Merhaba arkadaşlar Malumunuz elite sro güzel bir oyun tuttu ve gerçekten iş yapıyor. Şimdi malum bot var serbest herkes yorulmadan kasabilecek. Ben yeniden başlamak istiyorum bu oyuna parası olan 7 arkadaş arıyorum. Bir premium alıcak kadar her ay parası olsun yeter ayrıca başlarken herkes aynı bir avatar olsa güzel olur ama onu konuşabiliriz.

Bana 7 arkadaş lazım yerli yabancı, arnavut kürt türk çerkez laz. 7 insan arıyorum beraber kasmak için. 8imiz oyunda olduğu zaman kasılabilir sadece ve ya baktık işliyor bu durum bir guild kurarız.

Ben tek Build açacağım o da Cleric ileride farm yaparız beraber ileride yanına Warrior ve ya rogue açabilirim karar vermedim.

Server şu an için önemli değil ama en güçlü olan server Esro 1 ordan başlıyalım derim her şey oturmuş yerine orda keyif alabiliriz.

Tek şart var online olma süreniz kısıtlı olmasın, yarı yolda bırakmayın ve ilk ay premium alıcak kadar paramız olsun yeterli. Aşağıya buildleri bekliyorum ( 2 Warrior 3 Wizzard 2Bard [gerekenler] ) Skype yoksa alın ve almadan yazmayın ve ekleyin beni skypetan [tolgakarakoc]

Aşağıya Adınız / Meslek / Skype(yoksa alıp yazın)/ Build / Şartları yerine getirebilecek mi ?

Tolga / Öğrenci / tolgakarakoc/ [STR] Cleric / Yeteri kadar param vaktim var ve yarı yolda bırakmıyacağım.

Yukarı Alt