Kalenin yeni sahibi Elite Turks guildini tebrik eder, bu başarının devamını dileriz. (inş kısa sürmez bu kale sevinci :))

Başarılar Türk guildine ve unionuna: Romania-DeathStance-EGY_Knights-Shaded-Amity-SuiCasT

Tebrık edene bak hele.Bır zamanlar _VICE_ ye kuyruk sallıyodu.Sımdı bızden yana tutum sergılıyor.Sızın o guıldınızı bu unıona almazlar hala konusuyosun:P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tebrikler eliteturk bizim zamanımızda çok nooblardı biz gittik meydan bunlara kaldı zannımca halen noob karakterlidir bunlar ya neyse eliteturk içerisinde qwerty harici hepsi noob bence!

Tebrikler EliteTurks.Umarım bu başarı 1 haftalık olmaz kaleyi koruyabiliriz :buddha:

extraloob demiş ki:
tebrikler eliteturk bizim zamanımızda çok nooblardı biz gittik meydan bunlara kaldı zannımca halen noob karakterlidir bunlar ya neyse eliteturk içerisinde qwerty harici hepsi noob bence!
qwerty diye biri var mı EliteTurks de ?

extraloob demiş ki:
qwerty dediğin qbert olmasın + noob karakterli falan demeyi senin gibi admine yakıştıramadım doğrusu bazı insanları çok yanlış tanıdığın belli :coffee:

__GlaviatoR__ demiş ki:
Tebrık edene bak hele.Bır zamanlar _VICE_ ye kuyruk sallıyodu.Sımdı bızden yana tutum sergılıyor.Sızın o guıldınızı bu unıona almazlar hala konusuyosun:P
lan bebe siz yani SuiCasT in kıçından ayrılamayan bebeler o hangi uniona gidince aç gibi peşincen giden ezikler başarıda hiç bir payınız yok seni tebrik eden yok başarıyı sahiplenme allahın eziği seni nasıl da gaza gelmiş bebe ya.

sizin ezik guildiniz şu an hangi unionda --> amitiy. peki bu guildde yabancı. sonuç ne glavie denen bowcumuz kendi kendini rezil etmiştir !

şimdi asıl resimlere bakın: 1vs1 diyip 4kişi dalanlara.... 1vs1 çıkıncada taklaya gelenlere...

artık gerçeklerin zamanı geldi bebeler :::::

burada gondon olmadığı zaman yani gondol dalmadığı zaman nitrosun hali:

- Resim Silinmiş.

nitros arkadaşımızın dediği 1 vs 1 !! gondol karışmıyo. gondolu bırrak cleric fln da yok ptde. nukeri saymıyorum bile. hatta gondol divison flnda atmamış yani çok belli oluyo

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

vede asıl 1vs1 lerin sonucları bunlarda :

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

:wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
alez demiş ki:
__GlaviatoR__ demiş ki:
lan bebe siz yani SuiCasT in kıçından ayrılamayan bebeler o hangi uniona gidince aç gibi peşincen giden ezikler başarıda hiç bir payınız yok seni tebrik eden yok başarıyı sahiplenme allahın eziği seni nasıl da gaza gelmiş bebe ya.

sizin ezik guildiniz şu an hangi unionda --> amitiy. peki bu guildde yabancı. sonuç ne glavie denen bowcumuz kendi kendini rezil etmiştir !
Amity degıl DeathStance unıonundayız ogrende gel ayrıca bız sızın gıbı sonradan gormus deılız kı vıce guldıne kale alındıktan sonra gıttınız.Bız kendı cabalarımızla almıs bulunmaktayız.Kaleyı ve bu saglam unıonda da kendımıze bır yer edındık.Sızın guıld de gelsın alırlarsa:P

__GlaviatoR__ demiş ki:
alez demiş ki:
__GlaviatoR__ demiş ki:

biz suicastten önce DS uniondaydık :wink1: Ve kalenin alınmasında hiç bir payımızın olup olmadığını Bizi DS uniona sorabilirsin ki gerçekten başarıda hiç bir payımız olmadı adamalar neden bizi hala unionda baraındıryor ?
Ben sende aşırı kıskançlık ve çekememe durmu görüyorum. Eğe bizi çekemiyorsan bir tarafına uydu istasyonu taktır :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aeonxxx demiş ki:
extraloob demiş ki:
qwerty dediğin qbert olmasın + noob karakterli falan demeyi senin gibi admine yakıştıramadım doğrusu bazı insanları çok yanlış tanıdığın belli :coffee:
aslında haklısın 30k mesajım var sitede kimseye bu kadar hakaret etmedim bu ilk oldu ama şunu bil ki hayatımda gördüğüm en rezil site o site heriflerde o kadar gereksiz ve çoluk çocuk ki bu yüzden saldırdım lafını bile yapmamam lazımdı aslında dediğiniz gibi ne yapalım noob geldiler noob boğuldular.

qwerty çok eskilerden sizler tanımayabilirsiniz.
qbert ise evet o da candır.

ana benim _By_cRoSbOw da orda manitanın ismini söleyip seni seviyom diye bağırmışım:D:D:D:D:D

Gözlerim doldu ah pacific ah :D pacificin ilk zamanları eliteturksde Pug die bi adam vardı oda kayda değer muhabbeti guzel bi arkadasımızdı sımdı nerelerde olduğu meçhul :P

Yukarı Alt