Espio demiş ki:
^^ Bütün Silkroad Serverlarında Elixir , Sox Item Satışlarımız Başlamıştır ^^

Extraloob.Com güvencesiyle SilkroadOnline Bütün Serverlarında 180 adet ve Katları Elixir çeşitleri , Sox ve Item satışları tarafımdan başlatılmıştır tek yapmanız gereken bu topic altında extraloob ile iletişime geçmektir.

Yapmanız Gerekenler :

1) Banka Hesabıma ürün fiyatımızı yatırmanız.
2) Bu mesaj altında ücreti yatırdım demeniz.
3) Sonrasında ben size özel mesaj atacağım ve gerekli işlemleri tamamlayacağız.

Elixir Satışlarımız:

Yapmanız Gerekenler :

1) İlk olarak almak istediğiniz Elixir çeşidi , adedi ve Server'ı bize pm atnız.

Örnek Pm:
Ürün: Elixir Weapon
Adet:360
Server:Poseidon

2) Biz size istediğiniz serverın stok durumunu ve o serverdaki ürün fiyatlarımıza göre yatırmanız gereken ücreti söyleyeceğiz.

Not: alttaki fiyatlar en pahalı server'a göre düzenlenmiş olup serverdan servera ve günden güne değişebilir , dinamik bilgiler için pm atmanız yeterli.

3) Siz ücreti yatırdıktan sonra en fazla "2 gün" içerisinde ürününüzü teslim edeceğiz.

Not: Ürünler thepowerlevel.com sitesinden temin edildiği için elimizde olmayan sebeblerden ötürü gecikmeler yaşanabilir lütfen bunu anlayışla karşılayınız. 2 gün Normal şartlar altındaki teslimat süresidir , eğer stok problemi yoksa para hesabımıza geçtiği anda ürün temin edilir.

------------------------------------------------------
Ürün fiyatları :
Elixir Weapon Tavan Fiyat : 15 Ytl.
Elixir Protector Tavan Fiyat : 10 Ytl.

-------------------------------------------------------

Silkroad Item Satışlarımız:

Eğer Thepowerlevel.com sitesinde satılan ürünlerden birini satın almak isterseniz:

0-99$ Arası Ürünler İçin : 5$
100-499$ Arası Ürünler İçin : 10$
500-10000$ Arası Ürünler İçin : 15$

Not:
Thepowerlevel.com'da satılan itemleri görmek için ; altta ki linkten istediğiniz serverı seçip bakmanız yeterli.

https://www.thepowerlevel.com/Item.php?N=Silkroad

Extraloob.Com Ödeme Yöntemleri !

2) Bankamatik Kartsız >>>

Türkiye'nin her yerinden anında para yollama
Türkiye'nin her yerinde bulunan Garanti Bankası ATMlerinden 7/24 istediğiniz an Garanti bankasında hesabınız olmadan, kartınız olmadan , şubeye sıraya girmeden para yollayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bankamatiğe gidip Kartsız İşlem'i seçmek . Bu işlemi yaparken "Parayı ne için yatırıyorsunuz?" diye bir seçenek karşınıza gelecek orada diğer yada ödeme'yi seçiniz. Sizden cep telefon numaranız istenilecek onu doğru olarak girdikten sonra bizim hesap numaramızı yazıp yolladığınız taktirde sizden parayı gerekli yere koymanız istenilecek. Garanti bankası 2.5 TL'ye kadar ücret almaktadır. Parayı yollarkan üzerine 2.5 TL üzerine koyup yollayınız. Bu işlem oldukça kolay ve kullanışlıdır eğer çözemediyseniz garanti bankasından ofisimizi aramanız , yada banka görevlilerinden yardım istemeniz yeterlidir.

4) Paypal Yolu ile ödeme >>>

-------------------------------------------------------
Alışveriş Yapan Üyelerimiz :

Ps:Stoklarımız Tpl kaynaklı olup alışveriş yaptıktan sonra stoklarımız yetersiz ise 1-2 gün beklemeniz gerekebilir bunu anlayışla karşılamınız gerekmektedir.

Saygılarımla,

emegine saglık

şimdi ben parayı yatırdım ne yapmam lazım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
forum oyunları bölümünde 20 mesaj atmalısınız ki pm atabilesiniz.

mksoft demiş ki:
syn okan çelebi aldırsanız biraz 50 tane pm attım vermeyeceksenizde goldu vermeyecez diyin bizde başımızın çaresine bakalım

haklısın banada aynısını yaptılar en geç 2 gün diyo benim 1 hafta oldu hala verilmedi

yeniliklere doymuyor bu site bir senedir pasif takip ediyorum ama doymuyor bravo =)

extra tatilde olduğu için bakamıyor geldiği anda hepinizle ilgilenecek

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
msnden iletişim kurmuyoruz sadece sitemizden haberleşiyoruz, dolandırıcılığa karşı önlem amacıyla.

sayın extraloob naısl haberleşiceğimizi anlamdım nasıl olcucak ben ares sserverinde thepowerlevelde.com da sun spear varr 650 dolar sanırım onu alıcaktımda_? normal silkroad itemleri dğeilmi o?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet normal sro itemleri işte siz ödemenizi yapın biz istediğinizi alacağız.

çok güzel ben saat 3 gibi ödeme yapacağım ama sizinle haberleşmenin daha kısa yolu yokmu böyle zor olur

bide ben oyunda godl karşılığı alsam olurm ugüzel bir gold miktarı versem sizde satark karınızı çıakrırsınız.ares serverinde??*

Yukarı Alt