünden ekleyecek. =)
Peki haklısın ama şöyle düşünelim bir de . Bu bot her hafta update oluyor değil mi ? yani iSro oynamıyorum fakat her salı ufak ta olsa bir şey geliyor ve bot versiyon atlıyor mu ? Bu botun crack'ini yapan adam , her hafta çıkan yeni botu crackleyip sunuyor tekrardan. Ve bu adam bir süre içinde sbot yapımcılarından fazla para kazanmaya başlayacak düzeye bile gelebilir.Yeni kayıt yapılmıyor öyleyse bu crack iyice yayıldıktan sonra çoğu kişi kullanır olacak. belki old customer hesabı olan biri bile elinden çıkarmaya çalışıp , 4$ ödeyerek bot kullanacak. Sbotun yeni versiyonu çıktıkça cracklenme olayı devam eder. Sbot'a update gelmezse crack de iş yapmaz. Sbot ne kadar iyi bir bot olsa da sbottan öncekiler de vardı. revbot vs. hiç biri kalmadı sbot kullanışlılığıyla genelde hepsini solladı.Düşün ki Bir program yazdın ve 30Tlye satıyorsun , Bu programın cracki çıktı, herkes crack kullanıyor. Nerde senin emeğini karşılığı ? tabi programı güncellemeyeceksin artık doğal olarak. sBot'a da aynısı olacak ( bence ). bkz. Dbbot. adamlar botu update etmeyeckti . Ama crack çıkana kadar ( bot çıktı crack 1gün sonra ) bir sürü sattılar. O yüzden hala update ediyorlar. Ama sbot aylık durumda. Süre bitince kimse almaz hale gelirse , yapımcıları değil , Cracki yapan para kazanır . Bu durumda Bir daha update çıkarmazlar . Umarım kendimi ifade edebilmişimdir , bu saatte pek iyi konuşamıyorum , baya da uzun oldu umarım okurken ( okursan ) sıkılmazsın . Ben yatıyorum :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bana da geldi bu bilgi kaale bile almadım sbot crack'leniyormuş ta uygun oluyormuşta kuzum ya sbot kapanır başka bot çıkar ya da sbot cracklenmez geçiniz.com

iyi olmuş ama Sbot a Elveda demek olmaz alın kullanın 4 $ a bir ay sonra zaten sbot crackeri kaldıracaktır :wink1:

Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
laf , siteyi vermeyeceğimi belirtmiştim.
@extraloob
sbot'un cracklenmemesi herkesin kullandığı ve yapımcılarının crack devam ederse update etmeyeceğiz demesiydi. crack gene ortaya çıktı. Cracker da böyle para kazanırsa ufak bir süre ortada gözükmez onra geli gelecektir

Mopneet

Siteyi vermemen umarım sana bir şey kazandırıyordur. 4$ verip cracki alabilecek genişliğe/ortama sahip değilsin zira.

Takımı
Galatasaray
Mopneet demiş ki:
Siteyi vermemen umarım sana bir şey kazandırıyordur. 4$ verip cracki alabilecek genişliğe/ortama sahip değilsin zira.
iSro oynuyor olsaydım beklemezdim emin ol :wink1: Evet bana bir şey kazandırıyor.

Yukarı Alt