joysro

r1

kingo
Sistem güzel. Ben tablet-element sistemini seviyorum. Job caveyi guildler domine edecek. Solo gelen playerında eğlenip bişeyler elde edebileceği bir yer yapsanız daha iyi olur. Betasını oynayınca daha detayla önerilerde bulunabilirim. Belli başlı şeyleri (FGW-Job cave- B.A) orginal tutmanız güzel olmuş. Editten başı dönmüş sw'lerde ki gibi ulan bunu nereden alıyorduk gibi kafa bulandırmamışsınız. Bir an önce açın piyasada 110 cap sw yok. Millet ne anlıyor 100 cap only çin sw'den hiç anlamıyorum.Behemoth ta 600+k hp olması orjinalliği bozar diye bir yorum katmak isiyorum. Bu arada yeni bi guild kurmak istiyorum kemik bir kadro, bana buradaki özel mesajdan veya oyundan ulaşabilirsiniz.
Nick _ST4R_
Adım:Bahtiyar
Kale savaşı tücrübem fazlasıyla var :)
Şimdiden bütün gelecek playerlere başarılar.
önlerden #rez

Bahtiyar abi bende seninle varım bu nicki isro eostan tanıyorum :)

Server güzel bakalım neler olucak

Merhabalar pıyasada 110 cap server yok suan sızın projınızı dort gozle beklıyoruz yaptıklarınızı aılecek ızlıyor yakınen takıp edıyoruz basarılar xD

Merhabalar pıyasada 110 cap server yok suan sızın projınızı dort gozle beklıyoruz yaptıklarınızı aılecek ızlıyor yakınen takıp edıyoruz basarılar xD
Güzel şeyler olacak takipte kalmanız yeterli açılış 03OCAK2020

Takımı
Galatasaray
Ahmet1993
Bahtiyar3434
Hakan6606
Yasin3401
FeyzAl34
Galip52
Dayi18

Kardeşim nicklerde biraz varyason yapsan iyi olurdu sanki. Araya _exTremeKiLLeR_ falan gibi nickler serpişitirsen mesela :lol:

Ahmet1993
Bahtiyar3434
Hakan6606
Yasin3401
FeyzAl34
Galip52
Dayi18

Kardeşim nicklerde biraz varyason yapsan iyi olurdu sanki. Araya _exTremeKiLLeR_ falan gibi nickler serpişitirsen mesela :lol:
Ahmet1993
Bahtiyar3434
Hakan6606
Yasin3401
FeyzAl34
Galip52
Dayi18

Keşke beynindeki algı logalitması rotasyona uğramasaydı da o aciz dilinden böyle iftiralar böyle yalanlar gark olmasaydı.

Takımı
Galatasaray
süslü süslü salak laflar yetiştireceğine cevap ver bence insanlara, cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorsun. gerizekalı.

Takımı
Seçiniz...
Ahmet1993
Bahtiyar3434
Hakan6606
Yasin3401
FeyzAl34
Galip52
Dayi18

süslü süslü salak laflar yetiştireceğine cevap ver bence insanlara, cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorsun. gerizekalı.
Ben bu durumu en başında söylemiştim zaten ama dönüş yapan olmadı.

Bknz;
@Chorus kendi kendine mi konuşuyor bu? :D

Takımı
Seçiniz...
Keşke beynindeki algı logalitması rotasyona uğramasaydı da o aciz dilinden böyle iftiralar böyle yalanlar gark olmasaydı.
Şu lafı sarf ettiğin kişi senin şu kurduğun oyunu gözü kapalı yapabilecek biri, ki belki kullandığın bir çok program, dosya, query'e zamanında hizmet vermiştir. Boş yapıyosun :D

Yukarı Alt