EliteTurk

Aileden
EliteTurk demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Merhaba arkadaşlar zamanında NoWayOut u benden önce biri açması üzerine bende EliteTurks (Seçkin Türkler) Guildini kurdum Neptune serverında diyer serverlara nazaran Türkler azınlıkda kalıyor ve bir olup gücümüzü gösterme zamanı geldiğini düşünüyorum,110 Lvl e az kaldı şuanda guilddeki sekiz kişinin elinde nova silah ve nova kıyafet var ve guildde şuanda 14 tane 105+ oyuncu var seçkin kişileri arıyoruz,şu halimizle bile semerkant ön kapısına çıktığımızda 8 vs 8 yapan yabancıların anasını ağlatıyoruz 8) ,illahada nova silah olmasına gerek yok eğer tamam ben devamlı kasıyorum hedefim öncelikli hedefim 110 olmak istiyorum diyenler için Lvl sınırını 90 a çekmiş bulunmaktayız,sizde kendinize güveniyorsanız ve Neptune serverında 90+ charım var devamlı kasıyorum diyorsanız biz sizi guildde bekliyor olucağız .. :coffee:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Öncelikli hedef ''Bandit Fortress'' her zaman zayıf halkadan başlamak gerekir büyüyüp geliştikce hedeflerimizde yükselicek.. summer1:

- Resim Silinmiş.

Başvurmak için bana özel mesaj la buradan atabilirsiniz. :wink1:

- Resim Silinmiş.

Sizleri bekliyoruz beni tanıyan bilenler nasıl biri oldugumu bilir gelin bir olalım server a heycan katalım.
:kalp: nese:

- Resim Silinmiş.
Aşagıdaki resim nerelerden nerelere geldiğimizin isbatıdır. :P :twisted: :buddha: :headbang: :santa:

Lvl up sebebiyle SS güncellenmiştir. :coffee:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
selamın aleykum. ben neptune serverında oynuyorum fakat levelim 78. neptune serverında pek turk yok gıbıme geldı topıgı gorunce yazmak ıstedım. level sorun olmazsa guılde gırmek ısterım tesekkurler sımdıden ıyı forumlar

EliteTurk

Aileden
erkanpulat demiş ki:
bende gelecem de bitürlü farm bitmiyor :S
Tamam farm yaptığın charlar DREAMS guildinde dursunda bro sen _KATERINA_ ile şuanda guildden çıksan Cumartesine geliceğini düşünüyorum Nova Two Handed Silahıma da +9 bastım şahane oldu savaş günü +3 scroll basıcam Nova +12 Two Handed Sword olucak %20 demage %20 defance scrollarınıda alıcam Mustafa abide geliyor güzel olucak beni o savaşda yıkabilene aşkolsun haaa bu arada nova set de var light armor +5 full blue Nova Acc set de var yan kasa charımda daha giymedim ilk buradan duyurmuş oluyim bari,yabancılar şuanda hafife alıyolar diye giymiyorum bırakalım alsınlar savaş günü giyicem son dakika vurgunu yapıcam onlara. makara: 8)

EliteTurk

Aileden
EliteTurk demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Merhaba arkadaşlar zamanında NoWayOut u benden önce biri açması üzerine bende EliteTurks (Seçkin Türkler) Guildini kurdum Neptune serverında diyer serverlara nazaran Türkler azınlıkda kalıyor ve bir olup gücümüzü gösterme zamanı geldiğini düşünüyorum,110 Lvl e az kaldı şuanda guilddeki sekiz kişinin elinde nova silah ve nova kıyafet var ve guildde şuanda 14 tane 105+ oyuncu var seçkin kişileri arıyoruz,şu halimizle bile semerkant ön kapısına çıktığımızda 8 vs 8 yapan yabancıların anasını ağlatıyoruz 8) ,illahada nova silah olmasına gerek yok eğer tamam ben devamlı kasıyorum hedefim öncelikli hedefim 110 olmak istiyorum diyenler için Lvl sınırını 90 a çekmiş bulunmaktayız,sizde kendinize güveniyorsanız ve Neptune serverında 90+ charım var devamlı kasıyorum diyorsanız biz sizi guildde bekliyor olucağız .. :coffee:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Öncelikli hedef ''Bandit Fortress'' her zaman zayıf halkadan başlamak gerekir büyüyüp geliştikce hedeflerimizde yükselicek.. summer1:

- Resim Silinmiş.

Başvurmak için bana özel mesaj la buradan atabilirsiniz. :wink1:

- Resim Silinmiş.

Sizleri bekliyoruz beni tanıyan bilenler nasıl biri oldugumu bilir gelin bir olalım server a heycan katalım.
:kalp: nese:

- Resim Silinmiş.
Aşagıdaki resim nerelerden nerelere geldiğimizin isbatıdır. :P :twisted: :buddha: :headbang: :santa:

Lvl up lar dolayısı ile güncel. :coffee:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
keşke irisde böyle guild olsaydı gelirdim bende böle iyi player olan ve oyunu tad alarak bilerek oynayan bir guild arıyorum ama malesef irisde pek yok böyle çogu yabancı..Türklerde herkes kendi aleminde Neptune de char olsa direk atlardım :))

s.a ben EliteTurks guildinde LegendMaster and Pirsultan hardcoreones adam olsaydı 8ws8 gelirler bi bakıyoz 8ws8 izz bi bakıyon hardcoreones 30 kişi oluyokar birden inanmassan bir gun gine 8 ws8 yaptımızda bak 30 kişi olmaz salar bende emre deilim bro

o 63 lwl charla bzim mahelede oturan bi abi bana guild başkanlııgnı verin ben arkadaşlarımı cagırıcam veFTW YE gidelimdedi bzide ondna ona verdik gercek başka EliteTurk

Malesef şu anda bir tane 67 wizardım ve bir tane de 69 bowum var 67 wizardı 90 a kadar kesin götürmeyi düşünüyorum ama 80 90 gibi charım malesef yok şu an için ama hergün online olduğumda ayrı bir gerçek :nod:

Yukarı Alt