Arkadaşlar elitesilkroad üyeliklerinin paralı olması durumu söz konusu oldugunda gerekli yerlere gerekli bilgilendirmeyi yapmıştım yaklasık 4-5yere birinden cevap geldi ve ilk gelen cevap olumsuz diger gelen cevaplarıda gün içinde geldiklerinde ekliycem.

Not : // Bunu yapmamın nedeni kredi kartı olmayan arkadaslarımızın yada olupta yeterli guvencesi olmadıgından dolayı alısveris yapamadıklarından. Piyasadaki cogu buyuk firmalara bilgilendirme yaptım ve onlarda kısaca serverın beta oldugunu hiç bir güvencesi olmadığını bir kez daha belirttiler.

Merhabalar ***** bey,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Bu tarz ürün alım ve eklemesi yaparken, ürün alınacak / anlaşma yapılacak yer ile aylık belirli bir satış limitini yakalamamız gerekiyor. Yaptığımız genel bir araştırma sonucunda 2000 kusur global üyesi olan Elite SRO Private oyununda Türk oyuncu sayısı çok yüksek değildir. Yine aynı şekilde, bütün üyeliklerin hepsinin aktif olmadığı, Türk oyuncu oranının düşük olması, bütün Türk oyuncularının ürün alımı yapmayacağı gibi konular düşünüldüğünde aylık belirlenen satış limitini bu ürünün geçemeyeceği açıktır.

Dolayısıyla bu tarz bir ürün alımı için gönderilen para miktarı ve masrafı hesaplandığında bu ürünün bize dönüşümünün aylar sürmesi hatta ve hatta alınan ürünlerin satılmama riski oldukça büyük.

Bütün bu durumlar göz önüne alındığında, mantar gibi türeyen her private server için ürün satışı yapmamız mümkün değildir. Private serverlar için yapılan satışlar başlı başına son derece risklidir. Örneğin ürün alımı yapabilmek için 5000$ para gönderdiğimizi düşünün, aktif Türk oyuncu sayısının azlığı, her Türk oyuncusunun ürün almayacağı göz önünde bulundurulduğunda gönderdiğimiz paranın bitmesiyle yapılacak dönüşümün çok uzun süreler sürmesi bizlere bu tarz durumlarda zarara uğratıyor. Döviz kurlarından zarara uğramasak bile başlı başına 5000 $ gibi bir parayı aylarca satılamayacak bir ürüne bağlamak piyasanın içinde bulunduğu durum göz önüne alındığında hiç mantıklı değildir.

Yukarıda ki açıklamalarıma ek olarak, belli başlı 2 - 3 private server dışında hiç bir private serverın hayatı uzun süreli olmamıştır. Bizler bu tarz ürünleri sitemize eklerken aylık yapılacak satışın belirli bir limit üzerinde olması ve aynı zamanda sahibinin belirli bir süredir piyasa içerisinde bulunmasına dikkat ediyoruz (en azından 1 - 1.5 yıl).

Elite SRO Private oyununun Türk oyuncularının artması ve aylık verilecek sipariş miktarının belirlenen alt limitleri aşması halinde (aşmaması halinde para gönderim masrafı daha yüksek oluyor, doğal olarakta bu durum fiyatlara yansıyor ve ürün satışı daha da düşüyor).

Sizlere tavsiyemiz bu tarz durumlarda önerdiğimiz private serverları tercih etmenizdir. En azından kalitesi belirli kriterler göz önüne alınarak ispatlanmış private serverların ürünlerinin satışlarını yapmaktayız.

Anlayış, sabrınız ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

kafaları mı iyi bunların ne 2000 kullanıcısı en az 3000-4000 oynayan var kapasiteyi 3000 yaptılar sw yine crowded oldu ..

silk aldim ve hic bir sorun cikmadan silkim geldi bos konular acma uyelik parali olsa hemen bir yeriniz yirtinacak hemen sikayet

best0 demiş ki:
silk aldim ve hic bir sorun cikmadan silkim geldi bos konular acma uyelik parali olsa hemen bir yeriniz yirtinacak hemen sikayet
Bencil olma sen almışsın alamayan insanlar var kredi kartı olmayan vb. durumlarda olan insanlar var ben buna on ayak olmak istedim hem silk satışı hakkında hemde üyeliklerin paralı olma durumunda yardımcı olma amaçlıdır bilinçsizce yorum yapıp post kasmayı ne zaman bırakıcaksınız anlamıyorum. daral:

hokkabaz123 demiş ki:
best0 demiş ki:
Bencil olma sen almışsın alamayan insanlar var kredi kartı olmayan vb. durumlarda olan insanlar var ben buna on ayak olmak istedim hem silk satışı hakkında hemde üyeliklerin paralı olma durumunda yardımcı olma amaçlıdır bilinçsizce yorum yapıp post kasmayı ne zaman bırakıcaksınız anlamıyorum. daral:
bilincsizce yorum yapan senmisin benmiyim uyelik parali degil benim kredi kartim yok ayricada gayet iyi işliyor sistem

Yukarı Alt