skyline ile oyundan konuştum saat 10 gibi admin uyuyordu o yüzden bisey yapılamayacak dedi yarın halletmeye calisicaklar her serverda boyle sorun hosttan kaynaklanmiyormus

Elite silkroad ta sro_cliend sistemde gizleniyor oyundayken 2. bir sro_client çıkıyor ve lag bu yüzden oluşuyor devreye bide virüs güncellemeside takılınca lag doruğa ulaşıyor oynayan oyunculardaki moral bozulmasıda doruğa ulaşıyor oyun oynanmaktan çıkıyor bu elite sronun sro_client i virüs gibi yaa buna çare yokmu yaa , görev yöneticisinde 10 saniye sonra kayboluyor oyundaykende dediğim gibi 2. client te gelince nerden geliyorsa artık normalde tek açıyorsun oyuna girince 10 dk sonra 2. client çıkıyor ve lag tan çıkılmıyor umarım bu sorun biran önce hallolurda oyuncular rahatlar , bide adam akıllı bot yok , online oyun bot suz oynanmaz bot suz ancak pwp türü yapılır.
yani kısacası elite sro nun sro_client i virüs gibi 2 tane oluyor , ve nod32 de güncellemede takılıyor bu oyun açıkken ve lag bu yüzden max a çıkıyor

2. client srohiderle açık bir şekilde sistemde gözüküyor , yani 1. sro_client te 2. sro_client te görev yöneticisinde yok ama srohiderle 2 side açık bir şekilde gözüküyor.
anty virüs pro larıda bu sro onlinede güncellemede takılıyor . kısacası oyun oynanmaktan çıkıyor
tıpkı normal sro onlinedeki ex ve sp nin x1 olmasındaki ancak lvl kamaya benziyor habire mobs kes dur 140 lvl olana hayret ederim normal sroda aslında anormal sro online demek lazım
ben 5 yıldır oynuyorum ama 100 lvl olamadım çardaki kusurlar yüzüne habire çar değiştim yeni çar kastım baktım hepside birbirinden b-*-k zaten lvl atlamak hikaye anormal sro da
ii ki hiç yoktan elitesro çıktıda bunda oyunun sonunu göre bilecez derken bundada 2. clientin çıkması ve bu sebeble oluşan lag sorunu insanı çileden çıkaran türden sorun.

evet ben de aynı sorun var normalde oyuna giriyorum oyundan cıkıyorum görev yöneticisinde client görünmüyor zaten srohidere tıklıyorum hala client acık ve tekrar oyuna giriyorum ve oyunu oynuyorum oyunda agırlık oranı artıyor lag max ve oyundan cıkıyorum sro hidere tıklıyom client 2 tane olmuş ve bu şekil client ler kapanmıyor devamlı pc de client çokluğu oluşuyor ve oyuna girilmeyecek kadar pc agırlaşıyor yokmu bunun bir çarsi bilen bi zahmet yardım etsin tşk

Yukarı Alt